fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Karşıyaka Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Karşıyaka Sınav Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:45

Özel Karşıyaka Sınav Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Karşıyaka Sınav Koleji Ortaokulu, öğrencilerine sunduğu yetkin fiziksel imkanlarla ön plana çıkmaktadır. Okulda bulunan kapalı spor salonu, havuz ve spor alanı sayesinde öğrenciler sportif faaliyetler gerçekleştirmektedir. Öğrenciler böylece fiziksel gelişim bakımından önemli olan ortaokul dönemini aktif olarak geçirmektedir. Kurumun laboratuvarları ve sınıflarında bulunan akıllı tahtaları ise eğitimcilerin dersleri interaktif işlemesini sağlamaktadır. Bu alanlar sayesinde öğrencilerin işlenen konulara olan ilgisi artırılmakta ve öğrendikleri bilgiler kalıcı hale getirilmektedir. Okulun yemekhanesi öğrencilere sağlıklı ve hijyenik öğünlere ulaşabilmektedir.
Özel Karşıyaka Sınav Koleji Ortaokulu, sınava hazırlanan öğrencilerine destek olmak amacıyla birçok çalışma yürütmektedir. Kurumda gerçekleştirilen hafta sonu eğitim uygulamasıyla öğrencilerin avantajlı duruma geçmeleri sağlanmaktadır. Öğrenciler hafta sonu eğitim ve günlük ders programının ardından yapılan ek dersler sayesinde sınav sürecinde öne geçmektedir. Bu faaliyetler sayesinde öğrenciler ihtiyaç duydukları konularda kolayca destek almakta ve konu eksikliği yaşamamaktadır. Kurumun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de sınava hazırlık sürecinde kritik rol oynamaktadır. Servis, öğrencilerle düzenli görüşmeler yaparak akademik ilerlemelerini kayıt altına almakta ve ihtiyaç duydukları konularda destek olmaktadır. Özel Karşıyaka Sınav Koleji Ortaokulu, bu çalışmalarla öğrencilerin okuldan aldığı faydayı ve sınav başarılarını en üst seviyeye çıkarmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Karşıyaka Sınav Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Balatçık Mah. Anadolu Cad. B-Blok No: 1325, Çiğli / İzmir
0 232 335 1892
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum