fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Menemen 21. Yüzyıl Karşıyaka Koleji Ortaokulu

Özel Menemen 21. Yüzyıl Karşıyaka Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Menemen 21. Yüzyıl Karşıyaka Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Menemen 21. Yüzyıl Karşıyaka Koleji Ortaokulu, öğrencilerinin sorgulayıcı ve araştırmacı bireyler olmalarını hedeflemektedir. Okul bu hedefine verdiği kaliteli ve donanımlı eğitimle ulaşmaktadır. Kurum, öğrencilerinin karakterlerinin çok yönlü gelişmesi için birçok sanatsal ve sportif faaliyet gerçekleştirmektedir. Okulda basketbol, futbol, voleybol, atletizm, beden eğitimi, badminton, jimnastik ve masa tenisi aktiviteleri düzenlenmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin fiziksel gelişimleri için önemli olan ortaokul dönemi sporla iç içe geçmektedir. Sportif faaliyetlerin yanı sıra kurumda akıl ve zeka oyunları, bilişim kulübü, robotik ve kodlama ve satranç aktiviteleri yapılmaktadır. Özel Menemen 21. Yüzyıl Karşıyaka Koleji Ortaokulu bu aktivitelerle hem öğrencilerin zihinsel gelişimlerini desteklemekte hem de teknolojiye hakim bireyler olmalarını sağlamaktadır. Kurumda bunlara ek olarak görsel sanatlar, dekoratif sanatlar, sinema, tiyatro ve gezi kulübü aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Bu aktiviteler öğrencilerin sanatsal birikimlerinin ve estetik bakış açılarının oluşması bakımından önemli olmaktadır.
Kurum, yabancı dil eğitimine verdiği önemle bölgede adından bahsettirmektedir. Kurum, bünyesindeki öğrencilere yoğun şekilde İngilizce ve Almanca dil eğitimi vermektedir. Yabancı dil eğitimi Özel Menemen 21. Yüzyıl Karşıyaka Koleji Ortaokulu'nun yabancı dil kulübünde yapılan aktivitelerle de desteklenmekte ve uygulamalı hale getirilmektedir. Böylece öğrencilerin lise dönemine geldiklerinde birden fazla dili etkin olarak kullanmaları hedeflenmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Menemen 21. Yüzyıl Karşıyaka Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Kır Mahallesi, 2819 Sokak, No:4, Menemen / İzmir
0 232 335 1618
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum