fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ekocim Anaokulu

Özel Ekocim Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 07:30/13:00

Özel Ekocim Anaokulu Hakkında

Ankara Çankaya 'da bulunan Özel Ekocim Anaokulu 2018 yılında donanımlı sınıfları, ferah bahçesi, oyun alanları ve çocuklar için özenle dizayn edilmiş binası ile eğitim vermeye başlamıştır. Okul içerisinde her şey çocukların isteklerine ve kendilerini geliştirebilmelerine yönelik ayarlanmaktadır. Bunun yanında Özel Ekocim Anaokulu çağdaş ve kaliteli eğitim anlayışı ile Atatürk’ün çizdiği yolda ve gösterdiği hedef doğrultusunda çocuklar yetiştirmeyi kendine ilke edinmiştir. Her çocuk ayrı bir birey ve her çocuk özeldir ilkesini benimseyen okulda eğitimler çocukların bireysel farklılıkları göz önüne alınarak belirlenmektedir. Bu eğitimler içerisinden yabancı dil, spor, sanat, jimnastik, resim, seramik, drama, yüzme,zeka oyunları, ahşap oyunlar ve robotik kodlama bulunmaktadır. Ayrıca okulda çocukların aileleri ile eğlenceli aktivitelerde bulunmalarını sağlamak, birlikte yapılan etkinliğin keyfini çıkarma ve en önemlisi ise, en kıymetlisi olan çocuklarının, okula nasıl eğlenerek öğrendiklerini bizzat birlikte yaşayarak deneyimleme imkanı sağlamak amacıyla aile katlımı çalışmaları yapılmaktadır. Bu çalışmalar ile velilerin çocuklarının gelişim ve yeteneklerinin hangi aşamada olduğunu daha yakından takip edebilmeleri sağlanmaktadır. Özel Ekocim Anaokulu 'nda velilerin tercihlerine göre 07:30-13:00 saatleri arasında yarım eğitim programı veya 07:30- 19:00 saatleri arasında tam eğitim programı uygulanmaktadır. Okula erken gelme durumu olan çocuklar için 07:30'da bir personel okulu açmakta ve çocukları karşılamaktadır. Tam gün eğitim programını tercih eden çocuklara sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek imkanı sunulmaktadır. Yemekler okul içerisinde bulunan yemekhanede aşçılar tarafından hazırlanmaktadır.

Yorumlar

  • ag

    Okulun fiziki durumu, içinin temizliği ve öğretmenlerin güler yüzü çocuğumu bu okula vermemde en etkili olan faktörler. Çocuğum ve ben çok memnunum. Her türlü istek ve ihtiyaca cevap veriyor.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ekocim Anaokulu İletişim Bilgileri

Alacaatlı Mahallesi, 3340.sokak, No:35/105, İncek Çankaya/ankara
0 312 963 1769
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum