fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Cevizlidere Açı Koleji Anaokulu

Özel Cevizlidere Açı Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var

Özel Cevizlidere Açı Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Cevizlidere Açı Koleji Anaokulu öğrencilerinin sosyal, sportif ve sanatsal ihtiyaçlarına uygun kampüsünde hizmet vermektedir. Kurumda 3 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilerin eğitimini çeşitlendiren birçok fiziksel imkan bulunmaktadır. Okul bünyesinde bulunan sanat atölyesi öğrencilerin sanatla iç içe olmalarını ve yaratıcılıklarını geliştirmelerini sağlamaktadır. Okulun müzik odası ise öğrencilere ilgi duydukları enstrümanlarla vakit geçirme şansı sunmaktadır. Okulda bu alanların yanı sıra havuz, bahçe, oyun alanı ve spor alanı da bulunmaktadır. Böylece öğrenciler fiziksel gelişimleri açısından önemli olan bu dönemi fiziksel olarak aktif geçirmektedir.
Özel Cevizlidere Açı Koleji Anaokulu öğrencilerinin çok yönlü bireyler olmalarını hedeflemektedir. Eğitimciler bu hedefe ulaşmak adına öğrencilere yönelik birçok farklı aktivite düzenlemektedir. Okulda düzenlenen yüzme, beden eğitimi ve jimnastik aktiviteleri öğrencilerin sportif yanlarını desteklemektedir. Öğrenciler bu sayede sporu hayatlarının bir parçası haline getirme imkanı bulmaktadır. Akıl ve zeka oyunları ve satranç aktiviteleri öğrencilerin zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Robotik ve kodlama aktiviteleri ise küçük yaştaki öğrencilerin sürekli gelişen teknolojilere hakim olmalarını amaçlamaktadır.
Özel Cevizlidere Açı Koleji Anaokulu yabancı dil eğitimindeki yetkinliğiyle beğeni toplamaktadır. Branşlarında uzman öğretmenler tarafından son derece yenlikçi metotlarla İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Kurumda yapılan yaratıcı İngilizce drama aktiviteleri de öğrencilerin dil öğrenim sürecine katkıda bulunmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Cevizlidere Açı Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Cevizlidere Mah. Gökkuşağı Cad. 1246/1 Sokak No: 5 Çankaya/ankara
0 312 963 1058
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum