fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ankara Ferda Koleji Asfa Anaokulu

Özel Ankara Ferda Koleji Asfa Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:30

Özel Ankara Ferda Koleji Asfa Anaokulu Hakkında

Özel Ankara Ferda Koleji Asfa Anaokulu, Kur’an-ı Kerim'i kendine rehber edinen, Sünnet-i Seniyyeye bağlı, İslam yolunda, ahlaklı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Okulda çocukların zihinsel gelişimi, beden gelişimi, davranış gelişimi, kendini ifade etme yeteneği oldukça önemlidir. Okulda kişisel çocuk gelişimi eğitimi, güzel ahlak eğitimi, kritik-analitik düşünce eğitimi, müzik eğitimi, mental aritmetik, hafızlık eğitimi ve Arapça eğitimi verilmektedir. Sanat ve Spor alanında etkinlikler yapılmaktadır. Okuldaki sınıflar teknolojik ve moderndir. Okulda tam zamanlı bir psikolojik danışman bulunmakta ve çocukların gelişimlerini takip etmektedir. Okulda sosyal aktiviteler ve geziler düzenlenmektedir. Okulda kes yapıştır etkinliği, mutfak eşyaları etkinliği, pet şişelerden geri dönüşüm etkinliği gibi farklı etkinlikler yapılmaktadır. Oyun parkı, Konferans salonu, Sinema salonu ve Drama odası ile okul bir çok fiziksel imkana sahiptir. Sinema odasında çocuklar hazırladıkları sunumları ailelere aktarmaktadır. Haftada bir gün sinema günü yapılmaktadır. Okulda tam zamanlı bir hemşire hizmet vermektedir.
Özel Ankara Ferda Koleji Asfa Anaokulunda çocukları hayata hazırlayan problem çözme, karar verme, güçlü iletişim kurma amacı ile NLP eğitimi verilmektedir. Okulda müzik, İngilizce ve Arapça dersleri sınıflarda oyunlar eşliğinde verilmektedir. Okulda çocuklar için özel dolaplar bulunmaktadır. Velilerin güzel şekilde ağırlanabilmesi için fuaye salonu düşünülmüştür. Okul yemekhane geniş, ferah ve temizdir. Ürünler sertifikalı etler ve organik ürünler kullanılmaktadır. Okul 24 saat kamera sistemi ile izlenmektedir.

Yorumlar

 • Veli

  Vatanına ve milletine saygı ve sevgiyle bağlı, milli ve dini değelerlerine bağlı yetiştirilen çok kıymetli çocuklarımız buranın en büyük referansıdır bence.

 • Veli

  Topluma yararlı olacak kendini geliştirmiş bireyler yetiştirebilme kapasitesine sahip başarılı bir anaokulu

 • Veli

  Yavrumun içindeki potansiyeli dışarı çıkarmakla kalmayıp onu çok iyi anladınız tüm kadro olarak idarecisinden öğretmenine.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ankara Ferda Koleji Asfa Anaokulu İletişim Bilgileri

Topçu Mahallesi İstasyon Caddesi 1506 Sokak No:2 Etimesgut / Ankara
0 312 963 1398
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum