fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yükselen Koleji Zirve Yerleşkesi Anaokulu

Özel Yükselen Koleji Zirve Yerleşkesi Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 5-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:45/17:00

Özel Yükselen Koleji Zirve Yerleşkesi Anaokulu Hakkında

Özel Yükselen Koleji Zirve Yerleşkesi Anaokulu öğrenmeyi seven, kendine güvenen, eleştirel düşünme becerisi gelişmiş bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Kurum 5 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilere bireysel beceri ve farklılıkları gözeterek eğitim vermektedir. Okul küçük yaştaki öğrencilerin merak duygusunu besleyerek kendi kendilerine keşfetmeye iten bir eğitim programına sahiptir. Bu eğitim sisteminde öğretmen öğretici rolünden sıyrılıp yol gösteren bir rehber olmaktadır. Böylece kurumda yaparak, deneyerek, yaşayarak ve eğlenerek öğrenme fırsatı doğmaktadır. Kurum bu eğitim ortamını sahip olduğu fiziksel imkanlar ve gerçekleştirdiği imkanlarla yaratmaktadır. Özel Yükselen Koleji Zirve Yerleşkesi Anaokulu'nda öğrencilere yönelik akıl ve zeka oyunları, satranç ve robotik ve kodlama aktiviteleri düzenlenmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin zihinsel gelişimleri desteklenmekte ve farklı düşünme yetileri kazandırılmaktadır. Basketbol, futbol, voleybol, masa tenisi, yüzme, jimnastik ve okçuluk gibi aktivitelerle de öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. Böylece küçük yaştaki öğrenciler okul öncesi dönemde fiziksel olarak aktif kalmaktadır. Okulda bunların yanı sıra dans, piyano, drama, el sanatları ve görsel sanatlar aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Bu aktiviteler sayesinde öğrencilerin farklı bakış açıları kazanmakta ve öz güven gelişimleri artırılmaktadır.
Özel Yükselen Koleji Zirve Yerleşkesi Anaokulu erken yaşta yabancı dil eğitimine büyük önem vermektedir. Kurumda küçük yaştaki öğrencilere uygulamalı İngilizce dil eğitimi programı uygulanmaktadır. Branşında uzman eğitimci kadrosu ve yabancı dil kulübü öğrencilerin İngilizce dil eğitimini çeşitlendirmektedir. Ayrıca bu kulüpte yapılan aktivitelerle öğrencilerin ezbere dayalı olmayan, kalıcı bir öğrenme süreci geçirmesi sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yükselen Koleji Zirve Yerleşkesi Anaokulu İletişim Bilgileri

Karacaören Mahallesi, 1571. Sokak, No:1, Altındağ / Ankara
0 312 963 1160
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum