fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Gaziemir Liseleri

Gaziemir liseleri taban puanlarını hemen öğrenin; ebeveyn yorumları, fotoğraf galerileri, bursluluk sınav tarihleri ve daha fazlasına kolayca ulaşın! Bölgenizdeki özel liselerin detaylı tüm bilgilerine Gaziemir özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
30 okul bulundu.
Özel Gaziemir Oğuz Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Gazi Mah.
Özel Gaziemir Oğuz Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Gaziemir Oğuz Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Gaziemir Kocatürk Fen Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel Gaziemir Kocatürk Fen Lisesi

Özel Gaziemir Kocatürk Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Gaziemir Kocatürk Havacılık Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel Gaziemir Kocatürk Havacılık Lisesi

Özel Gaziemir Kocatürk Havacılık Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Gaziemir Tekfen Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel Gaziemir Tekfen Koleji Anadolu Lisesi

Özel Gaziemir Tekfen Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:30
Özel İzmir Simya Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel İzmir Simya Anadolu Lisesi

Özel İzmir Simya Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Rota Koleji Gaziemir Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Gazi Mah.
Özel Rota Koleji Gaziemir Anadolu Lisesi

Özel Rota Koleji Gaziemir Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Lokman Hekim Fen Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Fatih Mah.
Özel İzmir Lokman Hekim Fen Lisesi

Özel İzmir Lokman Hekim Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Lokman Hekim Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Fatih Mah.
Özel İzmir Lokman Hekim Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel İzmir Lokman Hekim Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Sevgi Mah.
Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji Anadolu Lisesi

Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yunus Emre Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel Yunus Emre Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Yunus Emre Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:25
Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Sevgi Mah.
Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji Fen Lisesi

Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kent Koleji Gaziemir Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Beyazevler Mah.
Özel Kent Koleji Gaziemir Anadolu Lisesi

Özel Kent Koleji Gaziemir Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Özel Elçin Tün Fen Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Atıfbey Mah.
Özel Elçin Tün Fen Lisesi

Özel Elçin Tün Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  10:00 - 18:00
Özel Taktik Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Gazi Mah.
Özel Taktik Akademi Anadolu Lisesi

Özel Taktik Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 17:00
Özel Doğru Statü Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel Doğru Statü Okulları Anadolu Lisesi

Özel Doğru Statü Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:15
Özel Elçin Tün Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Atıfbey Mah.
Özel Elçin Tün Anadolu Lisesi

Özel Elçin Tün Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  10:00 - 18:00
Özel Ekarte Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel Ekarte Anadolu Lisesi

Özel Ekarte Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Rota Koleji Gaziemir Fen Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Gazi Mah.
Özel Rota Koleji Gaziemir Fen Lisesi

Özel Rota Koleji Gaziemir Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Lokman Hekim Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Fatih Mah.
Özel İzmir Lokman Hekim Anadolu Lisesi

Özel İzmir Lokman Hekim Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:35
İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Özel İzmir Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Sevgi Mah.
İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Özel İzmir Anadolu Lisesi

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Özel İzmir Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Doğru Statü Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel Doğru Statü Okulları Fen Lisesi

Özel Doğru Statü Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:15
Özel Gaziemir Kocatürk Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel Gaziemir Kocatürk Anadolu Lisesi

Özel Gaziemir Kocatürk Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:20
Gaziemir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Gaziemir / Sevgi Mah.
Gaziemir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Gaziemir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 13:35
Gaziemir Mimar Kemalettin Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Gaziemir / Fatih Mah.
Gaziemir Mimar Kemalettin Anadolu Lisesi

Gaziemir Mimar Kemalettin Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:20
Gaziemir Şehit Serhat Sığnak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Gaziemir / Sevgi Mah.
Gaziemir Şehit Serhat Sığnak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Gaziemir Şehit Serhat Sığnak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00

Gaziemir Liseleri

İzmir'in büyük ilçelerinden biri olan Gaziemir ekonomik açıdan iyi durumda olan insanların yaşadığı, nüfusu her geçen gün artan bir bölgeyi kapsamaktadır. İlçede bulunan liseler hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına okul profillerinden ulaşabilir, sizin ve çocuğunuz için en ideal okulları kısa sürede keşfedebilirsiniz. Gaziemir liseleri arasında birçok devlet lisesi bulunduğu gibi kolej ve özel okullarda bölgede uzun yıllardır faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu eğitim kurumları anaokulundan başlayarak lise seviyesine kadar bütünleşik bir yapı içerisinde eğitim verdiklerinden veliler tarafından tercih edilmektedir. Sizlerde çocuğunuz kaliteli bir eğitim alarak hayallerini gerçekleştirmesini istiyorsanız bölgedeki bütün okulları inceleyebilir, sizlere uygun olan okullardan randevu alıp yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz.


Gaziemir'deki liselerin; fotoğraflarına bakarak genel görünüşü, binası ve sınıfları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bununla beraber öğrencilere sunulan fiziki imkanlara, kulüp olanaklarına, okula giriş ve çıkış saatleri gibi birçok detaya okul profillerinden rahatlıkla erişebilirsiniz. Bölgede köklü kolejlerin kampüsü bulunmakta ve bu kolejler yıllardır öğrenci yetiştiren tecrübeli kurumlar olduğundan ebeveynler tarafından tercih edilmektedir. Bunun dışında Gaziemir liseleri bünyesinde öğrenim gören öğrenciler çift dilli eğitim görmekte, birer dünya vatandaşı olarak hayata atılmaktadırlar. Eğitimde kalitesini ortaya oymuş olan bu kurumlar her geçen gün kendini geliştirerek, değişen ihtiyaçlara cevaplar sunabilmekte ve sosyal yönü kuvvetli bireyler yetiştirmektedirler.


Bölgede yaşayan ve üniversite hayali kuran öğrencilerin karşısına farklı özelliklere sahip liseler çıkmakta bu durumda okul seçim işlemini kolaylaştırmaktadır. Hedefleriniz doğrultusunda en iyi liseyi hemen bulabilir, iletişime geçerek kayıt hakkında bilgi alabilirsiniz. Gaziemir liselerini daha önce denemiş, eksi ve artı yönleriyle ilgili kişisel görüşlerini paylaşan velilerin, veli yorumlarına okul profillerinden okuyabilirsiniz. Bu yorumların okulları tarafsız gözlerden tanımanıza yardımcı olacağından son derece önemlidir. Gaziemir liseleri arasından sizin belirlediğiniz bütçeye uygun olan okulların fiyatlarını görüntüleyebilir, eğitim ücreti dışında ne tür ücretler talep ettiğini öğrenebilirsiniz. Gaziemir kolejleri bursluluk sınavları düzenlemekte ve başarılı öğrencilere çeşitli oranlarda burs vermektedir. Bu sınavlara Okul.com.tr üzerinden kolayca başvuru yapabilir, avantajlı fiyatlarla kaliteli eğitimin kapılarını aralayabilirsiniz.


Gaziemir'deki kolejleri incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Gaziemir Liseleri Taban Puanları

Okul Adı Okul Türü Hazırlık Sınıfı Yabancı Dili Kont. Taban Puanı En Düşük Yüzdelik En Yüksek Yüzdelik
Gaziemir Nevvar Salih İşgören Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi Yok İngilizce 120 397.42 5.96 2.02
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum