fb

Özel Doğa Can Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Yaş Aralığı: 2-6

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Doğa Can Anaokulu Hakkında

2-6 yaş aralığında öğrencilere okul öncesi eğitim ve kreş hizmeti sunan okul, Ankara Mamak’taki binasında hizmet vermektedir. Hem iç mekanda hem bahçesinde oyun alanları bulana Özel Doğa Can Anaokulu’nda öğrenciler serbest zamanlarını eğlenerek geçirir. MEB okul öncesi programı çerçevesinde eğitim veren kurumda, öğrencilerin araştırmacı, sorgulayıcı yönleri ortaya çıkarılarak, bilgiye ulaşmaları hedeflenmektedir. Yaratıcılıkları ve yeteneklerini geliştirebilecekleri oyun ve aktiviteler ağırlıklı programlar, yaş gruplarına göre ayrı planlanmaktadır. Öğrencilerin aylık olarak psikolojik gözlemlemeleri yapılarak bilişsel, duygusal, psikososyal gelişimleri takip edilmektedir. Okul dışı etkinliklerle öğrencilerin sosyal yönleri geliştirilmektedir. 3 öğünlük beslenme programı aylık listelerle hazırlanıp velilerle paylaşılmaktadır. Özel gün ve haftalarda yapılan etkinliklerle öğrencilerin kendi kültürlerine yakın olmaları ve değerlerine sahip bireyler olarak yetişmeleri hedeflenmektedir.

"Özel Doğa Can Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Doğa Can Anaokulu İletişim Bilgileri

Şahintepe Mah. 639/2 Sok. No:14/c-10 Mamak/ankara
0312 391 61** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum