fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel İncek Tam Anaokulu

Özel İncek Tam Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 0-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel İncek Tam Anaokulu Hakkında

Özel İncek Tam Anaokulu, doğayla iç içe bir eğitim programı yürütmektedir. Kurumda öğrencilerle birebir ilgilenme prensibi benimsendiğinden sınıf mevcutları sınırlı tutulmaktadır. Böylece eğitimcilerin öğrencileri tanıma ve onlarla birebir ilgilenme şansı artmaktadır. Kurumun dikkat çeken özelliklerinden birisi 0 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilere sunduğu sınıf ortamı olmaktadır. Geniş ve ferah sınıflar doğal ışıkla aydınlatılmakta ve organik materyallerle desteklenmektedir. Okulda bulunan sanat atölyeleriyle de öğrencilerin okul öncesi eğitimi çeşitlendirilmektedir. Ahşap boyama atölyesinde yapılan aktivitelerle öğrencilerin küçük kas becerileri ve yaratıcılıkları geliştirilmektedir. Özel İncek Tam Anaokulu'nun yaratıcı drama aktiviteleriyle öğrencilerin duygularını sağlıklı biçimde dışa vurmaları ve iletişim becerileri kazanmaları hedeflenmektedir. Okulun mutfak atölyesinde de hazırlanması kolay tariflerle öğrencilerin mutfakta alabilecekleri sorumlulukları üstlenmeleri sağlanmaktadır. Okulda bu aktivitelerin yanı sıra robotik ve kodlama faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Bu sayede öğrencilerin teknolojik gelişmelere hakim ve teknolojiyi üreten bireyler olmaları sağlanmaktadır.
Kurum, erken yaşta dil eğitiminin önemini gözeterek hizmet vermektedir. Alanında uzman eğitimci kadrosu bu sebeple öğrencilere uygulamalı bir yabancı dil eğitim programı uygulanmaktadır. Özel İncek Tam Anaokulu, öğrencilerine İngilizce ve Almanca dil eğitimi vererek çift dilli olmalarını hedeflemektedir. Verilen yabancı dil eğitimiyle öğrencilerin ilkokul dönemine geldiklerinde birden fazla dili etkin konuşmaları amaçlanmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Oyun Temelli Eğitim

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İncek Tam Anaokulu İletişim Bilgileri

Ahlatlıbel Mah, 1827. Sok. No:30, Çankaya/ankara
0 312 963 1398
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum