fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Hüseyingazi Bilişim Koleji Anaokulu

Özel Hüseyingazi Bilişim Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:15

Özel Hüseyingazi Bilişim Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Hüseyingazi Bilişim Koleji Anaokulu olarak Mamak ilçesinde faaliyete açılmış MEB'e bağlı kaliteli eğitim hizmeti vermekteyiz. Okulda okul öncesi eğitim ihtiyacı olan 3,5 ile 6 yaş arası çocuklarımızla tek tek ilgilenir ve okulumuz bu anlamda bölgedeki diğer okullardan ayrılmaktadır. Montessori ve Reggio Emılıa yaklaşımlarıyla çocukları ilkokula hazırlarken; hevesli, sorgulayan ve problem çözebilen bireyler olabilmeleri için uygun dersleri müfredatımıza eklemekteyiz. Çocuklar için en ince ayrıntıyı düşünerek tasarladığımız Özel Hüseyingazi Bilişim Koleji Anaokulu modern binası ile eğitim ve öğretimde bölgede öne çıkmaktayız. Velilerimiz ile sürekli iletişim halinde olan okulumuzda çocukların gelişimini sürekli olarak onlarla paylaşıp ve aileler gerektiğinde yapılan birebir görüşmeler ile bilgilendirmekteyiz. Eğitime sabah 09.00'da başlayan okulumuz akşam 16.15'de son bulmaktadır. Çocukların bedensel gelişimlerine katkı sağlamak isteyen okulumuzda bu bağlamda bünyesinde bulunan aşçı tarafından yaş özellikleri dikkate alınarak yemekler çıkarmaktadır. Çalışan ve çocuğunu almaya gelemeyen aileler de düşünülerek servis imkanı bulunmaktadır ve serviste çocuklara bir hostes refakat etmektedir. Okulumuzda ayrıca çocuklarımızın düzenleyeceği gösteriler ve yıl sonu etkinlikleri için bir adet konferans salonu bulunmaktadır. Verdiğimiz değerler eğitimi ile ahlaklı ve saygılı bireyler yetiştirmek isteyen Özel Hüseyingazi Bilişim Koleji Anaokulu olarak ayrıca milli ve manevi açıdan önem arz eden günlerde çeşitli etkinlikler düzenlemekteyiz.

Yorumlar

 • ş

  Oğlum 2 yıl bilişim koleji anaokuluna gitti. Her zaman sevgi dolu ve anlayışlılar. İnternette karşıma çıkan okulu, bir de görerek tanımak istedim. Oğlum pasif bir yapıda olduğu için okulda ezileceğini düşünmüştüm. Okula yazdırırken bu sıkıntıyı da dile getirdim. Yardımcı olabileceklerini söylediler. Gerçekten de çok yardımcı oldular. Oğlum artık aktif ve atılgan. Eski halinden eser kalmadı.

 • md

  Bilişim koleji ana sınıfını benim için çok farklı bir yere sahip. Sadece okulu değil hayatımızı değiştiren bir kurum. Oğlum konuşmayan ve cümle kuramayan bir çocuktu. Bilişim kolejine başladıktan sonra. Konuşması gelişti ve cümleleri çoğaldı. Cümleleri 2-3 kelimeden fazla olmaya başladı. Bu gelişme bizi çok mutlu etti. Bizim kadar oğlum da çok mutlu. Soru sorduğumuz zaman cevap vermeyen çocuk, her gün eve geldiğin de okulda yaptıklarını anlata anlata bitiremiyor.

 • y

  Kızımı komşum sayesinde oraya yollamıştım. Kızım bu yıl mezun olacak ve lisesine devam etmeyi düşünüyoruz. Sadece okul zamanı değil okullar tatilken bile ilgilenen böyle bir kurum daha duymadım. Kızım mezun olucak ama bilişim kolejiyle bağımız uzun süre devam edecek.

 • e

  4.5 yaşındaki kızımı okula yazdırmanın vakti gelmişti. İlk okul deneyimimiz olacağı için çok tedirgindim ve kızımdan ilk kez ayrılacaktım. Hangi okula yazdıracağımı bilmiyordum yakın bir okul tercih etmeyi istiyordum. Tanıdığım annelerden çevredeki okullar hakkında bilgi almaya başladım. Evimizin yakınındaki bilişim kolejini önerdiler. Henüz yeni açılmasına rağmen kaliteli bir okul olduğunu, yılların verdiği tecrübeyi hissettirdiklerini anladım. İlk kez gitmeme rağmen çok ilgi gösterdiler, aile sıcaklığını hissettiğim için kızımı buraya göndermeye karar verdim. Kızım ilk zamanlar her çocuk gibi benden ayrılmak istemedi ama zamanla arkadaşlarını ve öğretmenini sevdi ve okula alıştı. Kızım şimdi 1.sınıfa gidiyor ve her gün anasınıfı öğretmenini ziyaret ediyor.

 • a

  5. sınıfa giden kızım derslerine hazırlık yapmadan ve ödevlerini tamamlamadan okuluna gidiyordu. Onunla konuşmaya çalıştığımda ters teptiğini fark ettim. Durumu, önce sınıf öğretmenimizle daha sonra da onun yönlendirmesiyle rehberlik öğretmenimizle konuştuk. Rehberlik öğretmenimizin kızımı teşvik edecek çalışmaları sonuç verdi. Birbirinden farklı motivasyon çalışmaları yapan bilişim koleji rehberlik öğretmenimize ne kadar teşekkür etsem azdır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Hüseyingazi Bilişim Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Ekin Mahallesi, Bostancık Caddesi, No:322, Mamak / Ankara
0 312 963 0815
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum