fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel 21.Yüzyıl Karşıyaka Anadolu Lisesi

Özel 21.Yüzyıl Karşıyaka Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 17
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel 21.Yüzyıl Karşıyaka Anadolu Lisesi Hakkında

Özel 21.Yüzyıl Karşıyaka Anadolu Lisesi, öğrenci merkezli ve bireyselleştirilmiş eğitimiyle bölgede adından bahsettirmektedir. Kurum, öğrencilerini yetkin fiziksel imkanlara sahip bir eğitim ortamıyla karşılamaktadır. Okulun fen ve bilgisayar laboratuvarları ve sınıflarda bulunan akıllı tahtalar sayesinde eğitimciler, dersleri uygulamalı olarak işleme fırsatı bulmaktadır. Böylece öğrenciler konuları ezberleyerek değil, yaparak ve yaşayarak öğrenmektedir. Kurumun futbol sahası ve spor alanı ise öğrencilerin sportif faaliyetler gerçekleştirmesini sağlamaktadır. Böylece öğrenciler lise dönemini fiziksel olarak aktif geçirmekte ve okuldan aldıkları fayda her anlamda artmaktadır. Okulun yemekhanesi ise öğrencileri sağlıklı ve düzenli beslenmeye teşvik etmektedir.
Özel 21.Yüzyıl Karşıyaka Anadolu Lisesi, öğrencilerin üniversiteye giriş sürecinde başarılarını maksimuma çıkarmaya odaklanmaktadır. Branşında uzman eğitimci kadrosu öğrencilere özel ders çalışma programı ve takibi hazırlamaktadır. Düzenli konu tekrarları, ödev ve etütler ile öğrencilerin kalıcı öğrenmesi hedeflenmektedir. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de öğrencilerin sınav sürecinin psikolojik açıdan sağlıklı geçmesini sağlamaktadır. Bu servisin yürüttüğü çalışmalarla öğrencilerin bireysel başarı tespiti ve kontrollü ilerleyişi amaçlanmaktadır.
Özel 21.Yüzyıl Karşıyaka Anadolu Lisesi, öğrencilerin akademik başarısına olduğu kadar sosyal gelişimlerine de önem vermektedir. Okulda düzenlenen akıl ve zeka oyunları ve satranç aktiviteleriyle öğrencilerin problem çözme yeteneklerinin gelişmesi hedeflenmektedir. Bunların yanı sıra kurumda görsel sanatlar, el sanatları ve gitar faaliyetleri yürütülmektedir. Bu faaliyetlerle öğrencilerin sınav stresinden uzaklaşması ve kendilerine hobi edinmesi sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel 21.Yüzyıl Karşıyaka Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Aydinlikevler Mah. 6779/1 Sk. No:7, Çiğli / İzmir
0 232 335 1759
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum