fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Çankaya Güler Çocuk Anaokulu

Özel Çankaya Güler Çocuk Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 07:00/12:30

Özel Çankaya Güler Çocuk Anaokulu Hakkında

Özel Çankaya Güler Çocuk Anaokulu okul öncesi alanda 20 yıllık tecrübesi ve deneyimi ile alanında uzman kadrosuyla 4. Şube olarak Balgat’ta hizmet vermektedir. Okulumuz 2-6 yaş arası çocuklara hizmet vermektedir. Grup kontenjanları yaş gruplarına göre değişiklik göstermekle beraber maksimum 16 kişidir. Okulun sahip olduğu fiziksel imkanlar arasında geniş ve ferah sınıflar, revir, yemekhane, özenle hazırlanmış (400m2 den geniş yeşil alan) bahçe, (300 m2) oyun park, ilgi köşeleri ve spor salonu (300m2) yer almaktadır. Gün içerisinde diyetisyen eşliğinde hazırlanmış menülerle, tamamen doğal ev ortamında hazırlanan ürünlerle, bir anne özeniyle hazırlanmış sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir. Okulumuzda tam zamanlı psikologumuz çocukların gelişimsel süreçlerinin takibini yapmakla beraber velilere de danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Tam gün ve yarım gün eğitim seçenekleri bulunmaktadır. İngilizce, Robotik Kodlama, Drama, Görsel Sanatlar ve Modern Dans gibi branş dersleri vermektedir. 21. Yüzyıl gereksinimleri göz önünde bulundurularak eklektik bir eğitim sistemi benimsenmektedir. Montessori, Reggio Emilia, Çoklu Zeka Kuramları ve Scamper eğitim yaklaşımlarını göz önünde bulundurularak çocuğun ihtiyaçları ve ilgisi doğrultusunda bir eğitim modeli planlanmıştır. Bu eğitim modelimizde proje çalışmaları ile çocuğun sorgulama, araştırma, üretme ve problem çözme becerilerinin gelişmesi hedeflenmektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar

  • AY

    Kaliteli eğitiminin yanında güvenli, hijyenik, güler yüzlü ortamı ile sevgiyi hissettiren bir okul. Hayatı yeni keşfetmeye başlayan oğlumuz büyürken çevresine karşı sevgi dolu, saygılı, araştıran, merhametli, adil, arkadaş bağları kuvvetli bir çocuk yetiştirmemiz için yardımcı olan tüm Özel Çankaya Güler çocuk Anaokulu ekibine destekleri için sonsuz teşekkürler.

  • İY

    4 yaşında kızım var . Okulun diğer şubelerinde çocuğu olan arkadaşlarımdan okul ile ilgili gerek eğitim öğretim gerekse fiziki koşulları hakkında çok güzel şeyler duydum. Şunu açık yüreklilik söylemeliyim ki; az bile söylemişler. Okul gerçekten görülmeye değer.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çankaya Güler Çocuk Anaokulu İletişim Bilgileri

Nasuh Akar Mah., Ziyabey Cad., No:21/b Çankaya/ankara
0 312 963 1812
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum