fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Çankaya Balgat Anaokulları

Balgat Kreşleri ve anaokullarının ayrıntılı tüm bilgilerine kolayca ulaşın. Balgat anaokulu tavsiyeleri, veli yorumları, eğitim ücretleri ve daha fazlasına göz atın.
4 okul bulundu.
Özel Balgat Renkli İstasyon Gündüz Bakımevi Özel Okul
Çankaya / Nasuh Akar Mah.
Özel Balgat Renkli İstasyon Gündüz Bakımevi verified

Gerek fiziki yapısı gerekse eğitimi ile memnun kaldığım bir okul. emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

Diğer Okullar

Özel Çankaya Mavi Limit Koleji Anaokulu Özel Okul
Çankaya / Balgat Mah.
Özel Çankaya Mavi Limit Koleji Anaokulu

Özel Çankaya Mavi Limit Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Bahçeşehir Koleji Ankara 50. Yıl Anaokulu Özel Okul
Çankaya / Balgat Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Ankara 50. Yıl Anaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Ankara 50. Yıl Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Mutluluk Vadisi Anaokulu Özel Okul
Çankaya / Balgat Mah.
Özel Mutluluk Vadisi Anaokulu

Özel Mutluluk Vadisi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

Çankaya Balgat Anaokulları

Ankara Çankaya Balgat anaokullarına sitemizde bulunan liste sayesinde hemen ulaşabilirsiniz. Geniş anaokulu, kreş ve gündüz bakım evi seçenekleriyle size en uygun okul öncesi kurumunu bulmanıza yardımcı olacak tüm detaylı bilgiler, adres, telefon ve tüm iletişim bilgileri, lokasyon bilgisi, fotoğraf galerisi, veli yorumları, okulun fiziksel, sosyal ve diğer tüm imkanlarının detaylı bilgisi, eğitim anlayışı gibi bilgiye Balgat anaokullarını aratarak bulabilirsiniz. Ayrıca okul.com.tr'nin size sunduğu listeleme sayesinde size uygun kriterlerde Çankaya Balgat Anaokulu veya Balgat kreşlerini listeleyip karşılaştırma yaparak çocuğunuz için en uygun olanını hemen bulabilirsiniz.


Ankara Çankaya Balgat Anaokulları listemizde tüm devlet ve özel okul öncesi eğitim kurumlarına dair detaylar mevcuttur. Bütçenize en uygun okulu, Balgat Anaokulu fiyatlarını karşılaştırma yaparak seçebilme imkanı bulabilirsiniz. Listemizde tüm devlet ve özel okul öncesi eğitim kurumlarına dair detaylar mevcuttur.


Ankara Çankaya Balgat bölgesinde hizmet veren kolejler ise genellikle tüm eğitim seviyesinde eğitim birimlerinin tek bir kampüste toplandığı kurumlardır. Bu okulların en büyük avantajı, birebir eğitim imkanı sağlaması, kişi başına düşen materyal sayısı, öğretmeninin mutlu bir hayat sürecek bir ücret ile çalışması, ikinci yabancı dil eğitiminin yoğunlaştırılmış şekilde sunulması ve çocuğun anaokulundan lise bitene kadar tek bir kurum bünyesinde eğitim öğrenimini tamamlama imkanı sunması gibi önemli faydalar sağlamaktadır. Balgat anaokulları ve Balgat Kreşleri 21. Yüzyıl gereksinimlere uygun bir eğitim modelini benimseyerek geleceğin başarılı bireylerini yetiştirmektedir.


Eğitimin temelini oluşturan ve çocuğun sosyal, bilişsel, kültürel, fiziksel, sanatsal gelişiminin yanında akademik gelişiminin de şekillendiği okul öncesi dönemde, doğru ve uygun seçimi yapmak oldukça önem taşımaktadır. Balgat anaokulları ve Balgat kreşleri arasından seçim yapmak için sizler için hazırlanan listelerimizi inceleyebilir ve gerekli bilgileri elde ettikten sonra filtreleyerek seçtiğiniz kurumlarla iletişime geçip gerekli kayıt işlemlerini sağlayabilirsiniz. Son yıllarda artan ve tercih edilen özel okul oranına karşılık devlet anaokullarına da yine listemizden ulaşmanız mümkün.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum