fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Binbir Çiçek Montessori Anaokulu

Özel Binbir Çiçek Montessori Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 0-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 07:30/13:00
Öğlenci: 13:00/18:30

Özel Binbir Çiçek Montessori Anaokulu Hakkında

Özel Binbir Çiçek Montessori Anaokulu, 20-25 kişilik sınıflarda 0 ile 6 yaş arasındaki öğrencilere tam gün eğitim vermektedir. Kurum, Montessori Eğitim modelini benimsemiştir. Öğrenciler, anaokulunda tam zamanlı İngilizce dil eğitimi almaktadır. İngilizce eğitmeni, tam gün sınıfta bulunmakta ve sadece İngilizce konuşarak, öğrencilerin dile daha kolay aşina olmasını sağlamaktadır. Kurumun psikolojik danışmanı, öğrencilerin okula alışmalarına yardımcı olmakta ve bilişsel gelişimlerini olumlu yönde desteklemektedir.
Binbir Çiçek Montessori Anaokulu ayrıca öğrencilerin sosyal becerilerini geliştirmek için işbirliği, iletişim, problem çözme ve takım çalışması gibi önemli becerileri öğretmeye hedeflemektedir. Öğrencilerin duygusal zekalarını güçlendirmek amacıyla duygularını ifade etme ve yönetme konularında da destek sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra, okulun sağladığı sağlıklı ve dengeli beslenme programıyla çocukların fiziksel sağlıklarının korunması ve gelişimlerinin desteklenmesi amaçlanmaktadır. Özel Binbir Çiçek Montessori Anaokulu, öğrencilerine sadece akademik değil, aynı zamanda yaşam becerileri de kazandırarak onların hayatları boyunca başarılı ve mutlu bireyler olmalarını ilke edinmektedir.
Özel Binbir Çiçek Montessori Anaokulu, öğrencilere sağlıklı ve düzenli beslenme alışkanlığı edinmeleri için yemekhanesinde düzenli olarak yemek vermektedir. Yemekhane yemekleri, kurum kontrolünde hazırlanmakta ve yiyeceklerin, taze, besin değerlerinin yüksek olmasına dikkat edilmektedir. Kurum, gıdalara alerjisi olan öğrencilere günlük beslenme programının içeriğine denk yeni bir program oluşturmaktadır. Öğrenciler, kurumun oyun alanında yaşıtları ile keyifli zaman geçirmektedir. Okulun bahçesinde, doğayı keşfedip, açık havada zaman geçirmektedir. Anaokulu, öğrencilerin eğitim süreçlerinde enerjik olmaları için ihtiyaç duydukları uykuyu, uyku odasında almalarını sağlamaktadır.
Özel Binbir Çiçek Montessori Anaokulu, öğrencilerin zihinsel, fiziksel ve bilişsel gelişimlerini destekleyen etkinlikler yapmakta ve eğitimler vermektedir. Kurum, öğrencilerin dış dünyayla eğitmenler kontrolünde tanışması için hayal güçlerini geliştirecek ve keyifli vakit geçirecekleri geziler düzenlemektedir.

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Binbir Çiçek Montessori Anaokulu Soru - Cevap

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Okul Personeli

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Diğer

- Drama Eğitmeni

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Montessori Materyalleri

- Resim Araç ve Gereçleri

- Koordinasyon Aletleri

- Müzik Aletleri

Özel Binbir Çiçek Montessori Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Binbir Çiçek Montessori Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 18:30 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 07:30 - 13:00 saatleri arası eğitim görmektedir. Öğlenci grup 13:00 - 18:30 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Binbir Çiçek Montessori Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce, Fransızca dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Binbir Çiçek Montessori Anaokulu yaş aralığı nedir?
  0-6
 • Özel Binbir Çiçek Montessori Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Binbir Çiçek Montessori Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Binbir Çiçek Montessori Anaokulu Yorumları (82)

 • ŞK

  Çok fazla söze gerek yok, yavrunuzu gözü kapalı bırakabileceğiniz sımsıcak bir yuva.-

 • BD

  Öncelikle çok teşekkür ederim. Neden mi? İşinin ve çocukların her daim sevgiyle başında olan Sayın Eda Öğretmenimiz için, okulu bir işyeri gibi görmediği ve önceliğinin asla para olmadığı çocukların mutluluğu ve kaliteli bir eğitim almaları olduğu için, çok değerli öğretmenleri ve tüm çalışanları için, güzel ve kaliteli yemekleri için, birey olma yolunda oğlumuza kattıkları eşsiz hakkı ödenmez emekleri için, her daim çocuğumuza temiz bir ortam sağladıkları için, herkesin gülen yüzleri için... Uzar gider. İyi ki bulmuşuz birbirimizi, tüm eğitim ve çalışan kadronuza çok teşekkür ederim.

 • OF

  Çocuğumuzu 18 aylıkken pandemi döneminde Binbirçiçek'e kaydetmiştik. 3 yaşına gelince yurtdışına gitmemiz gerektiği için ayrılmak zorunda kaldık. Aksi takdirde herhalde ilköğretime kadar kalırdık. Bize göre Binbirçiçek her anlamda ideal bir okuldu. Çocuğunuzu şımartmaz, bir sınıfın, grubun üyesi haline getirir. Düzen ve tertip edindirir. Aynı zamanda kişisel gelişimini, yeteneklerini önemser, böylece kendini özel de hissettirir. Hem standart hem de gerektiğinde esnek yaklaşım birarada sunulur. Çocuğunuzun özel takip edilmesi gereken meseleleri varsa (ilaç, uyku, vb.) önemsenir ve uygulanır. Okul çevrecidir, çocuğu pahalı malzemelere ve oyuncaklara alıştırmaz. Basit, günlük kullanılan, bazen atılacak, hatta bazen eski materyallerden çocuğun beyin ve sanatsal gelişimini güçlendirecek eserler üretmesini sağlar. Okulda yenilik değil işlevsellik öne çıkar. Benim oğlum Binbirçiçek'teki dönemi içerisinde hiçbir zaman pahalı veya büyük oyuncaklara, dijital ekranlara özenmedi. Çünkü basit ama gözleme ve tecrübeye dayalı şeyler vaktini yeterince dolduruyordu. Binbirçiçekte üretim ve öğrenim çok yoğun. Sürekli bir çaba ve emek var. Oturmak, çocukları uzun süre pasifize etmek yok. Günlük enerjilerinin çoğu okulda tükenir. Orf gibi her yerde bulamayacağınız aktiviteler var. Ve bütün bunlar son derece genç ve mütevazı bir ekip tarafından son derece makul bir ücret karşılığında yapılıyor. Yani okul egitim-ögrenim açısından zaten optimal bir yer iken, fiyat/performans açısından da bence zirvede. Keşke yurtdışında da bir Binbirçiçek bulabilseydim. Ama nafile. Kimse çocuğunuzu bu kadar dert edinmiyor. Binbirçiçek'teki birebir veli toplantılarını çok özlüyorum. O toplantılarda verilen raporları hala saklıyorum.

 • ŞG

  Güler yüzlü öğretmenlerle çocuğunuzun güvenli ellerde olduğunu hissettiğiniz bir okul. Okuldan da öte ikinci evimiz..Eda Hocam, tüm öğretmenler ve Nezoş iyi ki varsınız

 • PA

  Her iki oğlum da çok severek bu okula gitti, bizim için okuldan ziyade ikinci evimiz gibiydi, güvenliklerinden emin olarak iyi bir eğitim aldıklarından emin olarak ve en önemlisi sevildiklerini bilerek gönderdik, gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim

 • Kapıdan girer girmez kurumda çalışan herkesin güler yüzüyle ilgisiyle samimiyetiyle doğru yerde olduğumuzu hissettirdiği okulumuz.. Büyük oğlumu burada büyüttük, 1 yıldır da küçük oğlumu beraber büyütüyoruz

 • GD

  Kızıma birçok değer katan, hala okuluna gitmek öpretmenini görmek için sabırsızlandığı biricik ikinci yuvası…teşekkürler

 • EK

  İngilizceye maruz kalmaları ve paketli gıda olmaması önceliğimizdi iyi ki de denk geldik❤️Öğretmenler ile velilerin tanıştırılmasını istiyoruz

 • Ba

  Gözüm asla arkada kalmıyor. Hijyen eğitim konusunda şüpheniz olmasın . Oğlumun ilk kez bu kadar neşeli ve istekli olduğuna şahit oldum. Öğretmenlerimiz zaten profesyonel. Biz hiç bir sorun yaşamadık. Tavsiye edebilirim

 • AG

  Oğlum için yaptığım en iyi tercih. 2,5 yaşında başladığımız canımız okulumuz, oğlumun "birey" olarak yetişmesi konusunda bizlere çok şey kattı.

 • ea

  2 yaşındaki oğlumuzu çalışan ebeveynler olarak okulumuza teslim ettik. Veli olarak ne kadar zor bir durum olduğunu, durumumuzda olan herkes hissedecektir. Şuan 5 yaşına doğru yol alıyoruz. Çocuğumuzun sosyalleşmesi, mutlu olması ve oyun oynayarak bir şeyler öğrenip güvenli ellerde olması asıl beklentimizdi. Şimdi bakıyorum da küçük oğlumuz aydın bir birey olma yolunda özgüvenli ve kendini çok rahat ifade edebilen minik bir birey olmuş bile. Kreş kreş gezmemize gerek kalmadığı için başta müdürümüz Eda hanım ve tüm öğretmenlerimize en içten samimi duygularımla teşekkür ederim. Bize müşteri değil yarınları yaratacak olanlarız hissiyatını yaşatan Binbir Çiçek Ailesine minnettarız.

 • GA

  İki yıldır devam ettiğimiz bir okul ve bu süreçte her zaman yanımızda oldular samimi bi şekilde çocuklar için çaba harcadıklarını defalarca gördüm şahit oldum.Okul müdürü Eda Hanım zorlandığımz her zaman yanımızda oldu sorduğumuz tüm sorulara sabırla cevap verdi. Kısaca severek devam ettiğimiz ve güvendiğimiz bir okul. Oryantasyon sürecinde tatmış olduğum yemekleri ve menüsü de çok iyi ayrıca.

 • NC

  Oğlum birkaç aydır buraya devam ediyor ve gelişimi çok güzel oldu. Daha 2 yaşını doldurmadı ona rağmen kendini ifade edebiliyor, anlatabiliyor. Yalnızca kendi sınıf öğretmenleri değil tüm sınıf öğretmenleri ve tüm çalışanlar çok cana yakın çok ilgili. Oğlum burada olduğu için mutluyum, oğlum da çok mutlu geliyor.Park alanı daha büyük olursa güzel olabilir.

 • pe

  kızım geçmişte bu okula gitti. güleryüzlü, eğitimli öğretmenler ve personel ile çok güzel günler geçirdik. gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

 • dk

  Kızımız 21 aylıkken okula başladı. Küçük olmasına ragmen okulun ortami ve ogretmenlerinin ilgisi sayesinde alismakta hic zorluk yasamadi. Cok mutlu bir sekilde okula gidiyor. İlgileri icin Eda Hanim ve tum ogretmenlere tesekkur ederiz.

 • ÜV

  Güzel bir kreş. Kızımız da bizde seviyoruz gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz :)

 • CH

  Kızımı gözüm arkada kalmadan teslim ettiğim yer. Öğretmenler, çalışanlar hepsi çok iyi. Kızımda 1 yıldaki olumlu gelişimi gözlemlemek keyifli. İngilizce şarkılar söylüyor, anlamlı-anlamsız ama çaba var Mezuniyet partisini veliler de görebilseydi fena olmazdı. Hiçbir anı bir daha yaşanmayacak

 • Çocuğumu emanet ettiğimde gözüm arkada değil kısa süre içerisinde o güveni verdiler iyiki burayı tercih ettim

 • ÇD

  15 aylıkken okula başlayan kızımı sevgisiyle kucaklayan, sarıp sarmalayan okulumuzun her bir çalışanına ayrı ayrı ne kadar teşekkür etsem azdır. Sayelerinde çok güzel bir okul deneyimi yaşadık ve kızımın kafasında okul kavramı çok olumlu yerleşti. Okulumuzdaki eğitimden, yemeklerden ve ilgi ve alakadan hep çok hoşnuttuk ve bunu değerini hep bildik ancak taşınma nedeniyle üzülerek çok sevdiğimiz okulumuzdann ayrıldık. ( çoğul konuşuyorum çünkü bu ayrılık beni de çok üzdü) başka okullar arama sürecinde de kıyaslama imkanımız olduğundan bir kez daha okulumuzun ne kadar güzel işler yaptığını görmüş olduk. Onların attığı ilk tohumlar sayesinde şimdiki okul deneyimimizi de çok rahat geçiriyoruz. Bu arada çift dilli eğitim verilmesi de çok ama çok kıymetli, kızım şuan 3.5 yaşında ve yarın yurtdışına taşınsak rahatlıkla başının çaresine bakar okulunda, bu işi de çok layığıyla yapıyorlar. İyi ki varlar

 • AZ

  Başta yönetici ve öğretmenlerin çocuklarla ilgi alakası olmak üzere, sıcak ve güvenilir ortamı, faaliyetlerin çeşitliliği ve yemeklerinin güzelliği ile beklentilerimizi fazlasıyla karşılayan güzel bir deneyim oldu.

 • MB

  Oğlum ilk kez kreşe burada başladı, başta alışıp alışamayacağı konusunda biraz endişeliydik ama öğretmenlerinin ilgi ve sevgisiyle hiçbir zorluk yaşamadan kolayca adapte oldu. Gözümüz hiç arkada kalmadı. Bize verdiğiniz güven, oğluma da verdiğiniz sevgi ve emek için minnettarız. Eda öğretmenlerimize ve tüm Binbir Çiçek çalışanlarına sonsuz teşekkürler.

 • GA

  Samimi güler yüzlü iyi niyetli insanlar. Gözünüz arkada kalmıyor. Genel olarak gayet memnunuz

 • Çok memnunuz hepsi çok ilgili kızım çok şey öğrendi binbirçiçekteKonuşma,insan ilişkileri,tuvalet eğitimi,kavramlar

 • İE

  Yılların deneyimini sevgi dolu bir ortamla tamamlıyorlar. Çok güzel işleyen bir düzen var, her şey planlı ve sistemli. Kızımız çok çabuk alıştı, mutlulukla gidiyor ve mutlulukla eve dönüyor. Fiziksel koşulları çok güzel, bütün bina kendi kullanımlarında, korunaklı ön ve arka bahçesinin olması muhteşem... Atatürkçü bir okul♥️ Kızımız Binbir Çiçek'in çiçeklerinden biri olduğu için çok mutluyuz.

 • ik

  çocuğum güzel vakit geçiriyor, kendisi çok mutlu, dolayısıyla biz de mutluyuz

 • Sy

  Tum calisanlariyla cocugunuzu gonul rahatligiyla emanet edebileceginiz guvenli bir okul.Cocuklarla ve ayni zamanda velilerle iletisimleri cok iyi.Sahibi eda hanim ve biricik ogretmenimiz busra hanima hersey icin cok tesekkur ediyoruz.

 • My

  Okulumuzu çok seviyoruz.öğretmen ve yöneticiler çok ilgili.okulumuzdan çok memnunuz.Her şey çok güzel.

 • SN

  Kızım 15 aylık iken başladık. İlgili ve tecrübeli öğretmenleri sayesinde kolayca adapte oldu. Şu an 2 yaşında ve severek kreşe gitmeye devam ediyor. Gönül rahatlığı ile çocuğunuzu gönderebileceğiniz bir anaokulu.

 • DB

  Ah nereden başlasam gerçekten bilemiyorum bizim için yeri o kadar özelki sonuçta en değerlimizi gözü kapalı emanet edebildiğimiz oğlumuzun ikinci evi Binbirçiçek... Kafamızda o kadar deli sorularla kreş arayışına başladığımızda ön görüşmeye gittiğimizde bütün kuşkuları yok edebilen Eda Hanım anlayışı sıcaklığı samimiyeti ile bütün sorularımıza yanıt bulmamızı sağladı... Alışma sürecimizde pandemi çocuğu olduğundan bağımlıydık birbirimize ve 3 hafta sabırla ilgilendiler Eda Hanım, Psikolog Beyza Hanım, kreşteki bütün öğretmenler, süreci o kadar güzel yönettilerki anne olarak benide rahatlatmayı asla ihmal etmediler... Alışma sürecimizi tamamladıktan sonra hep koşarak gitti miniğim kreşine ah bu nasıl güzel bir his gönül rahatlığıyla oğlumu emanet etmiş oluyordum gözüm yüreğim arkada kalmıyordu emin ellerdeydi... Öğretmenlerimiz çok sevgi dolu ve ilgiler her çocuğun gelişimine uygun çalışmaları, Psikolog olması çocukların gelişimlerini yakından takip etmesi düzenli bir şekilde gelişim ile ilgili geri bildirim alabiliyor olmamız çok büyük artı kesinlikle... Montessori ve iki dilli eğitimi olması artılarına artı katmakta çocuğumuz bütün gün İngilizce ile iç içe olduğu için çok küçük yaşta ikinci dili olmuş oldu... Öğretmenlerimizin sevgisi ve verdikleri eğitim sayesinde oğluşumdaki gelişim becerilerinin artışı özgüveninin artması her gün bizim mutluluğumuza mutluluk kattı... Tuvalet eğitiminde bile o kadar sabırla anlayışla yaklaştılarki sürecimizi çok güzel yönettiler bizi en iyi şekilde yönlendirdiler ve en rahat şekilde atlatmamız için çok destek oldular... Büyük küçük o kadar çok ayrıntılar o kadar çok iyikilerimiz varki biz Binbirçiçek ile tanıştığımız için 2 yıldır orada olduğumuz için 3.yılımızda da devam ettiğimiz için çok çok şanslıyız ve çok mutluyuz... Gönülden herkese tavsiye ederim çocuğunuzu kendi çocuğu gibi gören her şeyi her ayrıntıyı düşünen bilgilendiren içiniz rahat bir şekilde güvenle gönderebileceğiniz başka bir yer bulmanız çok zor bence...

 • Bb

  İlk eğitim kurumumuz ilk ögretmenimiz …iyiki siz..en degerlimiz evladımızı sonsuz güvenle bırakıp içimizin rahat ettiği bir kurum oldunuz.samimiyetiniz,bir aile gibi oluşunuz,eğitim sisteminiz,heryönünüzle bizde pozitif izler bıraktınız..şimdi sıra küçük evladımızda..biraz daha büyüdüğünde yine siz yine binbirçiçek…tereddütsüz…iyiki varsınızHer yönüyle beklentimizi karşıladınız..teşekkürler

 • MB

  2 yıldır çocuğumuzu gözümüz kapalı güvenip verdiğimiz yer. Anlatacak o kadar çok artısı var ki yazmakla bitmez İyi ki tercihimiz burası olmuş

 • GK

  Tam bir yıl önce kızımız iki yaşındayken başladığımız okul sürecimiz kızımızın okuluna hissettiği yüksek aidiyet duygusuyla devam ediyor. Çocuk odaklı, daima çözüm odaklı, sizi dinleyen, sizin ve çocuğunuzun önemsendiğini size hissettiren güzel bir aile Binbir Çiçek. Kıymetli öğretmenleriyle, benimsediği eğitim metodunu kademe kademe örerek işlemesiyle, kızımızı koşulsuz kucaklamasıyla bizim için eşsiz bir yer. Emeği olan herkese minnettarız.

 • bg

  Eda hanıma ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Sevecen, ilgili harika bir okul oğlum hergün severek gidiyor.

 • EA

  Akşamları kızımızı evimize getirmekte zorlandığımız güven ve huzur dolu yuvamız☺️ ilgisi ve güleryüzü için binbir çiçek ailesine çok sevgiler❤️

 • SD

  Kızımız 15 aylık başlamıştı ve 3 yaşına kadar hergün koşa koşa içeri girerek zorla çıkmak istediği , görevli ablaların harika olduğu , öğretmenlerinin çok çok değerli , yöneticilerin çok çok kıymetli olduğu bir kurum. Herkes gözü kapalı emanet edebilir ve çocuğunun iyi yönde gelişimini takip edebilir. Malesef uzağa taşındığımız için ayrılmak durumunda kaldık ama nerdeyse okuldan ayrılmamak için taşınmaktan vazgeçecektik.Bence hiç değişmeden böyle kalmalı

 • AP

  Bizim farklı bir kreşte kısa süreli olumsuz deneyimden sonra binbir çiçek ile tanıştık çok sevdik. Öğretmenimiz Merve, Zeynep ve diğer branşlarda ki öğretmenlerimizi çok sevdik. Oğlum Yiğit Ulaş mutlu oldu yeni deneyimler kazandı. En önemlisi de sevgi ve emeklerini esirgemediler. Kurucu öğretmenimiz Eda Hn gösterdiği yakınlık ve desteği benim için çok değerli. Tüm çalışanlarının çocuklara sevgi ile yaklaşması çok güzel. İyi ki varsınız :)Ben anne olarak okulda ki gelişimi tepkileri oyunları vs konusunda daha çok bilgi almak isterim. Bir de Merve öğretmenin geri dönmesi :D

 • AA

  En kıymetimizi gözümüz arkada kalmaksızın teslim ediyoruz. Tüm gün hem çok eğleniyor, öğreniyor hem de bakımı özenle sağlanıyor.

 • ND

  Ne desem ne söylesem az kalır gibi hissediyorum. İki buçuk sene boyunca oğlumuz devam etti ve gözüm bir an bile arkada kalmadı. İlk görüşmeye gittiğim gün Eda Hanımla konuştuğumda ve öğretmenlerin, çalışanların ve en önemlisi çocukların gözündeki ışultıyı fark ettiğimde doğru yer olduğunu anladım. Hakkınızı ödemeyemem, iyi ki sizinle bu çok önemli ve özel yıllarını geçirmiş oğlumuz. Herşey için ,emeğiniz için, sevginiz için, kaliteli eğitiminiz için her birinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Eda Öğretmenim, Ceren Öğretmenim, Büşra Öğretmenim, Sezen Öğretmenim, Seçil Öğretmenim, Nezoş, Nigar ablamız, Beyza Hocam, hepiniziin kalbinden öpüyorum❤

 • OU

  Binbir Çiçek ile yaklaşık 3 sene önce tanıştık… Ikinci çocuğumuzu da bu okula verdik. Tecrübeli öğretmenler, ilgi, çocuklar için oluşturulan aile ortamı ve montessori eğitimi- memnuniyet sebeplerimizdir…

 • Cs

  Guzel ve sucak bir yuva cocugunuzu gönul rahatligiyla emanet edebilirsiniz. KIZIMIZ 3 yildir burada

 • Ta

  Çocuğunuzu her konuda güvenle gönderebileceğiniz bir okul. Gerek yönetim gerekse öğretmen kadrosu çok iyi. Çok ilgililer çocuklara karşı.

 • Iu

  Oğlumu gönül rahatlığıyla yollayabildiğim bir yer çok memnunum ve mutluyuz :)

 • SK

  Yaklaşık 1 aydır 25 aylık oğlum devam ediyor. Küçük olduğunu düşünüp tereddüt ediyordum ancak gelişimini gördükçe mutlu oluyorum. Evde şarkılar söylüyor, İngilizce kelimeler söylüyor =) Bütün öğretmenleri, tüm çalışanlar ve Eda hanım çok ilgililer. Sürekli çocukların sevdiği ve eğlendiği etkinlikler yapıyorlar, dolayısıyla sıkılmaya vakitleri yok gibi =) Bizleri de merakta bırakmayıp olabildiğince bilgilendiriyorlar. Tavsiye üzerine yazdırmıştım ben de memnun kaldım, hepsine çok teşekkür ediyorum.

 • İB

  Özellikle İngilizce eğitimi ve öğretmenlerin çocuklara yaklaşımı çok güzel ve başarılı

 • GK

  Tam bir yıl önce kızımız iki yaşındayken başladığımız okul sürecimiz kızımızın okuluna hissettiği yüksek aidiyet duygusuyla devam ediyor. Çocuk odaklı, daima çözümün bir parçası olan, sizi dinleyen, sizin ve çocuğunuzun önemsendiğini size hissettiren güzel bir aile Binbir Çiçek. Kıymetli öğretmenleriyle, benimsediği eğitim metodunu kademe kademe örerek işlemesiyle, kızımızı koşulsuz kucaklamasıyla bizim için eşsiz bir kurum. Emeği olan herkesten minnettarız.

 • HZ

  Oğlumuz 22 aylıkken Binbir Çiçek Montessori okuluna başladı. Hiç bir gün gözümüz arkada kalmadan gönderiyoruz okula. Başta okul müdürü Eda hanım olmak üzere tüm öğretmenlerimiz ve yardımcı ablalarımız tüm çocuklara sevgiyle yaklaşıyorlar. Çocuğumuz okula severek gidiyor. Okul yemekleri büyüme gelişme çağında olan çocuklar için çok uygun, hem menü çeşitliliği iyi hem de yemekler çok lezzetli yapılıyor. Paketli gıdalar, şekerli yiyecek içecek ya da hazır besinler kullanılmıyor. Okulun iki bahçesi var, grup olarak bahçeye çıktıklarında tüm çocuklara rahatlıkla yetiyor. Gün içerisinde çocuğumuzun yaşadığı yaralanma olmayan basit düşmeleri dahi hemen haber veriyor okulumuz. Öğretmenimiz çocuğumuz okuldan ayrılırken bizi gün içinde neler olduğu ile ilgili bilgilendiriyor. Okulda tam zamanlı çalışan bir psikolog bulunuyor ve zaman zaman çocuğumuzun yaşadığı sorunlarda çocuğumuzu ve ebeveynleri olarak bizi destekliyor. Ayrıca sınıfta iki öğretmen bulunuyor ve bir öğretmen her zaman ingilizce konuşuyor. Üç buçuk yaşındaki oğlumuz ingilizceyi çok rahat anlayabiliyor ve kendini ifade edebilecek şekilde konuşuyor. Tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum okulu.

 • AH

  Çok memnun kaldığımız bir okul. Çok ilgililer her konuda. Kızımız severek gidiyor okuluna

 • AK

  Oldukça ilgili ve güler yüzlü eğitimcilerimizin olduğu okulumuzu çok sevdik

 • ZE

  Çocuk odaklı sıcak ve sevgi dolu bir okul ortami bulunuyor eğitime verdikleri önem cocuklarin gelişimine oldukça katkı sağlıyor

 • Ec

  Guvenli evimiz. Sıcacık yuvamız. Hersey için teşekkür ederiz. Guleryuzlu öğretmen kadrosu ile bu yıl da binbircicekliyiz.

 • FY

  Okulumuzda ogretmenlerimiz oldukça sevecen ve çocuk gelişimi konusunda bilgililer. 20 aylik bebeğimi krese yazdirirken birtakim endiselerim vardi ancak ortamin sicakligini gorup ogretmenlerimizi taniyinca icim cok rahat birakabiliyorum kizimi :)

 • AG

  2.5 yaşında başladığımız eğitim serüveninde şimdiye kadar her aşamasında sosyal ve öğretim olarak katkısını gördüğümüz bir eğitim kurumu ve yuva oldu bize. İlgili ve çocukları sahiplenen yaklaşımları ve değerlendirmeleri ile bize ışık tutan bir eğitim yuvası. Tavsiye ediyorum.

 • Binbirçiçek harika bir okul 3 yıldır çocuğumu güvenle emanet ettiğim yer. Sevgili Eda Hanım ve tüm öğretmenlerimize teşekkür ederim.

 • Bizim tecrübemiz çocuğumuz çok küçük yaştayken başladı ve bir gün bile olumsuz bir şeyle karşılaşmadık. İdari işler, eğitim ve iletişim son derece iyi. Okulda eğitim gören çocukların zaman içindeki değişim ve gelişimleri de bunu zaten gösteriyor.Halihazırda okul her türlü öneriye açık ve en kısa sürede bu tip durumlara gerekli çözümü üretiyorlar.

 • KA

  Eğitim kalitesi gayet yüksek ve çocukların gelişimlerine katkısı düşündüğümden çok iyi, tavsiye niteliğinde çevreme söyleyebileceğim bir okul. Ayrıca öğretmen kalitesi de çok iyi çalışmalarında başarılar diliyorum. Okul olarak kendilerini daha da üst seviyelere çıkaracaklarına eminim...Ben ilk yazdırdığım dönemde park oyun alanının değişmesinden yana düşüncelerimi söyleyemeden bir baktım bu dönem girmeden park oyun alanı gayet düzenli gayet temiz olmuş tekrar teşekkürler Binbir çiçek Montessori

 • Gözümüz kesinlikle arkada kalmıyor. Dolu dolu bir gün sonunda her akşam çocuğumun yeni birşeyler öğrendiğini görmek mutluluk verici. Akşama kadar çocuk oyalayan bir yer değil kesinlikle bir eğitim yuvası. Tüm çalışanlara teşekkürler

 • Evlatlarımızı Güvenle emanet edebilmenin ve asla aklımızın kalmama lüksünü bize yaşattığınız için teşekkürler. Temiz ve titiz olmaları cabası

 • Okul yönetici ve öğretmenler çok samimi. Benim aradığım kriterlere hitap ediyor en azından. Çocuk sağlığı ve beslenmeye önem gösteriyorlar. Keşke veliler de okul kadar dikkat etse okulun faydası 5 kat artardı böylelikle. Müfredata uygun ve özverililer. 2 seneye yakındır birlikteyiz ve çok memnunuz.

 • 1 seneden fazladır kızımız bu okulda keyifle vakit geçiyor ve eğiitim görüyor. Gayet memnunuz.

 • Kb

  Binbir çiçek okulunda benim oğlum beratcan kaldı .başda eda hoca ve diyer hocalara çok teşekür ederim benim zor günlerimde hep yanımda oldular çok iyi birer melekgibi insanlar tanıdım kendilerine çok teşekür ederimBerat okuma ve yazmada zorluk çekmiyor ögretimleri çok iyidir çocuklarınızı gönül rahıtlılıgıyla bıraka bilirsiniz

 • FN

  Öğretmenleriniz çok ilgili, Nehir epey ilerledi okula başladığından beri.Kızımızın gelişimi ile ilgili daha düzenli bilgilendirme yapılırsa seviniriz.

 • ÖR

  İki hafta oryantasyon için yeterli mi diye düşünürken biri toddler diğeri 4 yaş iki çocuğum da 4. Gün çoktan adapte olmuştu okula. En çok da tüm öğretmenlerin sınıf ya da yaş fark etmeksizin tüm öğrencilerin isimlerini bilmesi çok hoşuma gitti.

 • Mk

  Biz okulumuzu çok seviyoruz.Okul çıkışlarında velilere öğrenci hakkında biraz daha bilgi verilmesi gerektiğini düşünüyorum.(yemek , uyku vb.)

 • Ga

  Kızım iki sene binbirçiçekteydi ilk öğretmenimiz ceren hanımın hakkını ödeyemeyiz seçil öğretmenimizde aynı şekilde müdiremiz eda hanım her konuda sağolsun çok yardımcı oldu kurumdaki herkes çok güleryüzlüydü her zaman gönül rahatlığıyla tercih edebilceğiniz bir okul

 • Öncelikle sevmeyi, paylaşmayı, kucaklaşmayı öğreniyorlar, bence bunlar tüm kreş becerilerini kazanmalarından çok daha kıymetli. Tabiki Montessori felsefesi ile “kendi başaran çocuk”olmayı öğrenmeleri kreş hayatlarının doğal bir sonucu oluyor.Okulumuz bizim için referanslı bir yerdi, biz de memnuniyetimizi tüm yakınlarımıza iletiyoruz.

 • DD

  Kızım 13 aylıkken kreş hayatına başladı.başka kreşteydi memnun olmadığımız için şans eseri binbirçiçek kreşiyle buluştuk. İnanın eğitim anlayışı, veli memnuniyeti, menüleri, organizasyonları gördükten sonra eski kreşi sadece güvenli bi alan gb düşünmeye başladım bu beni çok üzdü ve iyiki binbirçiçek ailesiyle tanıştık dedim. Kızım okula isteyerek gidiyor, öğretmeninden ailemizin bir ferdi gb bahsediyor.bizim yolumuzu aydınlattılar sınıf öğretmenimize ve sahibi eda hanıma minnettarım iyiki sizinle büyüyoruz❤

 • OK

  Kızımızdaki gelişimi gördükçe çok mutlu oluyoruz. Çok kısa zamanda kurumda tarafımızca güven kazandı emin ellerde olduğunu bildiğimiz için gözümüz arkada kalmıyor. Herkese tavsiye ediyoruz

 • AA

  Başta müdire Eda hanım olmak üzere son derece ilgili bir kurum. Kızımızın gelişimi açısından çok faydaları oldu 2 senede. Keşke daha önce tanisaydik dediğimiz bir okul oldu. İşlerinde önce sevgi bağı oluşturmaları çok kıymetli.Son dönemde ingilizce eğitimini geliştirmeliler sadece

 • Ak

  İki yıl hem kızım hem kuzeni hevesle ve zevkle gittiler gerek öğretmenlerimizin gerekse müdürümüz eda hanımın ilgi ve alakasından çok memnun kaldık kızımın gelişimi pozitif yönde desteklendi. Çok teşekkür ederim

 • GY

  2 yıl boyunca oğlumun ikinci yuvası oldu, oyunlar oynayıp eğlenirken farkında bile olmadan ne çok şey öğrendi. Değerli öğretmenlerimiz sayesinde artık ilkokula hazırız. Çocukluk anılarında en güzel yeri aldınız, çok teşekkürler

 • Oğlum ve kızım bu okuldan mezunlar,çok başarılı ve çok keyfli dönemler yaşattı bu okul çocuklarıma.herşey için çok teşekkür ederiz.iyi ki varsınız

 • GA

  Harika bir okul öncesi dönem geçirmek istiyorsanız kesinlikle doğru adres. İlk defa ayrilacaginiz çocuğunuz için gözünüz arkada kalmıyor ..hem eğitim hem sevgi ikisini bir arada bulmak çok zor . Ancak her ikisininde harmanlandığı yer Binbir çiçek Montessori . İyiki yollarımız kesişmiş. Akademik hayata harika bir başlangiç basamağı oldu. Bütün öğretmenlerimize ve tabi ki sevgili müdürümüz eda hanıma çokça sevgilerle

 • CB

  Çocuğunuzu, bebeğiniz hiç tereddüt etmeden emanet edebileceğiniz, sevgi dolu bir kreş

 • Da

  Ankarada yaşıyorsanız cocugunuzu güvenle emanet edebileceğiniz muthis bir egitim kurumu. Bir veli olarak gozimun arkada kalmadigi, cocugumu benden daha cok seviyorlar hissi yasatan mukemmel egitimciler. Cocugumun her anlamda yabanci dil,muzik,ritim gelisimine maksimum seviyede katki sagladilar.cok tesekkur ederim.iyi ki varsiniz

 • EM

  Yaklaşık 2 yıldır kızımın kayıtlı olduğu okul. Memnuniyet anlayışı herkes için farklıdır. Bizim için çocuğumuzun mutlu olduğu, kendini rahatça ifade edebildiği, kendi öğretmenleri ve okulda ki diğer öğretmenlerinin sevgiyle yol gösterdiği bir yuva haline geldi. Kurucusu olan Eda Hanım’ın uzun yıllar edindiği tecrübeler bizi de çocuk yetiştirmede bir adım öteye taşımıştır. Gerek ilk oryantasyon süreci , bez bırakma diğer duygusal süreçlerimizi öğretmenler ve biz olarak güzel bir iş birliğinde aştık. Her öğretmenin her çocuğun adını bilmesi ismiyle hitap ederek çağırması ise çok şaşırdığım ve çok sevindiğim bir tutum oldu. Fiziksel özelliklerine ayrıca beğendiğim bahçesi geniş sınıfları büyük ve ferah olan yemek konusunda titiz ve özverili davrandıklarını da söylemeliyim.Okul çevresinde bulunan yollara kesinlikle bir uyarıcı levha ve kasisin gerekli olduğunu düşünüyorum. Bunun için bende okulun bulunduğu belediye ile gerekli yazışmalarımı yazacağım. Sevgiler

 • Yy

  Gözüm arkada kalmadan gönül rahatlığıyla çocuğumu emanet ettiğim yuva. Tüm binbir çiçek ailesine teşekkur ederim.

 • Kızımızı 2 yıl boyunca gönül rahatlığıyla emanet ettiğim okulumuz. Şehir değiştirmek zorunda kaldığımız için ayrıldık. Öğretmenleri yöneticileri ile hem bir aile ortamı hem de kaliteli bir eğitim öğretim ortamı bulabileceğiniz bir yer. Emekleri için minnettarız.

 • Gt

  2,5 yıldan fazla bir süre gönül rahatlığı ile kızımı emanet ettiğim onun büyümesi ve gelişmesine özveri ile katkıda bulunan tüm Binbirçiçek ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 • ZK

  Çocuğumuzu güvenle bıraktığımız, sevgi dolu bir okul. İki yıl geçirdik, mezun olduk. Bundan sonra da hep güzel bir şekilde hatırlayacağız.

 • EB

  Oğlum 4 yaşından 6 yaşına kadar bu okula gitti. Okula başladığı günden bitirdiği güne kadar edindiği, gerek davranış gerek akademik anlamda kazanımlar satmakla bitmez. Başka okul öncesi kurumlara devam eden arkadaşları ile de arasında bariz farklar var. Yemek- hijyen gibi parametreler de oldukça yerinde. Cocugunuzu gönül rahatlığıyla gönderebilirsiniz.

 • EK

  Kızım 2 yıl boyunca devam etti. Okul yıllarına çok güzel hazırladılar. Emekleriniz için teşekkür ediyorum

 • Veli

  Çocuklarla nasıl etkinlik yapılır nasıl oyun oynanır çok iyi bilen öğretmenleri var. 2 yaşını dahi doldurmadan yuvaya gönderme gibi planımız yoktu. Ancak her geçen gün planladığımızdan erken başlamanın bizim için çok isabetli bir karar olduğunu görüyorum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Binbir Çiçek Montessori Anaokulu İletişim Bilgileri

100. Yıl Mahallesi, Fıskiye Sokak, No:16, Çankaya / Ankara
0 312 963 1326
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Okul.com.tr İndirimi

Erken Kayıt Fırsatı

Özel Binbir Çiçek Montessori Anaokulu ile Okul.com.tr üzerinden iletişime geçen velilere 31 Mayıs tarihine kadar özel indirim! İndirimden yararlanmak için vakit kaybetmeden okulla iletişime geçin!


31 Mayıs'a kadar.

Okul Fiyatı - Tam Gün

Aylık Ödeme: 16000 TL - İndirimi Gör

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum