fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bilgiç Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bilgiç Koleji Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 14
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/18:00
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Bilgiç Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Bilgiç Koleji Anadolu Lisesi, eleştirel ve analitik düşünce yetisi gelişmiş bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Kurum, bu amaç doğrultusunda öğrencilerine oldukça yetkin bir eğitim ortamı sunmaktadır. Okulun geniş yelpazedeki fiziksel imkanları sayesinde öğrenciler çok yönlü ve donanımlı bir eğitim alma fırsatı bulmaktadır. Kapalı spor salonu, futbol sahası ve havuz öğrencilerin sportif faaliyetlerine imkan tanımaktadır. Bu alanlarda basketbol, futbol, yüzme, voleybol, atletizm, beden eğitimi, jimnastik, okçuluk ve masa tenisi aktiviteleri yürütülmektedir. Böylece öğrencilerin fiziksel gelişimlerinin en üst düzeyde desteklenmesi sağlanmaktadır. Özel Bilgiç Koleji Anadolu Lisesi'nde bunların yanı sıra fen ve bilgisayar laboratuvarları ve sınıflarında akıllı tahtalar bulunmaktadır. Öğretmenler, bu imkanlardan faydalanarak derslerde işlenen konuları öğrenciler için uygulamalı ve interaktif hale getirmektedir. Derslere ilgisi artan öğrencilerin başarı katsayıları artarken üniversiteye giriş sınavlarındaki başarıları yükselmektedir. Kurumda bu alanların yanı sıra konferans salonu, revir, kütüphane, müzik odası ve yemekhane de bulunmaktadır.
Özel Bilgiç Koleji Anadolu Lisesi, üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerine destek vermek adına çeşitli çalışmalar düzenlemektedir. Kurum, öğrencilerinin aldığı eğitimin kalitesini yükseltmek adına öğretmen kadrosunu tecrübeli ve yetkin kişilerden özenle seçmektedir. Okulun rehberlik servisi de bu süreçte öğrencilerin başarılarını artırmaya yönelik faaliyetler gerçekleştirmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bilgiç Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Sakarya Mah. 3104 Sok. No:23 Çeşme/izmir
0 232 335 1863
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum