fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Yükselen Koleji

Yükselen Koleji'nin eğitime bakış açısını inceleyerek öğrenciniz için en doğru okulu zaman kaybetmeden anında bulun. Yükselen Koleji eğitim fiyatını inceleyin.

Yükselen Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Yükselen Koleji Anaokullar

Yükselen Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Yükselen Koleji İlkokullar

Yükselen Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Yükselen Koleji Ortaokullar

Yükselen Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Yükselen Koleji Liseler

Yükselen Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Yükselen Koleji Hakkında

  • Yükselen Koleji'nde Eğitim

Yükselen Koleji kendi çocuklarının kaliteli bir eğitim almasını isteyen çift tarafından 2002 senesinde 35 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına atılmıştır. Yılların birikimi ile birlikte gelişen teknolojiyi harmanlayarak kaliteli bir eğitim hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Yükselen Koleji Ankara'da öğrencilerine en uygun eğitimi sundu. Sunulan eğitim sonrasında 2008 yılında Ankara üçüncülüğü ile başlayan başarı öyküsü sonraki senelerde de devamını sürdürdü. Eğitime bakış açısı ile birlikte öğrencilerinin eksiklerini bilerek kaliteli ve özgün eğitim modellemeleri oluşturmaktadır. Günümüzde etkili eğitim faaliyetleri ile öğrencilerinin nitelikli bireyler olarak hayata hazırlanmalarını desteklemektedir.


Yükselen Koleji, bünyesindeki öğrencilerin birer dünya vatandaşı olarak yetişebilmesini hedeflemektedir. Bu hedeflemeleri doğrultusunda alanlarında donanımlı eğitmenlerle öğretim hizmeti sunmaktadır. Öğrencilerinin en az bir dili etkin bir biçimde kullanılmasını isteyen Yükselen Koleji Ankara'daki adresinde öğrencilerine aktif dil eğitimleri vermektedir. Yabancı dil eğitimine oldukça önem veren özel kolej, öğrencilerin küçük yaştan itibaren hayal gücünü geniş tutmaya özen göstermektedir. Sunduğu eğitim modelleri ile öğrencilerinin yaşayarak öğrenmesini amaçlamaktadır. Etkili faaliyet ve çalışma programları oluşturarak onların gelişimine doğrudan fayda sağlamaktadır. Spor kulübü ve yaz okulu çalışmaları ile birlikte öğrencilerin zihinsel gelişimlerinin yanı sıra fiziksel gelişimlerine de ağırlık vermektedir.


Yükselen Koleji Anaokulları

Bünyesindeki her öğrencinin potansiyelinin zirvesinde olmasını amaçlamaktadır. Yükselen Koleji Anaokulu aile sıcaklığındaki samimiyeti ile küçük yaştaki öğrencilerinin doğru bir eğitim almasını amaçlamaktadır. Öğrenci gelişiminin en yoğun ve etkili olduğu okul öncesi dönemde sağlıklı bir süreç oluşturarak öğrencilerin gelişimini desteklemektedir. Hayat boyu iz bırakan bu süreçte Yükselen Kıvılcımlar Programı adını verdikleri okul öncesi programını öğrencilerle buluşturmaktadır. Titizlikle seçilen öğretmenlerle birlikte öğrenci gelişimini doğrudan etkilemektedir.


Öğrenme merakının oldukça fazla olduğu okul öncesi dönemde Yükselen Koleji Anaokulları bilimsel araştırmalar eşliğinde öğrenciler için en etkili eğitimi vermeyi amaçlamaktadır. Eğitim faaliyetleri, aktiviteler ve programlar oluşturarak öğrencilerinin bilişsel, duygusal, fiziksel ve zihinsel gelişimlerini sağlamaktadır. Bireysel beceri ve farklılıkları gözeterek öğrencilerin özgün bir eğitim almasını hedeflemektedir. Öğrencilerle birebir ilgilenerek onların sorun çözme becerilerinin gelişimlerini takip etmektedir. Ezbersiz bir eğitim sunmak adına etkileşimli öğrenme ortamları oluşturmaktadır. Yükselen Koleji, öğrencilerinin yaparak-yaşayarak, deneyerek-öğrenerek öğrenim görmesini sağlayarak kapsamlı bir eğitim süreci oluşturmaktadır.


Yükselen Koleji İlkokulları

Öğrencilerinin okulu sevmesini sağlayarak, onların meraklı ve öğrenmeyi seven bireyler olarak yetişmesini amaçlamaktadır. Eğitimi eğlenceli bir biçimde öğrencilerine sunan Yükselen Koleji İlkokulu, güçlü öğretmen kadrosu ile öğrencilerinin her sorusuna yanıt bulabilmektedir. Öğrencilerinin okulu ve öğretmenlerini sevmesi öncelik olarak kabul edilen Yükselen Koleji İlkokulu'nda aktif eğitim modelleri uygulamaktadır. Yakın ve düzenli bir biçimde öğrencilerinin gelişimlerini takip etmektedir. Açıklık ve dürüstlük ilkesi bulunan özel kolejde öğrencilerin tüm gelişimleri ve eksiklikleri velisi ile paylaşılmaktadır. 21. yüzyıl eğitim modelleri ile donatılmış eğitim ortamlarında kaliteli bir öğrenim sunmak Yükselen Koleji İlkokulu'nun öncelikli amaçlarından biridir. Çağımızın ihtiyaçlarından birisi olan yabancı dil eğitimi konusunda Yükselen Koleji İlkokulu aktif öğrenme ortamları oluşturmaktadır.


Yükselen Koleji Ortaokulları

Liseye geçiş döneminde öğrencilerin gelişimlerine doğrudan katkı sağlamaktadır. Etkili akademik programlarla öğrencilerinin gelişimlerini yakından takip eden Yükselen Koleji Ortaokulları onların başarılı bireyler olmalarını hedefleri arasında tutmaktadır. Her öğrencinin önce bir amaç ve hedef belirlemesini sağlayarak hedeflediği yolda sağlam adımlarla yürümesi Yükselen Koleji ile birlikte gerçekleştirmektedir. Online ve yüz yüze eğitim hizmeti sağlayarak öğrencilerinin her sorusuna etkili ve doğru bir biçimde karşılık verilmektedir. Aktif teknolojik altyapısı ile birlikte ne istediğini bilen öğrenciler yetiştirip, istedikleri yolda sağlıklı bir biçimde yürümesi sağlanmaktadır. Özel Yükselen Ortaokulu, birebir danışmanlık hizmeti ile birlikte öğrencilerinin en yakın arkadaşı olmaktadır.


Yükselen Koleji Liseleri

Yükselen Koleji Anadolu ve Fen Liseleri, bünyesindeki öğrencilerin eksiksiz bir biçimde amaçlarına ulaşabilmelerini sağlar. Etkili öğrenme programları oluşturarak kaliteli bir eğitim hizmeti sunan Özel Yükselen Koleji Liseleri öğrencilerinin ekstra bir ders hizmeti almadan hedeflerine ulaşmasını amaçlamaktadır. Bu amaçları doğrultusunda branşlarında donanımlı ve güçlü akademisyen kadrosu ile doğru bir eğitim hizmeti sunmaktadır. 21. yüzyıl ihtiyaçlarından birisi haline gelen yabancı dil eğitimi konusunda aktif İngilizce öğrenme ortamları oluşturarak etkili bir hizmet sağlamaktadır. Yalnızca tek bir yabancı dille kalmayıp ikinci yabancı dil hizmeti olarak Almancayı da öğrencilerle buluşturmaktadır. Uluslararası alanlarda kendilerini ifade edebilen bireyler yetiştirebilmek adına faaliyetlerini sürdürmektedir. Yükselen Koleji Anadolu Liseleri ve Fen Liseleri yapısında eğitim hizmeti sunarak öğrencilerin nitelikli bireyler olmalarını amaçlamaktadır.

Yükselen Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Yükselen Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum