fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Çocuğunuzu Emanet Edebileceğiz Koşuyolu Anaokulları

Görüntülenme Sayısı: 5292

İstanbul Kadıköy’ün en yaşanılası ve yeşil semtlerinden olan Koşuyolu, Kadıköy Anaokulları hakkında araştırma yapan ailelerin arasında ilk aklına gelen muhitlerden biri olma özelliğine sahiptir. Peki çocuğunuz için Koşuyolu’ndaki anaokullarından en uygun okulun hangisi olduğuna karar veremediniz mi? Sunduğu olanaklar ve eğitim kalitelerini göz önünde bulundurarak sizler için velilerin en çok merak ettiği Kadıköy Koşuyolu Anaokulları’nı inceledik.

 Düşler Evi Anaokulu

Düşler Evi Anaokulu

Ulaşım bakımından en rahat ve mutfağıyla hem göze hem damağa hitap eden Düşler Evi Anaokulu 450 metrekare kullanım alanına sahiptir. Okulda, Dünya Oyuncakçılar Birliği’nin en iyi olarak nitelendirdiği Kidsburg Oyuncakları kullanılmaktadır. Okul binasının, günün her saati güneş alarak çocuğun fiziksel gelişimine ve sağlığına katkı sağlayan bir yapısı vardır. Her anaokulunda bulunması gereken temel özelliklerin yanı sıra, antibakteriyel, antialerjik, toz ve kir tutmayan Lakeshore marka halılarıyla, eTwinning ve Erasmus+ projeleriyle diğer okullardan ayrılmaktadır. Etkin Öğrenme ve Çoklu Zeka Modelini baz alarak geliştirdikleri efektif programla çocukların eğlenerek öğrenmeleri sağlanmaktadır. Branş dersleri, fiziksel özellikleri, anaokulu fiyatı ve iletişim bilgileri gibi diğer tüm özelliklerine Koşuyolu Özel Düşler Evi Anaokulu’nun sayfasından ulaşabilirsiniz.

 Özel Çitlembik Montessori Anaokulu

Çitlembik Montessori Anaokulu

Kadıköy’de Montessori Eğitimi veren anaokulları arasında ilk akla gelen anaokullarından biri olan Çitlembik Montessori Anaokulu, bahçe içinde 3 katlı bağımsız bir binada eğitim vermektedir. Öğle yemeklerinde kullanılan malzemeler haftalık olarak Ege Bölgesi’nde bulunan bir çiftlikten gelmekte ve çocukların sağlığı organik besinlerle desteklenmektedir. Raf ömrü uzun olan gıdalar, paketli meyve suları ve diğer içecekler, sosis, salam, sucuk gibi hazır yiyecekler kullanılmamaktadır. Sorumluluklarının bilincinde, özgür ve kendi benliklerini oluşturma yolunda emin adımlarla ilerleyen çocuklar yetiştirmek için çalışan okulun fotoğraflarına, okul fiyatlarına, fiziksel özellikleri, branş derslerine ve merak ettiğiniz tüm özelliklerine özelliklerine Özel Çitlembik Montessori Anaokulu sayfasından ulaşabilirsiniz.

 Özel Koşuyolu İngiliz Kültür Derneği Anaokulu

Özel Koşuyolu İngiliz Kültür Derneği Anaokulu

Koşuyolu İngiliz Kültür Anaokulu çocukların en önemli işlerinin oyun oynamak olduğunun bilinciyle eğitim programlarını oluşturur. Bahçesinde sebze yetiştirerek tarım yapma imkanı bulan öğrenciler, mutfak aktivitesi sayesinde kendi yaptıkları yiyecekleri yeme şansına sahiptirler. Çocuklara yabancı bir dili iyi bir şekilde öğreterek erken yaşta dünya vatandaşları yetiştiren okulda günlük iletişim dili İngilizce’dir. Özel Koşuyolu İngiliz Kültür Derneği Anaokulu sayfasından çalışma saatlerine, veli yorumlarına ve yıllık ücretlerine ulaşabilirsiniz.

Kadıköy'de Yaz Okulu Programı Bulunan Anaokulları adlı makalemizi de inceleyebilirsiniz.

Bu makale tarafından 17 Kasım 2016 tarihinde yazılmıştır.
Diğer Veliler ile Paylaş!

Bu makaleye henüz bir yorum yapılmamış ilk yorumu yapan sen ol! Yorum Yap
Yorum Yap
Ad Soyad *
E-Posta Adresiniz *
Yorumunuz *
PAYLAŞ
Sonraki Makaleye Göz Atın
Kadıköy’de İngilizce Eğitimiyle Öne Çıkan Anaokulları Çağımızın ihtiyaçlarından birisi haline gelen yabancı dil konusunda okul öncesi eğitim nasıl olmalıdır? Kadıköy'de yabancı dil eğitiminde en nitelikli 5 anaokulunu sizler için inceledik!
İstanbul Bölgesinde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Bir Irmak Anaokulu Özel Okul
Özel Bir Irmak Anaokulu

Ferah iç açıcı bir okul çocuklar için bilhassa. Rahatça oynayabildikleri, öğretmenlerin kontrolünde iyi vakit geçiriyorl...

Özel Biricik Anaokulları Özel Okul
Özel Biricik Anaokulları

Özellikle ilkokulda faydasını görüyorsunuz böyle bir okulun. Verilen eğitim gösterilen ilgi ve şefkatin önemli olduğunu...

Özel İstanbul Bilim Koleji Anaokulu Özel Okul
Özel İstanbul Bilim Koleji Anaokulu

2 yıldır kızımı gönderiyorum. 1 hafta alıştırma haftasında okulda bulundum, çok iyi fiziksel koşullar ve eğitim materya...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum