fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Dünya Barışı Kreş ve Anaokulu

Özel Dünya Barışı Kreş ve Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 0-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 07:00/12:30

Özel Dünya Barışı Kreş ve Anaokulu Hakkında

Özel Dünya Barışı Kreş ve Anaokulu olarak, sevgi, saygı, hoşgörü, güven ve hijyenik ortama önem verilen kuruluşumuzda çocuk gruplandırmaları takvim yıllarına göre oluşturulup, her grupta iki grup sorumlusu (çocuk gelişimi ve eğitimi öğretmeni) görev almaktadır.
Programlar, “Çocuk Gelişimi ve Eğitimi” alanında uzmanlaşmış, deneyimli eğitim kadrosu tarafından yürütülmektedir. Yemek listeleri, beslenme programları, aynı zamanda “Beslenme Eğitimi” almış Kuruluş Müdürü tarafından, sağlık kontrolleri ve takibi anlaşmalı doktorumuz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca çocuklarımızın psiko-sosyal durumlarının izlenmesi, gerektiğinde anne ve babalarının yönlendirilmesi ve kreş ortamının çocukların psiko-sosyal, duygusal ve zihinsel gelişimlerinin uygun bir şekilde düzenlenmesi konularında anlaşmalı psikoloğumuzdan destek alınmaktadır. Bunların yanı sıra kurumumuzda çocuklarımıza sunulan tüm öğünler ve harici yiyecekler (doğum günü pastası, kuru pasta, meyve suları, sıcak ve soğuk içecekler, vb.) okul mutfağımızda hazırlanmaktadır.
Özel Dünya Barışı Kreş ve Anaokulu'nda Eğitim programlarımızı zenginleştiren drama, İngilizce, native speaking, resim-seramik, müzik, modern dans, bale, satranç, robotik kodlama, piyano, spor gibi dersler, part-time bizimle birlikte olan, konusunda uzman öğretmenler tarafından yürütülür.
Yaparak-yaşayarak öğrenmeyi hedefleyen eğitim programlarımızda, gözlem ve inceleme amaçlı geziler ve benzeri yaşam deneyimlerini zenginleştirici etkinlikler, ayrı bir önem taşımaktadır. Fiziki koşulları, eğitim materyalleri ve diğer davranışlarıyla, haklı bir gurur taşıdığımız kuruluşumuz Ankara Çankaya - Çayyolu bölgesinde bulunmakta olup, şehrin içinde çocukların özgürce koşup oynayabileceği, içinde farklı çeşitlerde meyve ve orman ağaçları bulunan, piknik yapma zevkini yaşayabileceği 5 dönümlük, açık hava oyun araç gereçlerinin yer aldığı geniş bahçenin içinde iki katlı 2000 m2 kapalı alanı olan müstakil bir yapıdır. Yukarıda sunulan 0-6 yaş eğitim ve bakım hizmetimizin yanı sıra, 7-14 yaş gruplarına yönelik etüt çalışmalarımız da bulunmaktadır.
Tüm bunlarla birlikte 0-24 ay yaş grubu (0-2 yaş), 25-66 ay yaş grubu (3-6 yaş) ve ilkokul ve ortaokul eğitimine devam eden çocuk gruplarının toplam kapasitesi 326 öğrencidir.
Tüm bunlara ek olarak, içinde bulunduğumuz ve tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sebebiyle Özel Dünya Barışı Kreş ve Gündüz Bakımevi olarak birçok önlem almış bulunmaktayız. Bu önlemleri sıralamak gerekirse; Bizler ayda bir kere ilaçlattığımız okulumuzu artık ayda ortalama 2 veya 3 kere ilaçlatıyoruz.
Öncelikle dışarıdan geldikleri kıyafetlerle okula giriş-çıkışı engellemek amacıyla her sabah ve her akşam mutlaka çocuklarımızın kıyafetlerini değiştiriyoruz. Yine sınıflara dışarıdan gelen eşyaları minimize edebilmek amacıyla sabahları çocuklarımızın getirdikleri çantaları dolaplarında bırakarak, sınıflara almıyoruz. Günde 3 kere ateş ölçümü/takibi yapıyoruz. Artık maalesef bu hastalık sürecinde uyguladığımız aylık eğitim planlarındaki yap-boz günü, oyuncak günü, kitap günü gibi belirli günleri ya da belirli aktiviteleri bir süreliğine kaldırdık.
Okul girişlerinize ve okul içinde belirli yerlere çok sayıda dezenfektan stantları yerleştirdik. Daha önceki zamanlarda 14 günde 1 kez nevresim günümüzken, artık bu süreci 7 güne düşürdük. Çocuklarımızın tuvaletlerine çok sayıda el yıkama görselleri yapıştırdık.
Özel Dünya Barışı Kreş ve Anaokulu'nun içinde sosyal mesafe uyarılarına yer verdik.

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Dünya Barışı Kreş ve Anaokulu Soru - Cevap

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada 1 kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Yönlendirme

- Psikolojik Danışma

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Odaklı Eğitim

- MEB Odaklı Eğitim

- Oyun Temelli Eğitim

- Aktif Öğrenme Sistemi

- Yaparak Yaşayarak Öğrenme

- Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Robotik Kodlama Materyalleri

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Koordinasyon Aletleri

- Çocuk Oyun Parkı

- Müzik Aletleri

● Özel gereksinim öğrencisi (kaynaştırma öğrencisi) kabul ediyor musunuz?

- Evet

Özel Dünya Barışı Kreş ve Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Dünya Barışı Kreş ve Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Dünya Barışı Kreş ve Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:00 - 19:00 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 07:00 - 12:30 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Dünya Barışı Kreş ve Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Dünya Barışı Kreş ve Anaokulu yaş aralığı nedir?
  0-6
 • Özel Dünya Barışı Kreş ve Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Dünya Barışı Kreş ve Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Dünya Barışı Kreş ve Anaokulu Yorumları (44)

 • ET

  Oğlumuz 6 aydır kreşe gidiyor. 2 yaşında olduğu için başlarda duyduğumuz kaygılar ortadan kalktı. Bu süreçte Atlas’ın dil gelişiminin, oyun oynama ve öğrenme becerilerinin arttığını gözlemledik. Oğlumun akranlarıyla keyifli vakit geçirdiği temiz düzenli güvenli kalite bir okul deneyimini bize yaşattığı için Dünya Barışı kreşinde başta Fatoş hanım olmak üzere tüm öğretmen ve çalışanlara teşekkür ederiz.

 • Kesinlikle tavsiye ediyorum guleryuzlu çocukları seven öğretmenlerin yer aldığı güvenilir bir kreş. Kurucuları da son derece anlayışlı insanlar.

 • Mg

  Kızımı onlara emanet ettiğimde henüz 20 aylıktı. Aklımızda bir sürü soru işaretiyle beraber görüşmeye gittik kızım henüz küçük olmasına rağmen onlar bana bu güveni verdiler. Sevecen ortamı, bahçesi, okulun ferahlığı çok hoşuma gitmişti. Öğretmenimizin ilgisi,şefkati, bakımını layıkıyla üstlenmesi benim için çok önemliydi. Öyle de oldu, Damla öğretmenimiz ilk günden beri ona adeta anne şefkatiyle yaklaştı, Yemek ayırt eden kızım her şeyi yemeye, hızlıca konuşmaya başladı, yaşıtlarıyla iletişimi arttı. Onda ki bu gelişim tercihimizin doğru olduğunu bize gösterdi. Günün büyük bir kısmını okulda geçirdiği için sevgi dolu bir ortamda olması çok önemli bizim için. Öğrendiği şarkıları bize söylemesi, el becerilerinin gelişmesi, okulda yaptıklarını heyecanla anlatması, öğretmeninden bahsetmesi bizi çok mutlu ediyor. Öğretmeni gelişimini ve bakımını çok güzel takip ediyor. Yöneticileri ulaşılabilir, sorularımızla veya ricalarımızla memnuniyetle ilgileniyorlar.Öncelikle Damla öğretmene diğer tüm öğretmenlere ve yetkililere çok teşekkür ediyorum.

 • GY

  Büyük oğlumla başladığımız ve çok memnun kalmamız sebebiyle küçük oğlumla devam ettiğimiz sevgi dolu okulumuz…Yönetici ve öğretmen kadrosundan personeline kadar hepsi çok titiz ve duyarlı. Branş dersleri ve etkinlikleri ile okul gayet yetkin olup hijyen ve beslenme konusunda da başarılı. Hizmet verilen saat aralığının genişliği de çalışan veliler için önemli bir kriter. Emekleri ve içtenlikleri için yönetici ve öğretmenlerimize ayrıca sonsuz teşekkürler

 • GG

  Toplamda 6 kreş gezdikten sonra kurumun kordinatörü Fatoş Hanım ile tanışmam ile birlikte kafamdaki tüm soru işaretlerinin gittiğini en baştan söylemeliyim. Anne olarak kafanızdaki tüm sorulara yanıt ve muhatap bulabildiğiniz, öğretmenlerin ve çalışanların yüzünden gülümsemenin eksik olmadığı, çocuklara gerçekten evlat gözüyle bakılıp üzerine titrendiği bir ev burası. İlk başlardaki kaygılarımla başta Fatoş Hanım ve Esra Öğretmen olmak üzere herkesi defalarca arayarak sorularımla sıkıştırmama rağmen sonsuz sabır ve ilgi ile benin kaygılarımı en aza indirmeleri bir anne için eşsiz bir şans. Kreş kocaman bir bahçeye kurulu, yıllardır orada olan ve çocuklar yedikçe kendi yemiş kadar mutlu olan bir Destan teyzeleri var. Özel durumlarda danışabileceğiniz uzman pedagogları mevcut. Her ay düzenli ne yapılacağına dair günlük ders programlarını ve yemek listelerini sizinle paylaşıyorlar. Her gün belirlenmiş saatlerde öğretmenlerinden günlük bilgi alabilme imkanınız var. Dans, drama, ingilizce gibi birçok sosyal aktivite mevcut ama bence en önemli çocuğumu kendi evladından ayırmadığını bildiğim, ses tonuyla ve yapıcı tavrı ile bana bile huzur veren 3 yaş Esra Öğretmenimiz ve çocuğumun tabiriyle eeennnn sevdiği öğretmeni Ezgi öğretmenimiz :) İyi ki varsınız, iyi ki sizin gibi kurumlar var..

 • HU

  Çocuğumu eve yakın olduğu ve ilk gözlemim neticesinde uygun bulduğum için bu okula kayıt ettirdim. Ancak her anne gibi ilk günlerde aklım oğlumdaydı. Acaba okula alışacak mı? Okulda oğlum mutlu ve huzurlu olacak mı? aklımda pek çok soru vardı. (Bu sorular okuldan şüphe duyduğum için değildi. Annelik duygusuna bağlı olarak ortaya çıkan duygulardı. Oğlum hangi okulda olursa olsun sanki her gün aklım oğlumda olacak düşüncesindeydim. Ama en kısa süre içinde okulumuz bana ve eşime her yönleriyle öyle güven verdi ki sabah çocuğumu bıraktığımdan sonra aklıma hiç gelmiyor diyebilirim. Bu, okulumuzun sayesinde... Okulumuzda sıcacık bir aile ortamı içinde çocuklarımızın her gelişimi ile ilgileniyorlar. Fiziki yapısının yeterli olması, başta öğretmenlerimiz olmak üzere her kademeden çalışanlarımızın güler yüzlü ve çocuklarımızla yakından ilgilenmesi, sevgi ve şevkat göstermeleri, her sorumuzun anında cevaplanması, ayrıca çocuğumuzun bilgi açısından da gelişmesini sağlamaları, sosyal ve kültürel faaliyetlerin düzenlenmesi, daha sayamadığım pek çok sebeplerle bizim için vazgeçilmez oldu okulumuz. Okulumuzdaki tüm çalışanlarımıza minnettarım. İyi ki varsınız.Okulumuzun geliştirmesini düşündüğüm herhangi bir konu bulunmamaktadır. Mevcut hallerini korumaları ve sadece güncel gelişmeler ışığında yenilikleri takip ederek kendilerini sürekli güncellemeye devam etmeleri önemlidir.

 • MK

  Çok düzenli bir sistemleri var. Aylık bültenle sizi hem program hem yemekler konusunda bilgilendiriyorlar. Gerekli görüldüğünde doğrudan öğretmen de sizinle iletişime geçiyor. Bu zamana dek bu düzende hiçbir aksama olmadı. Daima ulaşabileceğiniz bir idareciye de her yerde rastlayamıyorsunuz, burada o sıkıntıyı da hiç yaşamadık. Oğlum da bir gün olsun okula gitmek istemediğini söylemedi, gerçekten mutlu. Velilere yaklaşım, çalışanların güler yüzlülüğü de çok hoş. Bölgedeki diğer bazı okullar gibi kimi tatillerde kapalı olmaması da pek çok veli için avantaj. Sistemi gayet oturmuş bir okul. Okulun fiziki koşulları da gayet iyi. Bu konumdaki velilere cidden gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Bahçeyi öğrencilerle ekme biçme faaliyetleriyle daha aktif ve verimli kullanmak mümkün. Havaların ısınmasıyla bunun hayata geçirilebileceğini düşünüyorum.

 • GC

  Zamanında anaokulu olarak tasarlanmış olan yapıda mutfağından sınıfına, bahçesindeki meyve ağaçlarından parkına kadar herşey özenle düşünülmüş, az bulunur bir alt yapıya sahip tertemiz bir okul. Yöneticisi ve ögretmenleri sıcak tecrübeli birbirleriyle uyumlu bir ekip, yemekler lezzetli ve sağlıklı, bahçenin meyvelerini yazın çocuklarla toplayıp dondurarak yıl boyunca değerlendiriyorlar, Seda ve Fatma öğretmenler oğlumla çok ilgilendiler, alışma süreci dahil hiç bir sorun yaşamadık.

 • NK

  İki çocuğum da Özel Dünya Barışı Kreş ve Anaokolu'na gitti. İlk çocuğumda okuldan memnun kaldıktan sonra ikinci çocuğum için de bu kurumu tercih ettim. Çocuk gelişimi için öğretimin yanında öğretmenlerden ve kurumdan aile sıcaklığı, ilgi ve destek beklediğim ve okul da bu beklentimi karşıladığı için 5 puan verdim. Çocuğun kapıda nöbetçi öğretmen tarafından karşılanması yoklamanın yapılması sadece ebeveyne ya da ilgili kişiye çocuğun teslim edilmesi açısından güvenliğe önem veriyorlar. Pandemi döneminde hijyene HES kodu takibine çok dikkat edildi. Okulun genel hijyenine de daima dikkat ediliyor. Yemekler hem sağlıklı hem de lezzetli. Doğum günü pastalarını okul aşçısı kendisi yapıyor ve hem lezzet hem görüntüye hitap ediyor. Öğretmenler çok kaliteli ve deneyimli kişiler. Çocuğun yaşına göre faaliyetler uygun kitaplar eşliğinde yapılıyor. Anaokul sınıfı için takip edilen kitap 1. sınıfa hazırlık açısından çok kapsamlı ve yeterliliği yüksek bir kitap. İngilizce dersi verilmesi dilin erken yaşlarda öğrenilmesi bağlamında çocuklarım için çok faydalı oldu. Dans, satranç gibi branş dersleri ile çocuklarım hobiler de edinme fırsatı buldu. Havalar sıcak olduğunda bahçede etkinlikler yapılıyor. Bahçenin geniş olması çocuklara rahatça oyun oynama imkanı tanıyor. Ayrıca okuldaki psikolog okula uyum sürecinde ya da sonraki aşamalarda velilere ve çocuğa destek verebiliyor. Kurum doktoru haftada 1 çocukları takip ederek hastalıkları ile aileye bilgi veriyor. Çocuk hasta olduğunda öğretmenler ilaçlarını tam saatinde vermeye çok ihtimam gösteriyorlar. Okuldan mezun olurken de 5 ve 6 yaş mezuniyet gösterisinde çocuklarım çok eğlenceli anlar geçirdi, tören sırasında fotoğraf ve video çekimi yapılmıştı harika anılar kaldı. Dünya Barışı Kreş ve Anaokulunu seçmekte ne kadar doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. Tüm çalışanlara teşşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

 • EK

  Okulun hem fiziki ortamı hem de güleryüzlü öğretmenleri sayesinde, temiz ve nezih bir şekilde oğlumun gelişimini izlemek çok keyifli. Iki oğlumun da bu ortamı yaşaması hen mutlu hem keyif alarak beni çok rahatlattı. Güven duygusu da çok önemli tabi. Ailecek çok memnunuz.

 • HK

  Evimize yakın olması ve kreşin açılış kapanış saatlerinin uygunluğu için tercih ettim. Kızım 22 aylıkken kreşe başladı. Öncesinde bir kere bile başka bir yerde veya başka biriyle kalmamıştı. Kızım kısa sürede okula uyum sağladı. Hatta hafta sonları okula gideceğim diye ağlıyordu. Özellikle Esra ve Ezgi öğretmenlerime çok teşekkür ediyorum. İşlerini ilgiyle ve sevgiyle yaptıkları çok belli oluyor. Kızım her gün okula giderken çok mutlu. Her gün farklı aktivite ve dersleri var. Ayrıca orada çalışan herkes çok hoşgörülü, ilgili ve sevgi dolu. Aylık liste halinde aktivite ve yemek listesi veriliyor. Muhakkak her çocuğun severek yiyeceği yemekler var. Çocuklarına kreş arayanlara kesinlikle tavsiye ederim.

 • ag

  Oğlumuzu güvenle emanet ettiğimiz geniş ve ferah yapısıyla diğer okulların çok çok üzerinde. Açıkçası büyük tereddütlerim vardı ama kısa zamanda aklımdaki soru işaretlerini ve tedirginliğimi güvenle aştık.büyük bir park ve bahçe alanı olması çok iyi fakat bakım gerekmekte. Birde veli bilgilendirme sisteminin olmaması en büyük eksi yanı.

 • Oğlum 1,5 yaşından beri gidiyor şimdi 3 yaşını geçti. Küçük başlamasına rağmen gözüm hiç arkada kalmadı. Bunda özellikle Esra ve Damla öğretmenlerin payı çok büyük kendilerine burdan da ayrıca teşekkür ederim. Tüm öğretmenler ve çalışanlar çok güleryüzlü. Kreşin fiziksel imkanları, geniş ve ferah oluşu tercih sebeplerimden biriydi. Ankara’da bu imkanlara sahip kreş bulmak çok zor. Kreşteki günlük aktiviteler haricinde tiyatro gibi ek etkinlikler oluşu da çocuklar için çok faydalı. İyi ki burasıyla tamışmışız. Diğer oğlumu da yaşı gelince hiç tereddütsüz buraya yollayacağım.

 • OP

  Çocuğumuz 2 yılı aşkın Dünya Barışı Kreşine gitmektedir. Oldukça sevgi dolu, hijyenik bir ortamı vardır.Siniflari ve bahçesi oldukça geniştir.Yemekler organiktir hersey kresin mutfağında yapılmaktadır.Paketli gıda kullanılmamaktadır.Meyveleri kendi bahçesinden toplanir(erik, kayısı, vişne). Gerek kreşin sahibi gerekse öğretmenleri ilgi ve alakalarını esirgemeyen her zaman ilgi ve alakalılar. Çocukların güvenli , sevgi dolu ve hijyenik bir ortamı mevcuttur. Binanın kendisi okul olarak tasarlanmış bir binadır, villadan bozma ev gibi kreşlerden değildir.Yok.

 • BE

  Öncelikle kocaman bir bahçesi ve yine büyük ve aydınlık sınıfları var. Kendi aşçıları tarafından sadece güzel yemekler değil müthiş doğum günü pastaları bile okulda yapılıyor. Dışarıdan, velilerden dahi yiyecek kabul edilmiyor. Okul öncesi eğitim yanında İngilizce, dans, robotik kodlama ve satranç dersleri de var. En önemlisi güler yüzlü yöneticimiz ve öğretmenlerimiz sayesinde oğlum severek okuluna gidiyor.

 • Ea

  Oğlumuzun okul öncesi gelişimine etkisi çok olumlu oldu.Bölgedeki diğer okullarla kıyaslandığında çocuklara çok geniş bir yaşam alanı sunuyor.Yemekleri kendi aşçıları yapıyor.Ortam hijyenik ve çocuklar gayet mutlular.

 • PA

  Çocuğum 3 yıldır bu kreşe devam ediyor. Öğretmeler, yöneticiler ve diğer tüm çalışanlar sevgi dolu. Fiziki şartları çok güzel. Yemeklerini kendi mutfaklarında hazırlıyorlar, asla dışarıdan hazır gıda çocuklara verilmiyor ve çok lezzetli. Branş dersleri oldukça yeterli. Kesinlikle düşünen herkese tavsiye ediyorum.

 • SR

  Kızımı güvenle gönderdiğim, aile ortamı olan okulumuz. Güler yüzlü ve ilgili öğretmenleri sayesinde gözümün arkada kalmadığı bir kurum, ayrıca çeşitli yemekleri sayesinde kızımın yeme alışkanlığı düzene girdi. Güvenle oynayabilecekleri geniş bir alan üzerine kurulu harika bir yer. Kesinlikle tavsiye ediyorum...

 • MY

  Öğretmenler idareciler okuldaki herkes çok güleryüzlü ilgili okulun fiziksel şartları çok güzel temiz bi okul yemek programları çok güzel ilk başta eve yakın olduğu için tercih ettik ama iyi ki öyle olmuş öğretmenlerimiz Rukiye öğretmen ve Damla öğretmen sayesinde güzel adapte oldu mutlu okulunu arkadaşlarını çok seviyo herşeyden önemlisi bizim için şeffaflıktı samimiyetti fazlasıyla var teşekkür ediyorum tekrar :)

 • GK

  Merhaba ben 2015 yılından beri kurumun velisiyim, kızım için başladığım bu kurumda şimdi oğlum için devam ediyorum. Kurumda çalışan tüm öğretmenlerin ve personelin sıcaklığı, sevecen yaklaşımları, eğitime karşı tutumları, yönlendirmeleri, ... ve tabi ki kurum yönetiminin de bu kadar süreç içerisinde olup size tamamen destek olmaya çalışmaları benim için çok yeterli oldu. Bu söylediğim özelliklerin hepsini kuruma girdiğiniz andan itibaren görebileceksiniz, benim çok sevdiğim, çocuklarım için çok destek aldığım bir kurum olmakla birlikte en sevdiğim özelliklerinden birisi de mutfağıdır. Mutfağında her şey el yapımı ve sağlıklıdır. Gerçekten çocukların aldığı besin değerlerini önemsiyorlar. Mutlaka görüşülmesi ve görülmesi gereken bir yer olduğunu düşünüyorum.

 • MU

  Özellikle bahçesine hayran kaldığımız bir okul her türlü ağaç var bahçesinde elma , kiraz , kayısı vs çocukların o meyveleri elleri ile toplayıp yemeleri muhteşem geliyor bana arada bende nasipleniyorum , öğretmenler ve yetkililer çok ilgili her sorumuza ve sorunumuza yardımcı olmaya çalışıyorlar ve en önemlisi cevapsız bırakmıyorlar başarılarınızın devamını dilerim

 • EG

  Kızım kreşe 14 aylık itibaren gidiyor, yemek yemeyi, yürümeyi ve konuşmayı orada öğrendi. Öğretmenler çok ilgili, Ezgi ve Esra hocaları kızım çok sever. Bu sene İngilizce konuşmaya başladı, resim, kitap okuma etkinlikleri ve boyama dersleri kızım çok sever.

 • Mn

  Oğlumuz beş buçuk yaşında ve yaklaşık iki aydır Dünya Barışına gidiyor. Kurumsal anlamda işlerini doğru yapıyorlar. Öğretmenlerimiz çok ilgili ve oğlumuza her zaman sevgi merkezli yaklaşıyorlar. Dört dörtlük bir okul.

 • ab

  öğretmenleri ve kreşin yetkilileri çocuklarla birebir ilgililerdir, her zaman güler yüzlü ve yardimcilardir. benim çocuğum 2.5 yaşından itibaren bu kreşe gitmektedir, bir gün olsun ben gitmek istemiyorum dememiştir. içimiz rahat 3 senedir göndermekteyiz. kreşin fiziki özellikleri de çok güzeldir. kocaman bahçesi, geniş sınıfları ve oyun alanı vardır.

 • SU

  Çocuklara olan ilgileri harika, eğitmenler çok yetkin. Okul koşulları oldukça uygun.Yok

 • ED

  Güven ortamında sağlanan yüksek eğitim kalitesi ve hijyenik ortam okulun kalitesini ortaya koyuyor.

 • öp

  Herşeyden önce çocugumuza sevgi vermeleri en önemlisi, temiz ve hijyenik oluşları da benim için önemli bu 3 kriteri de sağlayan kreşimizden çok memnunuz.İlgi ve alaka için teşekkür ederiz.Dürüst olmaları da çok memnun verici.

 • Öncelikle, bütün öğretmenler ve idari çalışanlar ilgili, güler yüzlü ve güven veriyor. Eğitim programı, çocukların fiziksel, zihinsel, sosyal gelişimi için dengeli belirlenmiş ve uygulanıyor. Tüm program, yemek listesi velilerle paylaşılıyor. İdareye her zaman ulaşılabiliyor. Yemekler güzel, temizlik konusunda özenliler. Geniş bahçesi ve büyük ferah sınıfları ile fiziksel koşulları iyi. Çocuğumuz bir yıldır gidiyor, mutlu ve gelişimi güzel. Tüm çalışanlara emekleri için teşekkür ederiz.

 • FC

  Çocukların eğitimine ve gelişimine katkı sağlayan, çocuklarınızı güvenle emanet edeceğiniz bir yer.

 • G

  Çok geniş bir alana kurulmus, sevgiyle çocuk büyüten bir kreş. Özellikle pandemi döneminde geniş alanın avantajı büyük.

 • NY

  Aktiviteler kaliteli, ogretmenler hosgorulu ilgili cocugunuzu emanet edebilirsiniz.

 • ÖS

  Sahipleri okula gelen çocukları kendi çocukları gibi görüyor ve bir aile ortamı yaratıyor

 • Ke

  Fiziksel şartlarının iyi olması yanında, özverili be profesyonel bir personele sahip.

 • FU

  Hijyen açısından özellikle pandemi döneminde gercekten icimiz rahat ederek cocugumuzu gönderdigimiz bi okul

 • NY

  İlk günden bu yana çocuğumuzu güvenle emanet edebildiğimiz İkinci yuvamız. Çocuğumuz gelişimi için her türlü olanağa sahip bir okul. Sevecen öğretmenleri ve personeli ile gönlümüzü fethetmiştir.

 • Hijyen kurallarına uygun bir okul. Gözüm arkada kalmadan çocuğum keyifle ve severek gidiyor.Rastlamadım

 • ÖE

  Okulun fiziki imkanlarını cok begeniyorum. Buyuk bir bina ve cocukların enerjilerini atabileceği parkı olan kocaman bir bahcesi var..Cocuklara uygun aylik yemek listesi ve aylik etkinlik listesi her ayin basinda ilan ediliyor..Ataturk degerlerine sahip cikan bir kurum olmasi da tercih sebebimiz.

 • PA

  Öğretmenler deneyimli ve yönetim oldukça ilgili...Kesinlikle tavsiye ederim

 • SA

  Okul çocuklarınızı gözü kapalı emanet edeceğiniz kadroya sahip. Biraz titiz bir aile olarak önceleri okulu takip ettik. Çoçuğumuzun hem kişisel gelişimi hemde becerileri, arttı. Kahvaltısı son derece yeterli, çocuğumuz severek ve isteyerek okula gidiyor. Seda öğretmenimize sonsuz teşekkürler

 • SA

  Saatlerinin bize uymamasına rağmen kızım için 15 dakika erken açılmasını sağlayan yöneticiler. Hepsi birer anne olan öğrencilerini kendi evlatlarından ayırmayan öğretmenler.Tertemiz mutfak çalışanları...Ve daha fazlası. Bir anne baba çocuğu için bir okuldan başka ne bekleyebilir ki.

 • Ay

  Tam bir aile ortamı çocuklar sanki evde gibiler ilgi alaka süper düşünmeden çocuğunuzu gönderebilirsiniz 3 yaşındaki yeğenim kreşten çok memnun her gün eve mutlu geliyor.

 • I

  3 yasindaki kizim yaz donemi icin gitti. Suan kis donemi icin de ayni okula devam ediyor. Ilk basta Evimize yakin olmasi sebebiyle tercih etmistik fakat cok dogru bir karar verdigimizi basladiktan cok kisa bir sure sonra anldik. Yasinin kucuk olmasi sebebiyle cekingelerim vardi fakat seda ve esra ogretmenlerimiz cok ilgililer hic problem yasamadan hizlica adapte oldu. Okul baya buyuk. Siniflar genis. Yemekler orada hazirlaniyor. Sosyal aktiviteleri baya fazla Cok iyi bir okul suan tasinsak bile ilkokula baslayana kdar kizim onlarla olacak.

 • BS

  Çocukların büyük mutlulukla sabahları gitmek için can attığı bir okul. Öğretmenler çok ilgili, yemekler güzel ve çocukların gelişimine katkı sağlayacak çok fazla aktivite var.Fatma öğretmeni sayesinde keyifli zaman geçiriyor.Bulunduğu konum itibariyle çocukların aile profilleri de iyi.Herkese tavsiye ederim.

 • AT

  Eve yakın olması sebebiyle tercih ettiğimiz bu kreşte kızım çok mutlu oldu. Özellikle öğretmenleri Rukiye ve Yasemin sayesinde okula hızlıca adapte oldu. Okulun fiziksel imkanları çok çeşitli. Sınıflar büyük, ferah ve tertemiz. Yemekleri orada taze olarak hazırlanıyor ve çocukların damak zevkine uygun olarak çıkıyor. Aylık olarak program belirleniyor ve mutlaka her hafta sosyal bir aktivite düzenleniyor. Ben 5 yaşındaki kızım için çok memnun kaldım ve herkese de tavsiye ederim.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Dünya Barışı Kreş ve Anaokulu İletişim Bilgileri

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, 2933. Cadde, No:13, Çayyolu Çankaya / Ankara
0 312 963 1528
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum