fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Mavişehir 3 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Mavişehir 3 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:30

Özel Mavişehir 3 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Hakkında

Özel Mavişehir 3 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi, teknolojik ve bilimsel müfredatıyla fark yaratmaktadır. Okul, 5000 metrekarelik alan üzerinde yapılandırılmış bulunmaktadır. Kampüste 67 sınıf, 95 metrekarelik buz pisti, 350 kişilik konferans salonu ve 325 metrekare kapalı spor salonu bulunmaktadır. Kampüste ayrıca ekoloji, satranç, robotik ve lego atölyelerinin yanı sıra yabancı dil, fen, matematik ve akıl oyunları sınıfları da yer almaktadır. Sınıflarda bulunan akıllı tahtalar ve okulun bilgisayar ve fen laboratuvarları sayesinde dersler teknolojik bir eğitim ortamında verilmektedir. Kurum, aynı zamanda 3.383 m2'lik yeşil alanıyla öğrencilerin dört duvar arasına sıkışmasını önlemektedir.
Özel Mavişehir 3 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi, sınav sürecinin her aşamasında öğrencilerine destek olmaktadır. Branşında uzman eğitimci kadrosu, öğrencilerin sınava hazırlık döneminde aldıkları faydayı artırmaya odaklanmaktadır. Kurumda sınıf mevcutları sınırlı tutulduğundan öğretmenlerin her bir öğrenciyi tanıma ve yakından ilgilenme fırsatı doğmaktadır. Bu fırsat, sınava hazırlanan öğrencileri oldukça avantajlı bir konuma getirmektedir. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de öğrencilerle birebir ilgilenmektedir. Öğrencilere kariyer planlaması, hedef belirleme ve çalışma planlaması yapma konularında destek vermektedir.
Özel Mavişehir 3 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi, yabancı dil eğitiminin kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Kurumda yoğun ve uygulamalı şekilde İngilizce ve Almanca dil eğitim programı uygulanmaktadır. Okulun yabancı dil kulübünde de bu eğitimin eğlenceli ve etkili hale getirilmesi için aktiviteler gerçekleştirilmektedir. Kurumda düzenlenen İngilizce drama aktiviteleri ile öğrencilerin öğrendikleri bilgileri uygulaması için fırsat bulması sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Mavişehir 3 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi İletişim Bilgileri

Yeni Mahalle, 8780/1 Sokak, A Blok No:1/2, Çiğli/izmir
0 232 335 1759
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum