fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Okulları Anaokulu

Özel Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Okulları Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 5-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Okulları Anaokulu Hakkında

Özel Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Okulları Anaokulu; araştıran, sorgulayan, sorun çözebilen ve ilkeli bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum, hedefine ulaşmak adına küçük yaştaki öğrencilere mevcudu sınırlı tutulan sınıflarda hizmet vermektedir. Böylece öğretmenler, öğrencileri tanımakta ve karakterlerine göre özelleştirilmiş eğitim vermektedir. Okul, öğrencilerin okul öncesi eğitimini çok yönlü ve zengin hale getirmek için çeşitli sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir. Akıl ve zeka oyunları ve satranç aktiviteleriyle küçük yaştaki öğrenciler zihinsel olarak aktif tutulmaktadır. Böylece öğrencilerin öğrenim süreçleri hızlanmakta ve aldıkları fayda artmaktadır. Özel Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Okulları Anaokulu, öğrencilerinin sanatsal yönlerini açığa çıkarmayı da hedeflemektedir. Görsel sanatlar, tiyatro, dekoratif sanatlar, sinema, el sanatları, ebru, dans ve halk oyunları aktiviteleriyle öğrencilerin çok yönlülüğü desteklenmektedir. Okulun proje kulübü ise küçük yaştaki öğrencilerin aldığı faydayı özellikle artırmaktadır. Bu kulüp bünyesinde yapılan faaliyetlerle öğrencilerin sorumluluk duygusu sahibi ve takım çalışmasına yatkın bireyler olmaları sağlanmaktadır.
Kurum, öğrencilerinin erken yaşta yabancı dil eğitimi almasına oldukça özen göstermektedir. Öğrencilere verilen İngilizce dil eğitimi, yabancı dil kulübünde yapılan aktivitelerle zenginleştirilmektedir. Özel Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Okulları Anaokulu'nda yapılan İngilizce drama aktiviteleri fark yaratmaktadır. Bu aktivite sırasında küçük yaştaki öğrencilerin öğrendikleri bilgileri aktif olarak kullanmaları sağlanmaktadır. Böylece öğrenciler İngilizceyi ezbere dayalı değil pratik yaparak, keşfederek, yaparak ve yaşayarak öğrenmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Ahlatlıbel Mahallesi, İncek Yolu, No:10, Çankaya / Ankara
0 312 963 1327
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum