fb

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Fiyatlar, eğitim anlayışları, fotoğraflar ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Anaokullar

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları anaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları İlkokullar

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları ilkokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Ortaokullar

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları ortaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Liseler

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları liselerini
inceleyin.

İNCELE

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Hakkında

  • Eğitime Bakış

ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları anaokulundan lise son sınıfa kadar bütünleşik bir yapı içerisinde ve öğrencilerin kendilerini her alanda geliştirebilecekleri olanakları sağlayarak hayata hazırlayan bir eğitim kurumudur. 2016 yılında kurulan okul, çağın gereklerini yerine getirmeyi kendine misyon edinmiş yapısıyla yenilikçi ve kendini güncelleyen anlayışla yoluna devam etmektedir. Öğrencilerinin, girişimci, öz güven sahibi, yaşadığı topluma değer veren, problem çözme becerisi yüksek ve analitik düşünebilen bireyler olarak yetiştiren Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları, bu amaçlara uygun olarak eğitim sistemini tasarlamıştır. Okul öğrencilerine sunduğu imkanlar ile akademik başarı kazanabilecekleri ortamlar sunmakta ve hedefleri doğrultusunda bu ortamları çeşitlendirmek adına çalışmalarını sürdürmektedir.


Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları'nda öğrenciler dersleri ezbere dayalı değil, aktif olarak derse katılabildikleri ve öğrendiklerini uygulayabildikleri ortamlar eşliğinde işlemektedirler. Bu noktada öğrencilerin bireysel farklılıkları göz önüne alınmakta böylece her öğrencinin seviyesine uygun eğitim programı uygulanmaktadır. Okulda bulunan akıllı tahtalar öğrencilerin konuları daha kolay kavrayabilmelerini sağlamakta derslerin verimli işlenmesine imkan tanımaktadır. Okulda bulunan rehber öğretmenler öğrencilerin yeteneklerini keşfedebilmelerine olanak sağlarken potansiyellerini ortaya çıkarmalarına ön ayak olmaktadır. Bu süreçte öğrencilerin gelişim süreçlerini takip altına alan rehber öğretmenler süreci kayıt altına alıp raporlamakta ve veliler ile paylaşmaktadır. Karşılaşılan sorunların çözümü için veliler ile işbirliği yapılmakta ve gerekli aksiyonlar alınmaktadır. Bunun için dönem boyunca seminerler düzenlenmekte veliler çocuk eğitimi konusunda bilinçlendirilmektedirler.

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Anaokulu

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları İlkokul

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Ortaokul

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Lise

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum