fb
Özel Dünya Üçrenk Anaokulu

Özel Dünya Üçrenk Anaokulu

0 312 963 1160
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:45/18:30
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Dünya Üçrenk Anaokulu Hakkında

Özel Dünya Üçrenk Anaokulu , bu gün dünya üzerinde kabul görmüş doğumdan itibaren eğitim anlayışı benimsemiştir. Okulun en önemli amacı, çocuklara temel yaşam becerileri kazandırmaktır. Zengin eğitim programı ile çocukların sosyal, duygusal, fiziksel gelişimini desteklemek ve çevreci aynı zamanda da zarafet duygusunu kazanmış bireyler yetiştirmek en büyük hedefidir. Özel Dünya Üçrenk Anaokulu ; öğrenci, öğretmen, aile ve kurum ile bütünleşen ve bu anlayış doğrultusunda öncelikli olarak Montessori Eğitimi uygulayan bir kurumdur. Kültürel değerlerini göz önünde tutarak, daima kendini geliştirip yenileyerek, içinde bulunduğu dünyayı doğru algılayıp buna göre yorumlayarak geleceğine yön verebilecek bireyler yetiştirmeyi amaçlar. "Özel Dünya Üçrenk Anaokulu"nun yetiştirdiği bireyler, sosyal, duygusal, zihinsel ve fiziksel becerileri gelişmiş, sevgi ve saygı duygusunu kazanmış bireylerdir.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Kapalı Spor Salonu
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme

Dil Olanakları

Fransızca
İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yoga
Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Dans
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Yabancı Dil Kulübü

Yorumlar

 • E. A.

  İki yıldır kızım bu okulda. Mustafa Kemal’de kreş ararken farklı bir okula gitmiş tesadüfen okulu görüp gezmiştim. Kurucusu Derya Hanım randevum bile olmamasına rağmen beni kabul edip en ince detaya kadar bilgilendirdi ve okulu gezdirdi. Gezerken dikkat ettiğim şeylerden birisi potansiyel velileri memnun etmek için çocuklara herhangi bir gösteri mahiyeti taşıyan davranışlar olup olmadığıydı (çünkü birçok kreşte sırf veliye hoş görünmek için çocukların yollarından çekildiği ya da “çiçek olun bakalım” tutumunu gördüm). Ama burda çocuklar gayet özgüvenli bir şekilde bana kim olduğumu bile sordu ve öğretmenler herhangi bir müdahale yapılmadı. Çocukların kendilerini ifade etmelerine olanak verdikleri izlenimini edinmiştim ve bu noktada yanılmadığımı 2 yıl sonra görüyorum. Ayrıca beslenme önemli bir konu. Yemekler okulda Zehra Hanım gibi hünerli birisi tarafından pişiriliyor. Bunun dezavatajı çocuğunuz bir süre sonra sizin yemeklerinizi beğenmemeye başlayabilir ☺️ Tüm bunların yanı sıra elbette sorun olmuyor denemez ama bu insan olan heryerde doğal. Hem kurucusu hem de tüm kadrosu geri dönüşlere açık ve çözüm odaklı. Hiç bir sorumuz cevapsız kalmadı şimdiye kadar. Benim için önemli olan konulardan birisi ev ortamına sahip olmasıydı. Çünkü çocuğumu kendim kalmaktan hoşlanmayacağım bir yere bırakmayı asla istemedim. Son olarak Okul müdürü Çiğdem Hanım’a ayrı bir teşekkür borçluyum. Sakin, deneyimli ve güleryüzlü haliyle çocukların en sevdiği kişilerden birisidir.Son bir yılda çevresine çok fazla plaza yapılması nedeniyle okul giriş çıkışarında otopark sorunu yaşamaya başladık.

 • B. K.

  Egitmenlerin, yonetici ve danismanlarin guler yuzlu halden anlayan cocugunuz kadar sizinde huzurunuz icin ozveriyle hizmetveren bir kurum. Yemekler elinin lezzeti harika olan ve en az cocuklar kadar hayal gucu guclu olan bir ahci tarafindan yapiliyor. Her hafta bir parti var cocuklar da hem partilere hem de yiyeceklere bayiliyor. Yoga, drama, muzik, ingilizce, fransizca, satranc derslerinde neler ogreniyorlar nekadari kaliyor zihinlerinde bilemem ama cok eglendikleri kesin Yarim gun secenegi yok bildigim kadariyla. Oryantasyon suresi de 3 gun (daha uzun olmasi taraftariyim)

 • B. C.

  Dünya 3 Renk’i Çukurambar/Mustafa Kemal Mah. civarında kızım için kreş ararken tesadüfen buldum. Göz yoran, rengarenk sınıflar yok, oldukça nötr ve zarif sınıflar. İyi ışık alıyor, ferah ve geniş bir ortam. Rafları detaylı incelediğinizde çocuklar için faydası düşünülerek alınmış iyi oyuncaklar ve araçlar var. Öğretmenleri çok sakin ve sevecen insanlar. Bahçesinin büyük bir kısmı gerçek çim, çocuklar için parkurları ve doğal materyallerden yapılmış bahçe oyuncakları var. Kütüphaneleri var ve yaklaşıp baktığınıza evimize güvenerek aldığımız iyi yayın evlerinin kitaplarını görüyorsunuz. Küçük bir kreş olmasına rağmen Montessori sistemini oldukça güzel uyguluyorlar. Özbakım ve özgüven yönünden çocuktaki değişim inanılmaz. Ben kızım için böyle samimi bir kreş bulduğum için çok şanslıyım.

"Özel Dünya Üçrenk Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Dünya Üçrenk Anaokulu İletişim Bilgileri

Mustafa Kemal Mahallesi 2131. Sokak No: 21 Çankaya / Ankara
0 312 963 1160
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Çankaya Bilişim Koleji Anaokulu Özel Okul
Özel Çankaya Bilişim Koleji Anaokulu

Kızım bu yıl anasınıfına başladı. Bilişim Koleji Çankaya'ya kayıt yaptırdık ve yeni geçtikleri Cambridge sistemi nedeniy...

Özel İlk İz Montessori Anaokulu Özel Okul
Özel İlk İz Montessori Anaokulu

Kızımın ilk okul deneyimi...Gerek kurucusu Öznur Hanım gerekse öğretmen ekibinin vermiş olduğu güvenle gözümüz hiç arkad...

Özel Pıtırcık Anaokulu Özel Okul
Özel Pıtırcık Anaokulu

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine görüşmek için gittiğimde daha görüşme bitmeden kararımı vermiştim. Doğru bir tercih ol...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum