fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel İncek Okyanus Koleji Anaokulu

Özel İncek Okyanus Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-5
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel İncek Okyanus Koleji Anaokulu Hakkında

Özel İncek Okyanus Koleji Anaokulu Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde Kızılcaşar Mahallesi'nde bulunmaktadır. Kurumda deneyimli eğitmenler tarafından 3 - 5 yaşındaki çocuklara okul öncesi eğitim verilmektedir. Kurumun gayesi özgüveni yüksek, bilinçli, araştıran, çok yönlü düşünen ve saygılı bireyler yetiştirmektir.
Özel İncek Okyanus Koleji Anaokulu sunduğu imkanlar ile çocukların okul öncesi eğitimlerini başarılı bir şekilde tamamlamasını sağlamaktadır. Kurumda çocuklara verilen Türkçe eğitimi ile çocukların Türkçeyi düzgün bir şekilde konuşmaları sağlanmaktadır. Kapalı havuz sayesinde çocuklara yüzme dersleri verilmektedir. Kapalı spor salonu ve oyun alanı bulunan kurumda çocuklar sportif faaliyetler yapmaktadır. Bu faaliyetler sonucunda çocukların fiziksel gelişimleri artmaktadır. Sanat atölyesi ve el sanatları gibi etkinliklerde çocuklar hayal güçleri dahilinde eserler üretmektedir. Ayrıca bu etkinlikler sırasında çocukları el göz koordinasyonu gelişmektedir. Bunların yanı sıra kurumda akıl ve zeka oyunları, basketbol, drama, futbol, robotik ve kodlama, tiyatro, voleybol, sinema, satranç, origami, jimnastik ve değerler eğitimi verilmektedir.
Özel İncek Okyanus Koleji Anaokulu'nda 09.00 ve 16.00 saatlerinde tam gün eğitim verilmektedir. Kurum yemekhanesinde çocukların gelişimini destekleyen yemekler yapılmaktadır. Kurum sunduğu yaz okulu imkanı sayesinde çocukların kesintisiz bir şekilde eğitimine devam etmesini sağlamaktadır. Ayrıca servis hizmeti ile güvenli bir şekilde çocukların ulaşımı sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İncek Okyanus Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Kızılcaşar Mah. 29 Ekim Cad. No:20, İncek - Gölbaşı/ankara
0 312 963 0751
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum