fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları'nın tüm eğitim bilgilerine hemen ulaşın. Eğitim ücretleri, fiziksel olanakları, fotoğrafları ve daha fazlasına kolayca göz atın.

Eğitime Bakış

ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları anaokulundan lise son sınıfa kadar bütünleşik bir yapı içerisinde ve öğrencilerin kendilerini her alanda geliştirebilecekleri olanakları sağlayarak hayata hazırlayan bir eğitim kurumudur. 2016 yılında kurulan okul, çağın gereklerini yerine getirmeyi kendine misyon edinmiş yapısıyla yenilikçi ve kendini güncelleyen anlayışla yoluna devam etmektedir. Öğrencilerinin, girişimci, öz güven sahibi, yaşadığı topluma değer veren, problem çözme becerisi yüksek ve analitik düşünebilen bireyler olarak yetiştiren Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları, bu amaçlara uygun olarak eğitim sistemini tasarlamıştır. Okul öğrencilerine sunduğu imkanlar ile akademik başarı kazanabilecekleri ortamlar sunmakta ve hedefleri doğrultusunda bu ortamları çeşitlendirmek adına çalışmalarını sürdürmektedir.


Öğrencilerin eğitime açılan kapısı olan anaokullarının, yalnızca ilkokula değil, tüm hayata etki eden bir süreç olduğunun bilincinde olan Zübeyde Hanım Okulları, dünyanın en başarılı eğitim sistemlerinden biri olan Montessori eğitim sistemini uygulamaktadır. Kurumda ilkokul öğrencileri; ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda hayata ve bir üst eğitim seviyesine hazırlanmaktadır. Öz değerlerine sahip, evrensel değerlerle barışık, çağın koşullarına uyum sağlayabilen, üretken, lider, nitelikli bireylerden oluşan bir toplum oluşturmak Zübeyde Hanım Okullarının temel hedefleri arasındadır.


Ortaokul seviyesindeki öğrencilere yönelik hedefler ise; bilgi donanımımlı, öz benliği gelişmiş, problem çözme ve karar verme becerisi yüksek, araştırmacı, yeteneklerinin farkında ve amaçlarını bilen bireyler yetiştirmek olarak tanımlanmaktadır. Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları lise seviyesindeki öğrencilerinin, akademik başarıyı sağlayacak genel derslerin yanı sıra, bilimsel alanda yetkin, sportif, sanatsal ve sosyal alanlarda proje üretebilen bireyler olarak üniversite başarılarını garanti altına almayı planlamaktadır.


Fiziki imkanları, deneyimli eğitim kadrosu ile kaliteli eğitim verebilmek için her türlü ayrıntının düşünüldüğü Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları'nda öğrencilerin; sosyal, sportif ve kültürel olarak doğru ve yeterli gelişimi göstermeleri adına etkinlikler, yarışmalar ve geziler düzenlenmektedir.


Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları'nda öğrenciler dersleri ezbere dayalı değil, aktif olarak derse katılabildikleri ve öğrendiklerini uygulayabildikleri ortamlar eşliğinde işlemektedirler. Bu noktada öğrencilerin bireysel farklılıkları göz önüne alınmakta böylece her öğrencinin seviyesine uygun eğitim programı uygulanmaktadır. Okulda bulunan akıllı tahtalar öğrencilerin konuları daha kolay kavrayabilmelerini sağlamakta derslerin verimli işlenmesine imkan tanımaktadır. Okulda bulunan rehber öğretmenler öğrencilerin yeteneklerini keşfedebilmelerine olanak sağlarken potansiyellerini ortaya çıkarmalarına ön ayak olmaktadır. Bu süreçte öğrencilerin gelişim süreçlerini takip altına alan rehber öğretmenler süreci kayıt altına alıp raporlamakta ve veliler ile paylaşmaktadır. Karşılaşılan sorunların çözümü için veliler ile işbirliği yapılmakta ve gerekli aksiyonlar alınmaktadır. Bunun için dönem boyunca seminerler düzenlenmekte veliler çocuk eğitimi konusunda bilinçlendirilmektedirler.

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları İndirimleri
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Yorumları
Devamını Gör
Eğitime Bakış
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Galeriler
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Yorumları

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Kampüsleri

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Bornova Kampüsü
İzmir / Bornova
comment-icon 2 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İzmir Bornova'da bulunan Özel Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Bornova Kampüs Ortaokulu öğrencilerin istek, ilgi ve yeten...
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Buca Kampüsü
İzmir / Buca
comment-icon 5 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İzmir, Buca, Yenigün Mahallesi'nde bulunan Özel Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Buca Kampüs İlkokulu öğrencilerin istek,...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum