fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Çiğli Liseleri

Çiğli'de bulunan liselerin tüm bilgilerine ulaşmak, okullara ait görüntülere ulaşmak ve iletişime geçmek için listelerimize hemen göz atın. İzmir'de bulunan özel liseler hakkında merak ettiğiniz detaylı bilgilere Çiğli özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
33 okul bulundu.
Özel Çiğli Denge Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Maltepe Mah.
Özel Çiğli Denge Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çiğli Denge Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çakabey Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Sasalı Merkez Mah.
Özel Çakabey Okulları Anadolu Lisesi

Özel Çakabey Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğli Bil Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Çiğli / Balatçık Mah.
Özel Çiğli Bil Koleji Fen Lisesi

Özel Çiğli Bil Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğli Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Küçük Çiğli Mah.
Özel Çiğli Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Çiğli Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel 21.Yüzyıl Karşıyaka Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel 21.Yüzyıl Karşıyaka Anadolu Lisesi

Özel 21.Yüzyıl Karşıyaka Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğli Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel Çiğli Final Okulları Anadolu Lisesi

Özel Çiğli Final Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Timur Arslan Fen Lisesi Özel Okul
Çiğli / Maltepe Mah.
Özel Timur Arslan Fen Lisesi

Özel Timur Arslan Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Karşıyaka Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Balatçık Mah.
Özel Karşıyaka Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Karşıyaka Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğli Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Yeni Mahalle Mah.
Özel Çiğli Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çiğli Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Çiğli Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Yeni Mahalle Mah.
Özel İzmir Çiğli Açı Koleji Anadolu Lisesi

Özel İzmir Çiğli Açı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Timur Arslan Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Maltepe Mah.
Özel Timur Arslan Anadolu Lisesi

Özel Timur Arslan Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğli Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Çiğli / Yeni Mahalle Mah.
Özel Çiğli Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Çiğli Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğli Bil Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Balatçık Mah.
Özel Çiğli Bil Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çiğli Bil Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Nedim Uysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Aosb Mah.
Özel İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Nedim Uysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Nedim Uysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğli Tanı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Maltepe Mah.
Özel Çiğli Tanı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çiğli Tanı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Genç Öncü Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel Genç Öncü Koleji Anadolu Lisesi

Özel Genç Öncü Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mektebim Koleji Çiğli Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Balatçık Mah.
Özel Mektebim Koleji Çiğli Anadolu Lisesi

Özel Mektebim Koleji Çiğli Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Karşıyaka Kent Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Balatçık Mah.
Özel Karşıyaka Kent Koleji Anadolu Lisesi

Özel Karşıyaka Kent Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğli Final Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel Çiğli Final Okulları Fen Lisesi

Özel Çiğli Final Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çiğli Mehpare Yağcı Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Çiğli / Ataşehir Mah.
Çiğli Mehpare Yağcı Anadolu İmam Hatip Lisesi

Çiğli Mehpare Yağcı Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Şehit Ali Karaoğlan Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Çiğli / Ataşehir Mah.
Şehit Ali Karaoğlan Anadolu Lisesi

Şehit Ali Karaoğlan Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çiğli Teğmen Ali Rıza Akıncı Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Çiğli / Evka-2 Mah.
Çiğli Teğmen Ali Rıza Akıncı Anadolu Lisesi

Çiğli Teğmen Ali Rıza Akıncı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çiğli Yıldız Tınas İzmiroğlu Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Çiğli / Evka-5 Mah.
Çiğli Yıldız Tınas İzmiroğlu Anadolu Lisesi

Çiğli Yıldız Tınas İzmiroğlu Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çiğli Rotary Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Çiğli / Ataşehir Mah.
Çiğli Rotary Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Çiğli Rotary Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Tuğba Özbek Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Çiğli / Evka-2 Mah.
Tuğba Özbek Anadolu Lisesi

Tuğba Özbek Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çiğli Liseleri

Çiğli İzmir'in sanayisi gelişmiş ilçelerinden biri olmanın yanında son dönemlerde eğitime yaptığı yatırımla da adından sıkça söz ettiren özel okulların varlığıyla da fark yaratan bir bölge haline dönüşmüştür. İlçe de yer alan özel ve devlet liselerinin ayrıntılı bilgilerini öğrenerek aradığınız kriterlere uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Uzun yıllardır bölgede sıkça tercih edilen liselerin başında gelen kurumlar hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını görüntüleyebilir, okul profillerinde bulunan hakkında yazılarını okuyarak liselerin eğitime bakış açıları ve misyonları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.


Üniversite hayali olan öğrencilerin diledikleri bölümleri kazanabilmeleri için kendilerini her geçen gün geliştiren Çiğli liseleri verdikleri eğitim ile ebeveynlerin gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri niteliklere sahiptir. Öğrencilerin akademik başarı kazanmaları ve sosyal açıdan da belli bir seviyeye ulaşmalarını isteyen özel liseler öğrencilere sundukları fiziksel imkanlarla veliler tarafından tercih edilmektedir. Sizler de Çiğli'deki liselerin; fotoğraf galerilerine, eğitim fiyatlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, yabancı dil imkanlarına, adreslerine, giriş ve çıkış saatlerine ulaşarak çocuğunuz için en iyi okulu hemen keşfedebilirsiniz. Bölgede faaliyette olan devlet liselerinin haritadaki konumlarına ulaşarak sizlere yakın kurumları bulabilirsiniz.


Veli yorumları okulların hangi noktalarda eksik kaldığına hangi özellikleri ile fark yarattığına dair fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır. Bu yorumlar tarafsız kişilerce yapıldığından okul seçimi noktasında sizler yardımcı olacaktır. Lise profillerinden veli yorumlarını okuyabilir okulların artı ve eksi yönlerini öğrenebilirsiniz. Çiğli kolejlerinin düzenlediği bursluluk sınavları sayesinde başarılı olan öğrenciler burslu okuma şansı kazanmakta kaliteli eğitimi indirimli fiyatlarla ulaşabilmektedir. Bu sınavlara Okul.com.tr üzerinden başvurabilir, sınav tarihlerini görüntüleyerek birçok farklı kolejin sınavına başvuru yapabilirsiniz.


Çiğli liselerinin detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum