fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Günebakan Anaokulu

Özel Günebakan Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-7
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 13
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00

Özel Günebakan Anaokulu Hakkında

Özel Günebakan Anaokulu, alanında deneyimli yönetici, danışman ve öğretmenleri ile 2004 yılından itibaren eğitim öğretim kurumları arasında saygın yerini almıştır. MEB'in amaçları doğrultusunda çağımızın gerekliliklerine uygun bir eğitim öğretim yaklaşım, yöntem ve teknikleri ile, öğrencilerin beceri, ilgi ve yeteneklerini destekleyerek geliştirmek, aileleri bilinçlendirmek, çocukları bugüne ve geleceğe yararlı bireyler olarak hazırlamaktır. Özel Günebakan Anaokulu'nda 3-6 yaş grubu çocuklara okul öncesi eğitimi verilmektedir. Bu eğitim MEB eğitim anlayışına ve programına uygun bir eğitim eğitimdir. Özel Günebakan Anaokulu, yapılandırıcı yaklaşım, yaparak-yaşayarak öğrenmenin hedef alındığı, çocuk odaklı eğitim yöntemi ve tekniği, bilim, sanat, ve sporun buluştuğu, proje odaklı çalışmaların yapıldığı bir okuldur. Okulun eğitim anlayışında, çocuk seçerek, deneyerek, katılarak, araştırarak, gözlemleyerek, üreterek iş birliği içinde, farklılıkları fark eder, ilgi alanlarını geliştirir, merak duygusunu, düş gücünü ve yaratıcılığını geliştirir. Oyunun çocuklar için yaşantının bir yansımasıdır ve bunun bilinciyle çocuklara oyun ve çocuk odaklı bir eğitim yaklaşımıyla yaklaşılır. Çocukların sosyal becerilerini geliştirmek de oldukça önemlidir. Bunun için yaratıcı drama, spor, dil etkinlikleri, orff yaklaşımı ile müzik eğitimi verilmektedir. Çocuklar böylece ilgi ve yeteneklerinin farkına varacak ve potansiyellerini ortaya çıkarabileceklerdir. Okuldaki proje yaklaşımı uygulaması ile, öğrenciler deneyimleyerek öğrenmektedirler.

Yorumlar (1)

  • MV

    HER ŞEYDEN ÖNCE GÜLER YÜZ. SONRASINDA BIKTIRACAK DERECEDE ÖZEL İLGİ VE ALAKA ÇOCUKLARIN İYİ BİR BİREY OLARAK YETİŞMESİ İÇİN GEREKLİ OLAN BÜTÜN DONANIM MEVCUT. TEK KELİMEYLE MÜKEMMEL BİR EĞİTİM KURUMU. KIZIM İLKOKUL BİRİNCİ SINIFA BAŞLADI VE DİĞER ÇOCUKLARA FARK ATTIĞINI GÖZLEMLEDİM. YANİ MAÇA BİR GOL ÖNDE BAŞLADIK. BÜTÜN ÇALIŞANLARINA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Günebakan Anaokulu İletişim Bilgileri

Kırkkonaklar Mahallesi, 316. Caddesi, No:3/1, Çankaya/ankara
0 312 963 1535
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum