fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ankara Final Okulları Çayyolu Anaokulu

Özel Ankara Final Okulları Çayyolu Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Ankara Final Okulları Çayyolu Anaokulu Hakkında

Özel Ankara Final Okulları Çayyolu Anaokulu, 4 - 6 yaş grubundaki öğrencileri bünyesine kabul etmektedir. Eğitimde uzun yıllardır tecrübeye sahip olan bu kurum 2006'dan bu yana Final Okulları olarak tüm Türkiye'de öğrenci yetiştirmektedir. Anaokulu seviyesinde eğitim veren kurumlarında uzman öğretmen kadrosu oluşturmaya büyük özen gösteren bu kurum, çocukların doğru yetiştirilmesinin önemini vurgulamaktadır. Özel Ankara Final Okulları Çayyolu Anaokulu, pedagoji eğitimlerini tamamlamış öğretmen kadrosuyla, mutlu çocuklar ve geleceğe umutla bakan gençler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Oyunlarla, şarkılarla ve ritmik danslarla çocuklar eğlenirken öğrenmektedir. Bilgileri bu şekilde kalıcı hafızada yer eden çocuklar, zihinsel ve bilişsel gelişimlerini en sağlıklı şekilde tamamlamaktadır.
Özel Ankara Final Okulları Çayyolu Anaokulu, bünyesinde, futbol sahası, kapalı spor salonu, konferans salonu, bahçe, kütüphane, müzik odası, spor ve oyun alanı bulundurmaktadır. Bu alanlarda çocuklar için etkinlik ve aktivite düzenlenmektedir. Çocukların fiziksel gelişimleri için spor ve dans aktiviteleri düzenlenmektedir. Sosyal alanlarda çocuklara gelişim sağlamak amacıyla geziler düzenlenmekte, sinema ve tiyatro etkinlikleriyle kültürel kazanımlar sağlanmaktadır. Aynı zamanda ilkokula hazırlık sürecinde okuma, yazma alıştırmaları yapılmaktadır. Kaba ve ince motor becerilerini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapılmaktadır.
Özel Ankara Final Okulları Çayyolu Anaokulu, çocuklara öncelikle sevgiyle yaklaşmakta ve sevgiyle yetiştirmektedir. Sevginin koşulsuz olarak aktarıldığını kavrayan çocuklarda, ilerleyen zamanlarda davranış bozukluğu görülme olasılığı oldukça azdır. Bu nedenle eğitimde sevgiyi en başa koyan bu kurum, okul dışındaki süreçte ailelerin bu duyguyu çocuklarına nasıl aktaracakları hakkında bilgilendirmeler yapmakta ve çocuk eğitimi konusunda çeşitli seminerler vermektedir.
Özel Ankara Final Okulları Çayyolu Anaokulu, yabancı dil eğitimine okul öncesi dönemde başlayarak, öğrenmenin en hızlı olduğu dönemi değerlendirmektedir. İngilizce şarkılarla ve drama etkinlikleriyle çocukların ilgisini çekmeyi başarmakta ve erken yaşta temel yapıda İngilizce eğitimini tamamlamaktadırlar.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ankara Final Okulları Çayyolu Anaokulu İletişim Bilgileri

Çayyolu Mahallesi, 2683 Sokak, No:19, Çankaya / Ankara
0 312 963 0863
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum