fb

Kültür-Sanat Makaleleri

Çocuklarınızla bir arada yapabileceğiniz kültürel ve sosyal faaliyet hakkında sizlere sunduğumuz önerilere hemen ulaşabilirsiniz! Anaokulu ve ilkokul çağındaki çocuklar için kitap önerileri, sosyal aktiveler hakkında yazılmış makalelerimizi incelemeyi unutmayın!

637
Yarı Yıl Kitap Önerileri Sizin ve çocuklarınız için tatil döneminde okumak için ideal kitaplar
1309
Okul Öncesi Çocuklara Kitap Önerileri Okul öncesi okuma çalışmaları çok önemlidir. İşte birkaç kitap önerisi.
1146
Kitap Önerisi; Çocuğunuzun Beynine Hoşgeldiniz Çocuğunuzun Beynine Hoş Geldiniz bilinen yanlışları yıkacak, şaşırtıcı içgörüler ortaya çıkaracak ve çocuğunuz hakkında düşünme şeklinizi geliştirecek.
1146
Kitap Önerisi; Animalium Gerçek bir Hayvanlar Alemi müzesi olan Animalium'dan çocuklarınız yanında siz de zevk alacaksınız.
798
Kitap Önerisi; Öfkeli Örümcek Rıza Öfkeli Örümcek Rıza, çocuklar için küçük yaşta öfke problemini zeki bir biçimde kurgulayarak anlatan bir hikaye.
526
Kitap Önerisi; Köfte Pilav Çocuğunuzun kütüphanesinde bulunmasını tavsiye edebileceğimiz oldukça keyifli bir kitap; Köfte Pilav.
2658
Kitap Önerisi; Köpek Gibi Büyütülmüş Çocuk Okuyan Us tarafından yayınlanan "Köpek Gibi Büyütülmüş Çocuk" sizlere önerimizdir!
3174
Bu Kitabı Mutlaka Okuyun -Bütün Beyinli Çocuk Bütün Beyinli Çocuk adlı kitabın yazarı kimdir? Çocuk büyüten kişiler bu kitabı neden okumalı ve kitapta çocuk gelişimi ilgili sizleri ne bekliyor?
Görsel-1
Okullar hakkında yorum yaparak diğer velilere destek olun! Lütfen onların doğru okul seçim yapmasını kolaylaştırmak için okullar hakkında yorumlarını paylaş.
Görsel-2