fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Kitap Önerisi; Animalium

Görüntülenme Sayısı: 4735

Animalium'a hoş geldiniz! Bu müze her saat açıktır. Her yaştan konuk için 160'tan çok hayvanın yer aldığı şaşırtıcı bir koleksiyona ev sahipliği yapmaktadır. Burada hayvanların nasıl evrim geçirdiğini öğrenecek, diseksiyon laboratuvarlarında iç yapılarını görecek ve Dünya'daki habitatların ne kadar çeşitli olduğunu keşfedeceksiniz... Haydi, girin ve hayvanlar dünyasının bütün görkemli yanlarını inceleyin. (Tanıtım Bülteninden)

Kitap Önerisi; Animalium-1

Yetişkinler Kitabı Kıskanacak

Bu kitabı kitapçıda gören yetişkinlerin %90’ının “Ben küçükken bana böyle bir kitap alınsaydı havalara uçardım.” diyeceğinden eminiz. Öncelikle Hayvanlar Alemi Müzesi ismi çok isabetli çünkü buna bir kitap demek az kalıyor. Gerçek bir müze.

Kitap Önerisi; Animalium-2

Çocuklar Çevresindeki Dünyayı ve Hayvanları Merak Eder

Çocukların çoğu hayvanları merak eder. Bu merak bebekken gördükleri kedi ve köpeklerle başlar dünyaları genişledikçe hayvan türlerine olan merakları da artar. Bu merak oldukça doğaldır. Aynı dünyada yaşıyoruz. Ne yerler, ne içerler, nasıl yerlerde yaşarlar? O kanatlar ne işe yarar? Toynaklarının o şekilde oluşu neden önemli? Hayatta kalmalarını ne sağlıyor? Bildiklerimiz bir yana bilmediklerimiz çoğunlukta bu kitapta.

Müzemizde 160’tan fazla hayvan yer alıyor. Hayvanlar hakkında merak ettiğinizden fazlası yer alıyor. Bunun dışında çizimlere hayran kalacaksınız. Kitabı yetişkinlere tanıtır gibi anlattık çünkü bu kitabı çocuklarına alan anne-babaların ellerinden düşürmeyeceğine eminiz. İlkokula giden dünyaya ve çevreye meraklı çocukların ise kütüphanelerinde en güzel yeri alacaktır.

Bu makale Esin Acartürk tarafından 11 Nisan 2022 tarihinde güncellenmiştir.
Diğer Veliler ile Paylaş!

Bu makaleye henüz bir yorum yapılmamış ilk yorumu yapan sen ol! Yorum Yap
Yorum Yap
Ad Soyad *
E-Posta Adresiniz *
Yorumunuz *
PAYLAŞ
Sonraki Makaleye Göz Atın
Kitap Önerisi; Köfte Pilav Çocuğunuzu okumaya sevk edecek bir o kadar eğlenceli ve akıcı bir kitap mı arıyorsunuz? Tavsiye edebileceğimiz oldukça keyifli bir kitap var "Köfte Pilav".
İstanbul Bölgesinde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Özlüce İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Özlüce İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu

Oğlumun koşarak ve severek gittiği güzel okulumuz ✌️Bütün öğretmenlerimiz özellikle sınıf öğretmenimiz Nazan hanım ve di...

Özel Yakacık İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Yakacık İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu

Eğitimi sadece dört duvar olarak görmeyip hayatın her alanında çocuğunuzun üzerinde etkisini görebileceğiniz kapsayıcı b...

Özel Kartal İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Kartal İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu

Okul değil alice'in harikalar bahçesi sanki. Boş vaktim olsa da manzarasına baksam, bahçesinde vakit geçirsem dediğim ca...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum