fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Başkent Örnek Koleji Batıkent Çakırlar Anadolu Lisesi

Özel Başkent Örnek Koleji Batıkent Çakırlar Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/18:00

Özel Başkent Örnek Koleji Batıkent Çakırlar Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Başkent Örnek Koleji Batıkent Çakırlar Anadolu Lisesi, Ankara'nın Yenimahalle mevkiinde bulunmaktadır. Bu kurum öğrenci merkezli sistemiyle başarıya ulaşmaktadır. 15 kişilik olan sınıflarında öğrencileriyle bire bir olarak ilgilenmektedir. Bu kurum, öncelikle öğrencilerinin mutlu bir hayata sahip olmasını amaçlamaktadır. Bu amaçla verilen eğitimlerde, öğrencilerin çok yönlü gelişim sağlanması amaçlanmaktadır. Böylelikle kurum öğrencileri üniversite sınavı yerleştirmelerinde büyük başarılar ortaya koyarken sanat ve spor alanlarında da madalya ve plaketlerle ödüllendirilmektedir.
Özel Başkent Örnek Koleji Batıkent Çakırlar Anadolu Lisesi'nde öğrencilerin çok yönlü gelişimini sağlaması için; bahçe, konferans salonu, kütüphane, oyun ve spor alanı yer almaktadır. Tüm bu imkanlar dahilinde öğrenciler basketbol, voleybol, futbol, tenis ve masa tenisi gibi sportif aktivitelerde bulunmaktadır. Sanatsal aktiviteler bazında piyano, gitar, koro gibi müzik etkinlikleri dışında, drama, tiyatro, sinema, görsel sanatlar, el sanatları, heykel ve dans aktiviteleri bulunmaktadır.
Özel Başkent Örnek Koleji Batıkent Çakırlar Anadolu Lisesi, bünyesinde öğrencilerin beslenme ihtiyacını karşılamak amacıyla yemekhane hizmeti vermektedir. Bu bağlamda öğrencilerin düzenli ve sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanması sağlanmaktadır. Öğrencilerin yemekhane hizmeti almak istememesi durumunda, okulda öğrencilerin diğer gıda ihtiyaçlarını da karşılayabileceği kantin bulunmaktadır.
Özel Başkent Örnek Koleji Batıkent Çakırlar Anadolu Lisesi, yabancı dil eğitimine oldukça önem vermektedir. Öğrencilerini bu alanda konuşabilen, yazabilen ve konuşanı anlayabilen seviyede yetiştirmektedir. Öğrencilerinin dünya standartlarında birer birey olmasını amaçlayan bu kurum, yabancı dil eğitimini görsel ve işitsel aktivitelerle desteklemektedir.
Özel Başkent Örnek Koleji Batıkent Çakırlar Anadolu Lisesi, öz güven ve öz saygısı olan, üretken, yenilikçi, girişimci, doğaya ve topluma saygılı, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, ahlaki değerleri gözeten ve bunlara bağlı kalan, dışa dönük ve iletişim yönü kuvvetli bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Başkent Örnek Koleji Batıkent Çakırlar Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Turgut Özal Mahallesi, Şehit Kaymakam Muhammed Safitürk Bulvarı, No:39/7, Yenimahalle / Ankara
0 312 963 1821
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum