fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Sahilevleri Egebil Okulları Ortaokulu

Özel Sahilevleri Egebil Okulları Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Sahilevleri Egebil Okulları Ortaokulu Hakkında

Özel Sahilevleri Egebil Okulları Ortaokulu; sorumluluk sahibi, farkındalığı yüksek ve çözüm odaklı bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Ortaokul, öğrencilerin sınava hazırlandığından akademik hayatlarında önemli bir dönem olmaktadır. Kurum, öğrencilerinin bu dönemde akademik başarılarını artırmak için çeşitli çalışmalar gerçekleştirmektedir. Okulda düzenli olarak gerçekleştirilen seviye belirleme sınavlarıyla öğrencilerin ilerlemeleri takip edilmektedir. Böylece öğretmenler, öğrencilerin eksik oldukları konuları tespit etme ve bu doğrultuda destek verme imkanı bulmaktadır. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de bu süreçte öğrencilere destek vermektedir. Özel Sahilevleri Egebil Okulları Ortaokulu, bu sayede öğrencilerinin sınava hazırlık sürecinde eksiksiz ilerlemelerini sağlamaktadır.
Kurum, öğrencilerine yönelik birçok sosyal aktivite gerçekleştirmektedir. Okulda gezi kulübü, halk oyunları, dans, modern dans ve sinema faaliyetleri yürütülmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin sanatsal yönleri desteklenmekte ve entelektüel birikim sahibi olmaları amaçlanmaktadır. Kurumda sportif faaliyetlere de oldukça önem verilmektedir. Düzenlenen okçuluk, masa tenisi, basketbol, tenis, hentbol, voleybol ve yüzme aktiviteleriyle öğrencilerin fiziksel gelişimleri artırılmaktadır. Okulun müzik kulübü de öğrencilerin ritim duygusu kazanmalarını sağlayan aktivitelerle eğitimi çeşitlendirmektedir.
Özel Sahilevleri Egebil Okulları Ortaokulu, kaliteli yabancı dil eğitimiyle dikkat çekmektedir. Okul, öğrencilerine yoğun ve kapsamlı olarak İngilizce dil eğitimi vermekte ve bu eğitimi çeşitlendirecek faaliyetler yürütmektedir. Okulun yabancı dil kulübünde yapılan aktivitelerle öğrencilerin aldığı İngilizce dil eğitimi uygulamalı hale getirilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sahilevleri Egebil Okulları Ortaokulu İletişim Bilgileri

Sahilevleri Mahallesi, Venüs Sokak, No:14, Narlıdere / İzmir
0 232 335 1591
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum