fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Emre Koleji Anaokulu

Özel Emre Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var

Özel Emre Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Emre Anaokulu, Ankara'nın merkez ilçelerinden biri olan Çankaya'da bulunmaktadır. Özel Emre Eğitim Kurumları markasıyla 1992 yılından beri eğitim vermektedir. 2002 yılında 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel tarafından desteklenerek yapılan yeni binaya geçiş sağlanmıştır. Okulun yeni binası radyal temel üzerine yapılan, depreme dayanıklı ilk okul binasıdır. Okul bünyesinde; 16 adet son teknolojiyle donatılmış derslik, etüt salonu, bilgisayar ve fen laboratuvarları bulunmaktadır. Öğrencilerin kendini akademik alanlar dışında, sanat ve spor dallarında da geliştirebilmesi amacıyla; Emre Kültür Sanat Merkezi, resim atölyesi, müzik atölyesi, kütüphane, bahçe ve spor salonu bulunmaktadır.
Özel Emre Anaokulu, öğrencilerinin gelişimi için birçok etkinlik ve aktivite düzenlemektedir. Okul öncesi eğitimde, alanında uzman pedagojik eğitimini tamamlamış eğitmenleriyle çocukların; fiziksel, bilişsel ve zihinsel gelişimlerini desteklemektedirler. Öğrencilerine çağdaş eğitim veren bu kurum; temel alışkanlıklar kazanmalarını sağlamak ve ilkokula hazırlamak amacındadır. Aynı zamanda çocukların gelişimi psikolojik danışmanlar ve rehberlik öğretmenler tarafından gözlemlenmekte ve ebeveynlerle belirli aralıklarla paylaşılmaktadır. Ebeveynlere de çocuk eğitimi konusunda destek olunmakta ve ailelere danışmanlık hizmetleri verilmektedir.
Özel Emre Anaokulu, çocukları yetiştirirken onların sevgiyle büyümesini sağlarken aynı zamanda milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, insani ve kültürel değerlere saygılı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Çocukların her alandaki gelişimini desteklemek amacıyla bilgisayar, görsel sanatlar, müzik, beden eğitimi, seramik ve drama gibi uygulamalı dersler verilmektedir. Tüm bu derslerle öğrencilerin psiko-motor becerilerinin gelişmesini sağlamak, yaratıcı ve girişimci özellikler kazanmasını sağlamak, sosyal iletişim becerilerini geliştirmek, empati yapma yeteneği kazandırmak, estetik algısı güçlü bireyler yetiştirmek okulun nihai hedeflerindendir.
Özel Emre Anaokulu, öğrencilerinin uluslararası standartlarda bireyler olması amacıyla küçük yaştan itibaren İngilizce dil eğitimi vermektedir. Görsel ve işitsel destekli yabancı dil eğitimiyle çocuklar hem eğlenip hem de dil eğitimlerine güzel bir başlangıç yapmış olacaklardır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Emre Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Kavaklıdere Mah. Abay Kunanbay Cad. Bilir Sok. No:41, Çankaya / Ankara
0 312 963 0842
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum