fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Güzelbahçe Liseleri

Güzelbahçe lise taban puanlarına göz atarak size en uygun okulu hemen keşfedin; veli yorumları, fotoğraf galerileri, fiyatları ve daha fazlasına kolayca ulaşın! İzmir'de bulunan özel liseler hakkında merak ettiğiniz detaylı bilgilere Güzelbahçe özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
16 okul bulundu.
Özel Oğuzhan Özkaya Güzelbahçe Anadolu Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Yelki Mah.
Özel Oğuzhan Özkaya Güzelbahçe Anadolu Lisesi

Özel Oğuzhan Özkaya Güzelbahçe Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 19:00
Özel Kent Koleji Güzelbahçe Anadolu Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Yelki Mah.
Özel Kent Koleji Güzelbahçe Anadolu Lisesi

Özel Kent Koleji Güzelbahçe Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:15
Özel Bilgince Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Maltepe Mah.
Özel Bilgince Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi

Özel Bilgince Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mev Koleji Özel Güzelbahçe Fen Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Çelebi Mah.
Özel Mev Koleji Özel Güzelbahçe Fen Lisesi

Özel Mev Koleji Özel Güzelbahçe Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mev Koleji Özel Güzelbahçe Anadolu Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Çelebi Mah.
Özel Mev Koleji Özel Güzelbahçe Anadolu Lisesi

Özel Mev Koleji Özel Güzelbahçe Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Düşünür Koleji İzmir Fen Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Çelebi Mah.
Özel Düşünür Koleji İzmir Fen Lisesi

Özel Düşünür Koleji İzmir Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Düşünür Güzelbahçe Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Çelebi Mah.
Özel Düşünür Güzelbahçe Koleji Anadolu Lisesi

Özel Düşünür Güzelbahçe Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Yüksek Performans Anadolu Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Yalı Mah.
Özel Yüksek Performans Anadolu Lisesi

Özel Yüksek Performans Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilgince Eğitim Kurumları Fen Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Maltepe Mah.
Özel Bilgince Eğitim Kurumları Fen Lisesi

Özel Bilgince Eğitim Kurumları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe Anadolu Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Mustafa Kemal Paşa Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Oğuzhan Özkaya Güzelbahçe Fen Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Yelki Mah.
Özel Oğuzhan Özkaya Güzelbahçe Fen Lisesi

Özel Oğuzhan Özkaya Güzelbahçe Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Güzelbahçe Ege Sistem Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Çelebi Mah.
Özel Güzelbahçe Ege Sistem Okulları Anadolu Lisesi

Özel Güzelbahçe Ege Sistem Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Güzelbahçe İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Güzelbahçe / Kahramandere Mah.
Güzelbahçe İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Güzelbahçe İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:10
Güzelbahçe 60.Yıl Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Güzelbahçe / Yelki Mah.
Güzelbahçe 60.Yıl Anadolu Lisesi

Güzelbahçe 60.Yıl Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 15:40
Dr. Güngör Özbek Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Güzelbahçe / Kahramandere Mah.
Dr. Güngör Özbek Anadolu Lisesi

Dr. Güngör Özbek Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Cengiz Topel Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Güzelbahçe / Çelebi Mah.
Cengiz Topel Anadolu Lisesi

Cengiz Topel Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Güzelbahçe Liseleri

İzmir'in gelişmekte olan ve nüfusu her geçen gün artan ilçelerinin başında gelen Güzelbahçe, bulunduğu konum itibariyle birçok özel liseye ev sahipliği yapmaktadır. Bunun yanında Güzelbahçe devlet liseleri de veliler tarafından sıkça araştırılmakta ve tercih edilebilmektedir. Bölgede yer alan ve lise seviyesinde eğitim veren okulların detaylı tüm bilgilerine ulaşarak bu okulların çocuğunuza uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Kolejlerin de ilçede kampüsleri bulunmakta ve uzun yıllardır faaliyette olduklarından dolayı öğrencilerin neye ihtiyacı olduğunu bildiğinden kişiye özgü eğitim modelleri ile birer dünya vatandaşı yetiştirmektedir. Güzelbahçe'deki kolejlerin sizlere yakın olan kampüslerine ulaşım sağlayabilir, hemen kayıt gerçekleştirmek için randevu talep edebilirsiniz.


Güzelbahçe'deki liselerin eğitime bakış açıları bilgisine, fotoğraflarına, adreslerine, ortalam sınıf mevcutlarına, yabancı dil olanaklarına, öğrencilere sunulan fiziksel imkanlara, fiyatlarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilir, çocuğunuz için en iyi liseyi keşfedebilirsiniz. Üniversiteye atılacak adımların temellerini atmanıza olanak sağlayan lise dönemini verimli geçirmeniz adına aradığınız kriterlere uygun liselerle görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Güzelbahçe liselerini tercih eden veliler tarafından yapılmış olan yorumlar sayesinde ilkokullarının eksi ve artı yönlerini öğrenebilirsiniz. Veli yorumları tarafsız bir gözle yapıldığından okulu tanımanız ve tercih noktasında sizlere rehberlik edecektir. Okulların hakkındı yazılarını okuyarak hedefleri ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.


Güzelbahçe lise fiyatları okul sayısının fazla olmasından dolayı her bütçeye uygun lise bulmak mümkündür. Sizler de ekonomik açıdan uygun okulları bularak kayıt yapmak isterseniz okul profillerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca Güzelbahçe kolejleri bursluluk sınavları düzenlemekte ve sınavlarda başarı elde eden öğrencilere burs fırsatı sunmaktadır. Bursluluk sınavlarına kayıt gerçekleştirmek ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak isterseniz, Okul.com.tr üzerinden bu sınavların tarihlerine ulaşabilirsiniz.


Güzelbahçe'deki liseleri detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Güzelbahçe Liseleri Taban Puanları

Okul Adı Okul Türü Yabancı Dili Taban Puanı Tavan Puanı En Düşük Yüzdelik En Yüksek Yüzdelik
Güzelbahçe 60.Yıl Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi İngilizce 411.32 454.74 4.22 0.91
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum