fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Özel Batı Anadolu Fen Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:30
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Batı Anadolu Fen Lisesi Hakkında

Özel Batı Anadolu Fen Lisesi, üniversite sınavlarına hazırlık sürecinde öğrencilerine verdiği destekle dikkat çekmektedir. Branşında uzman eğitimci kadrosu, öğrencilerin ihtiyaç duyduğu tüm konularda yardımcı olmaktadır. Kurumun fiziksel imkanları da öğrencilerin donanımlı bir eğitim almalarını sağlamaktadır. Sınıflarda bulunan akıllı tahtalar sayesinde eğitimciler dersleri interaktif işleme ve öğrencilerin derse olan ilgilerini artırma fırsatı bulmaktadır. Fen ve bilgisayar laboratuvarları ise öğrencilerin derslerde işlenen konuları uygulamalı olarak görmesi ve bilgilerin kalıcı hale gelmesine imkan tanımaktadır. Kurumun konferans salonunda öğrencilere yönelik sınavlar ve kariyer planlaması hakkında bilgilendirici aktiviteler gerçekleştirilmektedir. Özel Batı Anadolu Fen Lisesi'nin rehberlik servisi, öğrencilerin sınava hazırlığında kritik bir rol oynamaktadır. Bu dönem öğrencilerin için yoğun ve stresli olduğundan öğrencilerin psikolojik desteğe olan ihtiyaçları artabilmektedir. Psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi bu süreçte öğrencilerle düzenli olarak görüşmekte ve ilerlemelerini kayıt altına almaktadır. Servis, bunun yanı sıra öğrencilerin hedef belirlemesine ve bu hedefe ulaşmak adına çalışma planı hazırlamasına yardımcı olmaktadır.
Özel Batı Anadolu Fen Lisesi, yabancı dil eğitime verdiği önemle adından bahsettirmektedir. Kurumda öğrencilerin birden fazla dili etkin olarak konuşmalarını sağlamak için yoğun olarak İngilizce ve Almanca dil eğitimi verilmektedir. Okulun yabancı dil kulübünde yapılan aktivitelerle de öğrencilerin aldığı yabancı dil eğitimi çeşitlendirilmektedir. Böylece öğrenciler öğrendiklerini uygulamalı olarak kullanmakta ve pratik eksikliği yaşamamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Batı Anadolu Fen Lisesi İletişim Bilgileri

Karaçam Mah. İstanbul Cad. No:99, Bornova / İzmir
0 232 335 1892
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum