fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Ortaokulu

Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:35

Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Ortaokulu Hakkında

Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Ortaokulu; soran, sorgulayan ve üreten bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum, liseye geçiş sınavına hazırlık sürecinin her anında öğrencilerinin yanında olmaktadır. Alanında uzman eğitimci kadrosu, öğrencilerin ihtiyaç duydukları konularda hızlıca destek vermektedir. Kurumun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi öğrencilerin eksik oldukları konuları tespit etmektedir. Böylece öğretmenler öğrencilerin sınava hazırlığının eksiksiz ilerlemesini sağlamaktadır. Psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi öğrencilerin sınav sebebiyle yaşayabileceği durumlara karşı önlemler de almaktadır. Sınav stresiyle başa çıkma ve zaman yönetimi gibi konularda bilgilendirici aktiviteler düzenlenerek öğrencilere destek verilmektedir.
Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Ortaokulu, öğrencilerine yönelik birçok sosyal faaliyet gerçekleştirmektedir. Kurumda gezi kulübü, halk oyunları, görsel sanatlar, sinema, tiyatro ve değerler eğitimi aktiviteleri düzenlenmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin sosyal gelişimleri ve çok yönlülükleri desteklenmektedir. Okul, öğrencilerinin fiziksel gelişimlerinin maksimum seviyeye ulaşması için sportif faaliyetler gerçekleştirmektedir. Öğrenciler basketbol, masa tenisi, futbol, voleybol ve tenis aktiviteleri sırasında hem fiziksel olarak aktif kalmakta hem de sınav stresinden uzaklaşmaktadır. Kurumda sosyal ve sportif faaliyetlerin yanı sıra öğrencilerin zihinsel gelişimlerini destekleyecek faaliyetler de yürütülmektedir. Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Ortaokulu'nda düzenlenen robotik ve kodlama, satranç ve bilişim kulübü aktiviteleriyle öğrencilerin problem çözme yetenekleri geliştirilmektedir. Bu aktivitelerle aynı zamanda öğrencilerin teknolojiyi üreten ve yöneten bireyler olmaları amaçlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Ortaokulu İletişim Bilgileri

Adalet Mah. 1643/9 Sok. No:7, Bayraklı / İzmir
0 232 335 1591
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum