fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Çankaya Güler Çocuk Anaokulu

Özel Çankaya Güler Çocuk Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 13
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 07:00/12:30

Özel Çankaya Güler Çocuk Anaokulu Hakkında

Özel Çankaya Güler Çocuk Anaokulu okul öncesi alanda 20 yıllık tecrübesi ve deneyimi ile alanında uzman kadrosuyla 4. Şube olarak Balgat’ta hizmet vermektedir. Okulumuz 2-6 yaş arası çocuklara hizmet vermektedir. Grup kontenjanları yaş gruplarına göre değişiklik göstermekle beraber maksimum 16 kişidir. Okulun sahip olduğu fiziksel imkanlar arasında geniş ve ferah sınıflar, revir, yemekhane, özenle hazırlanmış (400m2 den geniş yeşil alan) bahçe, (300 m2) oyun park, ilgi köşeleri ve spor salonu (300m2) yer almaktadır. Gün içerisinde diyetisyen eşliğinde hazırlanmış menülerle, tamamen doğal ev ortamında hazırlanan ürünlerle, bir anne özeniyle hazırlanmış sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir. Okulumuzda tam zamanlı psikologumuz çocukların gelişimsel süreçlerinin takibini yapmakla beraber velilere de danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Tam gün ve yarım gün eğitim seçenekleri bulunmaktadır. İngilizce, Robotik Kodlama, Drama, Görsel Sanatlar ve Modern Dans gibi branş dersleri vermektedir. 21. Yüzyıl gereksinimleri göz önünde bulundurularak eklektik bir eğitim sistemi benimsenmektedir. Montessori, Reggio Emilia, Çoklu Zeka Kuramları ve Scamper eğitim yaklaşımlarını göz önünde bulundurularak çocuğun ihtiyaçları ve ilgisi doğrultusunda bir eğitim modeli planlanmıştır. Bu eğitim modelimizde proje çalışmaları ile çocuğun sorgulama, araştırma, üretme ve problem çözme becerilerinin gelişmesi hedeflenmektedir.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Kişiler

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Okul Personeli

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Diğer

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Ahlak Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

Yorumlar

 • A

  Büyük sınıfları geniş bahçesi ve oyun parkı ile çok güzel bir okul. Biz geçen seneden bu yana çok mutlu devam ediyoruz. Çok tatlı öğretmenlerimiz var. Bugüne kadar hiçbir olumsuzluk yaşamadık ❤️❤️❤️

 • GK

  Çok kaliteli bir yönetim ve eğitmen kadrosu mevcut.Herkese tavsiye ediyorum

 • GA

  Güler yüz ilgi alaka be gerçek bir aile içerisinde çocuğumu güvenle bırakıyorum

 • En önemli nokta çocukları kendi çocukları gibi görüyorlar.. Tüm çalışanlara ayrı ayrı teşekkürler

 • Ke

  Kızımın eğitimi için Özel Çankaya Güler Çocuk Anaokulu ile yolumuzun birleşmesi bizim için çok büyük bir şans. Deneyimli kadrosu ve bir çocuk için gerekenden fazlasını sununan fiziki şartlarıyla, titizlikle seçilen branşlar ve branş öğretmenleriyle çocuğuma inanılmaz kaliteli bir eğitim, eğlence ve güven ortamı sunuyor. Kızım arkadaşlarıyla eğlenip sosyalleşirken aynı zamanda çağın tüm gereksinimlerini içinde bulunduran özenle hazırlanmış eğitim programıyla tüm gelişim basamaklarını ve zihinsel aşamaları hızla ilerliyor. Benim bile aklıma gelmeyen düşünemediğim ince detayları bile gözden kaçırmadan yeri geldiğinde bizi yönlendiriyorlar. Bir anne şefkatiyle ama öğretmen profesyonelliğini de kaybetmeden sevgi ve güvenle eğitimine devam ediyoruz. Keşke kızım eğitim hayatına hep Özel ÇAnkaya Güler Çocuk ANaokulu ile devam edebilse. Orası bizim ikinci evimiz. Tüm çalışanlarına güler yüzü, yüksek enerjisi, bilgisiyle bize ışık tutması ve kızıma sundukları sevgi ve bilgi dolu eğitim için teşekkür ederim.

 • me

  Kötü bir kreş tecrübesi sonrası, okul fobisi oluşan 4 yaşındaki oğlumu bu okula verdim. Bırakın yalnızca fobiyi yenmeyi, oğlum okulu çok ama çok sevmeye başladı.Okul yönetimi ve öğretmenlerin bunun için çaba sarfetmesi bizi çok mutlu etti .Olumsuz hiç birşey yaşamadık. Çocukların sosyal becerilerini geliştirebileceği, kaliteli eğitim görebileceği, kaliteli öğretmenlere sahip bir okul.Oğlumu, okula gidiş ve dönüşlerinde ağlayan değil, mutlu bir çocuga dönüştürmelerindeki katkılarından dolayı teşekkürler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

 • SE

  Eğitimin ticarete döndüğü bugünlerde tamamen çocuk odaklı yaklaşımı ile işin uzmanlarıyla beraber her süreci yönettiği özel ve nadir okullardan biri. Tüm çocuklara kendi çocuğu gözüyle ve hassasiyetiyle yaklaşan bir kadroya sahip ki bence en önemlisi bu. Çocuğum oraya huzurla ve keyifle gidiyor. Karantina döneminde bile okulunu öğretmenini sayıklayıp her sabah okula gideceğim diye ağlıyordu. Çocuğuma orada aşçısından İdareye kadar sevildiğini özel olduğunu hissettiriyorlar. Bir anne başka ne isterki:)Hafta sonu kapalı olması çok üzücü :(

 • AY

  Kaliteli eğitiminin yanında güvenli, hijyenik, güler yüzlü ortamı ile sevgiyi hissettiren bir okul. Hayatı yeni keşfetmeye başlayan oğlumuz büyürken çevresine karşı sevgi dolu, saygılı, araştıran, merhametli, adil, arkadaş bağları kuvvetli bir çocuk yetiştirmemiz için yardımcı olan tüm Özel Çankaya Güler çocuk Anaokulu ekibine destekleri için sonsuz teşekkürler.

 • İY

  4 yaşında kızım var . Okulun diğer şubelerinde çocuğu olan arkadaşlarımdan okul ile ilgili gerek eğitim öğretim gerekse fiziki koşulları hakkında çok güzel şeyler duydum. Şunu açık yüreklilik söylemeliyim ki; az bile söylemişler. Okul gerçekten görülmeye değer.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çankaya Güler Çocuk Anaokulu İletişim Bilgileri

Nasuh Akar Mah., Ziyabey Cad., No:21/b Çankaya/ankara
0 312 963 1812
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum