fb

Çocuğunuzu Emanet Edebileceğiz Koşuyolu Anaokulları

Görüntülenme Sayısı: 2110

İstanbul Kadıköy’ün en yaşanılası ve yeşil semtlerinden olan Koşuyolu, Kadıköy Anaokulları hakkında araştırma yapan ailelerin arasında ilk aklına gelen muhitlerden biri olma özelliğine sahiptir. Peki çocuğunuz için Koşuyolu’ndaki anaokullarından en uygun okulun hangisi olduğuna karar veremediniz mi? Sunduğu olanaklar ve eğitim kalitelerini göz önünde bulundurarak sizler için velilerin en çok merak ettiği Kadıköy Koşuyolu Anaokulları’nı inceledik.

 Düşler Evi Anaokulu

Düşler Evi Anaokulu

Ulaşım bakımından en rahat ve mutfağıyla hem göze hem damağa hitap eden Düşler Evi Anaokulu 450 metrekare kullanım alanına sahiptir. Okulda, Dünya Oyuncakçılar Birliği’nin en iyi olarak nitelendirdiği Kidsburg Oyuncakları kullanılmaktadır. Okul binasının, günün her saati güneş alarak çocuğun fiziksel gelişimine ve sağlığına katkı sağlayan bir yapısı vardır. Her anaokulunda bulunması gereken temel özelliklerin yanı sıra, antibakteriyel, antialerjik, toz ve kir tutmayan Lakeshore marka halılarıyla, eTwinning ve Erasmus+ projeleriyle diğer okullardan ayrılmaktadır. Etkin Öğrenme ve Çoklu Zeka Modelini baz alarak geliştirdikleri efektif programla çocukların eğlenerek öğrenmeleri sağlanmaktadır. Branş dersleri, fiziksel özellikleri, anaokulu fiyatı ve iletişim bilgileri gibi diğer tüm özelliklerine Koşuyolu Özel Düşler Evi Anaokulu’nun sayfasından ulaşabilirsiniz.

 Özel Çitlembik Montessori Anaokulu

Çitlembik Montessori Anaokulu

Kadıköy’de Montessori Eğitimi veren anaokulları arasında ilk akla gelen anaokullarından biri olan Çitlembik Montessori Anaokulu, bahçe içinde 3 katlı bağımsız bir binada eğitim vermektedir. Öğle yemeklerinde kullanılan malzemeler haftalık olarak Ege Bölgesi’nde bulunan bir çiftlikten gelmekte ve çocukların sağlığı organik besinlerle desteklenmektedir. Raf ömrü uzun olan gıdalar, paketli meyve suları ve diğer içecekler, sosis, salam, sucuk gibi hazır yiyecekler kullanılmamaktadır. Sorumluluklarının bilincinde, özgür ve kendi benliklerini oluşturma yolunda emin adımlarla ilerleyen çocuklar yetiştirmek için çalışan okulun fotoğraflarına, okul fiyatlarına, fiziksel özellikleri, branş derslerine ve merak ettiğiniz tüm özelliklerine özelliklerine Özel Çitlembik Montessori Anaokulu sayfasından ulaşabilirsiniz.

 Özel Anabilim Koşuyolu Anaokulu

Özel Anabilim Koşuyolu Anaokulu

Anabilim Eğitim Kurumları’nın Koşuyolu’ndaki Özel Anabilim Koşuyolu Anaokulu Şubesi 2012 yılından itibaren hizmet vermektedir. Uzman diyetisyenler tarafından hazırlanan yemek listeleri, çocuklar için en uygun kalori hesaplamaları yapılarak oluşturulmuştur. Sadece haftanın bir günü ve özel etkinlik günleri dışında serbest kıyafet uygulamasının olmadığı okula çocuklar okul tişörtlerini ve eşofmanlarını giyerek gidiyorlar. Anabilim Eğitim Kurumları’nın İspanya Krallığı ile işbirliği sonucu Türkiye’de ilk defa bir anaokulu birinci yabancı dil olarak İspanyolca eğitim verilmekte ve yabancı dil eğitiminde Çoklu Zekâ ve NLP sistemleri kullanılmaktadır. Özel Anabilim Koşuyolu Anaokulu sayfasından merak ettiğiniz tüm bilgilere, iletişim adreslerine, senelik okul fiyatlarına ve branş derslerine ulaşabilirsiniz.

 Özel Koşuyolu İngiliz Kültür Derneği Anaokulu

Özel Koşuyolu İngiliz Kültür Derneği Anaokulu

Koşuyolu İngiliz Kültür Anaokulu çocukların en önemli işlerinin oyun oynamak olduğunun bilinciyle eğitim programlarını oluşturur. Bahçesinde sebze yetiştirerek tarım yapma imkanı bulan öğrenciler, mutfak aktivitesi sayesinde kendi yaptıkları yiyecekleri yeme şansına sahiptirler. Çocuklara yabancı bir dili iyi bir şekilde öğreterek erken yaşta dünya vatandaşları yetiştiren okulda günlük iletişim dili İngilizce’dir. Özel Koşuyolu İngiliz Kültür Derneği Anaokulu sayfasından çalışma saatlerine, veli yorumlarına ve yıllık ücretlerine ulaşabilirsiniz.

 Özel Mutlu Dünya Anaokulu

Özel Mutlu Dünya Anaokulu

Koşuyolu Anaokulları listemizde bulunan Özel Mutlu Dünya Anaokulu 500 metrekare kapalı ve açık alanda hizmet vermektedir. Kurucusuda Kadıköylü olan bu şirin anaokulunda farklı eğitim yaklaşımlarının karmasından oluşan çocuk merkezli bir program uygulamaktadır. Montessori, PYP, Waldorf yaklaşımı ve çoklu zeka yöntemlerini birleştiren Özel Mutlu Dünya Anaokulu sayfasından merak ettiğiniz tüm bilgilerine, senelik ücretlerine ve veli yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Kadıköy'de Yaz Okulu Programı Bulunan Anaokulları adlı makalemizi de inceleyebilirsiniz.

Bu makale Erdem Kırbıyık tarafından 17 Kasım 2016 tarihinde yazılmıştır.
Diğer Veliler ile Paylaş!

Bu makaleye henüz bir yorum yapılmamış ilk yorumu yapan sen ol! Yorum Yap
Yorum Yap
Ad Soyad *
E-Posta Adresiniz *
Yorumunuz *
Sonraki Makaleye Göz Atın
Kadıköy’de İngilizce Eğitimiyle Öne Çıkan Anaokulları Kadıköy'de erken yaşta yabancı dil eğitiminde en nitelikli 5 anaokulunu sizler için inceledik!
İstanbul Bölgesinde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Mavi Kanguru Anaokulu Özel Okul
Özel Mavi Kanguru Anaokulu

Kanguru Erken Çocukluk Eğitim Modeli, Mavi Kanguru Anaokullarında kullanılan erken çocukluk eğitim modelidir. Bu model;...

Özel Çilek Çocukevi Özel Okul
Özel Çilek Çocukevi

Okulumuzu anlatmak icin buraya kelimeler yetmez. Cocugunuza yapacaginiz en buyuk iyilik onu Cilek Anaokulu ve Ciler Han...

Özel Karınca Yuvası Anaokulu Özel Okul
Özel Karınca Yuvası Anaokulu

İletisimin hic koparilmadigi saat kac olursa olsun her soruya cevap buldugumuz sicacik bir yuva ...Sabirli sevgi dolu ho...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum