fb

Kültür-Sanat Makaleleri

Çocuklarınızla bir arada yapabileceğiniz kültürel ve sosyal faaliyet hakkında sizlere sunduğumuz önerilere hemen ulaşabilirsiniz! Anaokulu ve ilkokul çağındaki çocuklar için kitap önerileri, sosyal aktiveler hakkında yazılmış makalelerimizi incelemeyi unutmayın!

1664
Fenerbahçe Koleji'nden Hikaye Yarışması Fenerbahçe Koleji, 2. Geleneksel Liseler Arası yarışma düzenliyor. Yarışma tarihi ne zaman ? Fenerbahçe Kolejinin liseler arası yarışmasının detayları nelerdir ? Yarışma dahilinde hangi ödüller verilecek ?
3627
Alike - Harika Bir Kısa Film 120 farklı festivalden 69 ödülle dönen bu kısa film çocuklar için bir ebeveynin en yolu bulmaya çalışmasını anlatıyor.
1957
Gelişteren Anne Baba Kitabı Senin Olsun! Her pazartesi hediye edilecek kitapların ikincisi; Geliştiren Anne Baba!!
1593
Kitap Çekilişi Kampanya Kuralları Okul.com.tr üzerinde gerçekleştirilen kitap çekilişlerine katılmak için uyulması gereken kurallar nelerdir ? Kitap çekişine kimler katılabilir ? Kitap çekilişi için yarışma detayları nelerdir ? Kitap çekilişine katılımda yarışma konusu nedir ?
2434
Beni Ödülle Cezalandırma Kitabı Senin Olsun! Okul.com.tr tarafından her pazartesi hediye edilecek kitapların üçüncüsü; Beni Ödülle Cezalandırma. Beni Ödülle Cezalandırma kitap çekilişi detayları nelerdir ? Beni Ödülle Cezalandırma kitabı nasıl kazanılır ?
6874
Ailece İzlenecek En İyi 10 Aile Filmi Çocuk filmleri sadece çocuklar için değil yetişkinlerin de izlerken eğleneceği filmlerlerdir. İşte en iyi çocuk filmleri.
4122
Çocuğunuzu Kitap Okumaya Alıştırın: Önce Kitap Sonra Film Çocuklarınıza kitabı okuduktan sonra kitabın filmini beraber izleyerek kitap okuma alışkanlığı kazandıracağınız beş eser.
2111
Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler kitabı kız çocuklara dayatılan klişelere karşı olarak farklı kadınların hikayesini anlatıyor.
Görsel-1
Okullar hakkında yorum yaparak diğer velilere destek olun! Lütfen onların doğru okul seçim yapmasını kolaylaştırmak için okullar hakkında yorumlarını paylaş.
Görsel-2

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum