fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Menemen Liseleri

Menemen ilçesindeki liseler arasından size en uygun okulu hemen bulun; veli yorumları, okullara ait galeriler, okulların iletişim bilgileri ve daha fazlasına ulaşın! Bölgenizdeki özel liselerin detaylı tüm bilgilerine Menemen özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
16 okul bulundu.
Özel Dalton Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Menemen / Cumhuriyet Mah.
Özel Dalton Koleji Anadolu Lisesi

Özel Dalton Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzbilim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Menemen / İstiklal Mah.
Özel İzbilim Koleji Anadolu Lisesi

Özel İzbilim Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gelişim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Menemen / 29 Ekim Mah.
Özel Gelişim Koleji Anadolu Lisesi

Özel Gelişim Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Menemen Ekin Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Menemen / İnönü Mah.
Özel Menemen Ekin Koleji Anadolu Lisesi

Özel Menemen Ekin Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji İzmir Kuzey Kampüsü Anadolu Lisesi Özel Okul
Menemen / Cumhuriyet Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji İzmir Kuzey Kampüsü Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir Koleji İzmir Kuzey Kampüsü Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji İzmir Kuzey Kampüsü Fen Lisesi Özel Okul
Menemen / Cumhuriyet Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji İzmir Kuzey Kampüsü Fen Lisesi

Özel Bahçeşehir Koleji İzmir Kuzey Kampüsü Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Menemen Havajet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Menemen / Ulus Mah.
Özel Menemen Havajet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Menemen Havajet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Seyrek Villakent Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Menemen / Villakent Mah.
Seyrek Villakent Anadolu Lisesi

Seyrek Villakent Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Menemen Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Menemen / İstiklal Mah.
Menemen Anadolu İmam Hatip Lisesi

Menemen Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 15:50
Menemen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Menemen / Esatpaşa Mah.
Menemen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Menemen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Haldun Koşay Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Menemen / Zeytinlik Mah.
Haldun Koşay Anadolu Lisesi

Haldun Koşay Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Menemen Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Menemen / Mermerli Mah.
Menemen Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Menemen Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Menemen Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Menemen / Yahşelli Mah.
Menemen Anadolu Lisesi

Menemen Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Şehit Ahmet Özsoy Fen Lisesi Devlet Okulu
Menemen / Uğur Mumcu Mah.
Şehit Ahmet Özsoy Fen Lisesi

Şehit Ahmet Özsoy Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Menemen Halide Gencer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Menemen / Yahşelli Mah.
Menemen Halide Gencer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Menemen Halide Gencer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:10
Menemen Atatürk Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Menemen / Esatpaşa Mah.
Menemen Atatürk Anadolu Lisesi

Menemen Atatürk Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Menemen Liseleri

İzmir'in sakin ve nüfus yoğunluğu düşük ilçelerinden biri olan Menemen'de insanlar genelde yakınlarında bulunan eğitim kurumlarını tercih etmekte bu durumda hemen hemen her mahallede bir lise bulmanızı mümkün kılmaktadır. Bölgede çok farklı isteklere cevap verecek niteliklere sahip lise seviyesinde eğitim veren kurum bulunmaktadır. Bu liseler arasından sizlere uygun olanlar ile kısa sürede iletişime geçebilir, detaylı bilgilerini öğrendikten sonra randevu talep edebilirsiniz. Okulları tek tek gezmeden, lise profillerinde bulunan hakkında yazıları sayesinde okulların eğitime bakış açılarına ve hedeflerine dair fikir sahibi olabilirsiniz.


Menemen devlet liseleri veliler tarafından çokça tercih edilmekte adreslerine yakın olan okulları seçen aileler servis ücreti ödemeden çocuklarının eğitim almasını istemektedirler. Bunun dışında kolej bünyesinde faaliyetini sürdüren anadolu ve fen liseleri akademik başarı yakalamak isteyen öğrenciler ve ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak adına sürekli olarak kendilerini geliştirmektedir. Menemen meslek liseleri de üniversite okumadan meslek sahibi olmak isteyen öğrencilerin tercih ettiği eğitim kurumlarıdır. Bu okullar 3. sınıftan itibaren öğrencilerine staj imkanı sağlamakta böylece öğrenciler okuldan mezun olmadan tecrübe edinmiş olurlar. Menemen'deki liselerin; fotoğraf galerine göz gezdirip genel görünüşü hakkında bilgi sahibi olabilir, ortalam sınıf mevcudu, yabancı dil imkanları, giriş ve çıkış saatleri gibi detaylı birçok bilgiyi okul profillerinden görüntüleyebilirsiniz.


Veli yorumları okul tercihinize yardımcı olacak ve çocuğunuz için en doğru liseyi bulmanızı kolaylaştıracaktır. Şeffaf yorumlar ışığında lise seçiminizi yapabilir, veli yorumlarını okul profillerinden okuyabilirsiniz. Çocuğunuzun geleceği adına lise eğitimini gelişimini her açıdan destekleyecek bir okulda alması son derece önemlidir. Bunun yanında okul ücretleri ailelerin okul tercihinde önemli bir kriter olmaktadır. Menemen lise fiyatları ise verilen eğitimin kalitesiyle doğru orantılı olarak artmaktadır. Ekonomik açıdan sizleri zorlamayacak liseleri sitemiz üzerinden kolayca keşfedebilir, randevu talep ederek kayıt için görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Menemen kolejleri bursluluk sınavları düzenlemekte, başarılı öğrencilere burs imkanı sağlamaktadırlar. Bu sınavlara Okul.com.tr üzerinden başvurabilir, çeşitli fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.


Menemen liselerini detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Menemen Liseleri Taban Puanları

Okul Adı Okul Türü Yabancı Dili Taban Puanı Tavan Puanı En Düşük Yüzdelik En Yüksek Yüzdelik
Şehit Ahmet Özsoy Fen Lisesi Fen Lisesi İngilizce 411.11 450.59 4.25 1.1
Menderes Fatma-Ramazan Büküşoğlu Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi İngilizce 382.56 416.12 8.19 3.71
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum