fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Ankara Şehir Koleji Anadolu Lisesi

Özel Ankara Şehir Koleji Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:30
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Ankara Şehir Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Ankara Şehir Koleji Anadolu Lisesi üniversite hazırlığındaki disiplini ve başarısıyla adından bahsettirmektedir. Kurumda uygulanan konu tekrarları, birebir etütler ve düzenli deneme sınavları bu süreçte öğrencilere destek olmaktadır. Böylece öğrencilerin sınav döneminde farklı bir kurumdan destek almasına gerek kalmamaktadır. Okulun uzman eğitim kadrosu ve psikolojik danışmanlık servisi de bu süreçte öğrencilerin yanında olmaktadır. Öğrenciler psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisinden sınav döneminin her adımında destek alabilmektedir. Bu sayede oldukça yoğun ve stresli olan bu süreç maksimum fayda ve minimum sorunla yönetilmektedir.
Özel Ankara Şehir Koleji Anadolu Lisesi öğrencilerinin kendisini keşfetmesini ve geliştirmesini hedeflemektedir. Böylece onların başarılı ve donanımlı bireyler haline gelmesini amaçlamaktadır. Bu amacına ulaşmak için öğrencilerine çok yönlü bir eğitim programı uygulamaktadır. Sınav sürecinde sosyal gelişimlerinden geri kalmamaları için sanatsal ve sportif birçok faaliyet düzenlenmektedir. Basketbol, futbol, voleybol ve beden eğitimi aktivitelerine ek olarak buz pateni ve masa tenisi aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Bu sayede öğrencilerin yeteneklerini keşfetmeleri sağlanmaktadır. Sportif faaliyetlerin yanı sıra dans, modern dans, halk oyunları, drama, tiyatro ve sinema gibi sanatsal aktiviteler bulunmaktadır. Bu aktivite çeşitliliği sayesinde öğrencilerin donanımlı ve birikim sahibi olmaları sağlanmaktadır.
Özel Ankara Şehir Koleji Anadolu Lisesi yabancı dli eğitimi ile de bölgede dikkat çekmektedir. Kurumda J-Mun, MUN ve Desination Imagination (DI) gibi yabancı dil kulüpleri bulunmaktadır. Bu kulüpler öğrencilerin aldığı İngilizce dil eğitiminin uluslararası standartlara sahip olmasını sağlamaktadır. Bu kulüplerde yapılan aktiviteler sayesinde öğrencilerin yabancı dil kullanım becerileri ve aldıkları fayda en üst seviyeye çıkmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ankara Şehir Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Yeni Batı Mahallesi, Erciyes Caddesi, 35/a Batıkent-Yenimahalle/ankara
0 312 963 1679
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum