fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Çiğli Denge Koleji Ortaokulu

Özel Çiğli Denge Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:45/18:30

Özel Çiğli Denge Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Çiğli Denge Koleji Ortaokulu, öğrencilerini, kalıplaşmış sistemlere ayak uyduran değil akademik yeterliliği, yabancı dil bilgisi ve yeniliklere açık bakış açısıyla değişen ve gelişen dünya düzenine yön verebilen bireyler olarak yetiştirmektedir. Okul öğrencilerinin bireysel fark ve becerilerini keşfetmelerini sağlamak, sahip oldukları yetenekleri geliştirerek sosyal ve akademik hayatlarında yüksek hedefler belirlemiş bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Özel Çiğli Denge Koleji Ortaokulu ''Denge Eğitim Sistemi'' temelinde eğitim vermekte ve bu sistemin temelinde ''Yetenek Odaklı Eğitim Modeli (YODEM)'' yer almaktadır. Okulun uyguladığı YODEM ile öğrenciler yeteneklerini keşfeder; güçlü olduğu alanları sosyal hayatta kullanabilir, zayıf hissettiği alanlarda ise kendini geliştirerek kendine daha çok güvenen bireyler haline gelirler. Okul 8. sınıf öğrencilerine özel olarak Merkezi Sistem Sınavlarına Hazırlık programları uygulamaktadır. Merkezi Sistem Sınavlarına Hazırlık programları ile öğrencilerini sosyal ve sportif yönden desteklemekte, öğrencilerini sadece ders çalışan bireyler olmaktan çıkararak sınavlara hazırlamakta; bu sayede öğrencilerinin mutlu ve huzurlu bir biçimde başarıya ulaşmalarını sağlamaktadır.
Özel Çiğli Denge Koleji Ortaokulu'nda düşünce bilimi dersleri, profesyonel düzeyde yabancı dil eğitimleri, ulusal sınavlara hazırlık sürecine yönelik programlar, ulusal ve uluslararası düzeyde bilimsel projeler hazırlama eğitimi, bilgisayar, web tasarım, grafik animasyon eğitimi, bilişim teknolojileri ve yazılım eğitimleri verilmektedir. Okul öğrencilerine vermiş olduğu bu dersler ile onların değişen ve gelişen dünya düzenine uyumlu aynı zamanda dünya vatandaşı niteliklerine sahip bireyler olarak yetişmelerini sağlamaktadır. Özel Çiğli Denge Koleji Ortaokulu'nda futbol sahası, kapalı spor salonu, akıllı tahta, konferans salonu, yemekhane, revir, kütüphane, müzik odası, bilgisayar laboratuvarı, laboratuvar, oyun alanı, spor alanı gibi fiziksel imkanlar bulunmaktadır. Çiğli bölgesinde bulunan özel ortaokul maksimum 20 kişi ile sınırlandırdığı sınıflarda eğitim vermektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çiğli Denge Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Maltepe Mah. 8110/5. Sok. No:6, Çiğli / İzmir
0 232 335 1632
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum