fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Kültür-Sanat Makaleleri

Çocuklarınızla bir arada yapabileceğiniz kültürel ve sosyal faaliyet hakkında sizlere sunduğumuz önerilere hemen ulaşabilirsiniz! Anaokulu ve ilkokul çağındaki çocuklar için kitap önerileri, sosyal aktiveler hakkında yazılmış makalelerimizi incelemeyi unutmayın!

5274
Alike - Harika Bir Kısa Film 120 farklı festivalden 69 ödülle dönen bu kısa film çocuklar için bir ebeveynin en yolu bulmaya çalışmasını anlatıyor.
31836
Yaygın Eğitim Nedir? Yaygın eğitim nedir? Kimler yaygın eğitim programlarından yararlanabilir? Yaygın eğitimle ilgili bilmeniz gereken tüm detaylar burada.
15503
Ailece İzlenecek En İyi 10 Aile Filmi Çocuk filmleri sadece çocuklar için değil yetişkinlerin de izlerken eğleneceği filmlerlerdir. İşte en iyi çocuk filmleri.
5897
Çocuğunuzu Kitap Okumaya Alıştırın: Önce Kitap Sonra Film Çocuklarınıza kitabı okuduktan sonra kitabın filmini beraber izleyerek kitap okuma alışkanlığı kazandıracağınız beş eser.
5542
Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler kitabı kız çocuklara dayatılan klişelere karşı olarak farklı kadınların hikayesini anlatıyor.
2612
Yarı Yıl Kitap Önerileri Soğuk tatil günlerinde içinizi ısıtacak, sıcak günlerde serinlemenizi sağlayacak sizin ve çocuklarınız için tatil döneminde okumak için ideal kitaplar nelerdir?
158
Yapay Zeka Nedir? Yapay Zeka, bilgisayarların insan benzeri yetenekler kazanmasını sağlayan, veri analizi, öğrenme ve karar verme gibi işlevleri gerçekleştiren bir bilim dalıdır.
237
Yapay Zeka Uygulamaları Yapay Zeka uygulamaları, sağlık, otomotiv, finans, eğitim ve daha birçok alanda kullanılarak veri analizi, görüntü tanıma, öneri sistemleri gibi çeşitli görevleri yerine getiren teknolojilerdir.
Görsel-1
Okullar hakkında yorum yaparak diğer velilere destek olun! Lütfen onların doğru okul seçim yapmasını kolaylaştırmak için okullar hakkında yorumlarını paylaş.
Görsel-2
Şehirler

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum