fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Elçin Tün Ortaokulu

Özel Elçin Tün Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 10:00/18:00

Özel Elçin Tün Ortaokulu Hakkında

Özel Elçin Tün Ortaokulu, yenilikçi eğitim anlayışı ve öğrencilerle birebir ilgilenme prensibiyle dikkat çekmektedir. Kurum, öğrencilerine sabah 10.00 ve 18.00 saatleri arasında geniş yelpazede fiziksel imkanlarıyla hizmet vermektedir. Kurumda bulunan kapalı spor salonu, oyun alanı ve spor alanı sayesinde öğrenciler hava şartlarından bağımsız olarak fiziksel aktiviteler gerçekleştirebilmektedir. Okulun 3D odası, bilgisayar laboratuvarı ve fen laboratuvarının yanı sıra sınıflarda bulunan akıllı tahtalarla öğrencilerin derslere olan ilgisi artırılmaktadır. Böylece öğrenciler ezber yöntemiyle değil yaparak ve yaşayarak öğrenme fırsatı bulmaktadır.
Özel Elçin Tün Ortaokulu, öğrencilerinin liseye geçiş sınavlarındaki başarılarını en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Kurumda gerçekleştirilen hafta sonu eğitim uygulamasıyla öğrencilerin sınav sürecinde avantajlı konuma geçmeleri sağlanmaktadır. Bu uygulama sayesinde öğrenciler ihtiyaç duydukları konularda öğretmenlerinden kolayca destek alabilmektedir. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de öğrencilerin sınava hazırlık dönemine katkıda bulunmaktadır. Yoğun geçen sınav döneminde yaşanabilecek problemlere karşı önlemler alan servis, öğrencilere yönelik bilgilendirici faaliyetler de düzenlemektedir. Öğrenciler bu servisten destek alarak kariyer hedefi belirlemekte ve buna uygun çalışma planı hazırlayabilmektedir.
Özel Elçin Tün Ortaokulu, öğrencilerinin çok yönlü bireyler olmasını hedeflemektedir. Bu sebeple kurumda sanatsal ve sportif aktiviteler düzenlenmektedir. Okulda gerçekleştirilen masa tenisi ve beden eğitimi aktiviteleriyle öğrencilerin fiziksel gelişimlerine katkıda bulunulmaktadır. Kurumda bunların yanı sıra akıl ve zeka oyunları, satranç, robotik ve kodlama ve bilişim kulübü faaliyetleri düzenlenmektedir. Bu faaliyetler, öğrencilerin zihinsel gelişimlerine destek olurken aynı zamanda problem çözme yeteneklerini geliştirmelerini sağlamaktadır. Okulda düzenlenen gitar, tiyatro, müzik kulübü ve görsel sanatlar aktiviteleriyle de öğrencilerin sanata olan ilgisi artırılmakta ve entelektüel birikim kazanmaları teşvik edilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Elçin Tün Ortaokulu İletişim Bilgileri

Atıfbey Mah. 67. Sok. No:1 Gaziemir/izmir
0 232 335 1298
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum