fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Metod Koleji Anaokulu

Özel Metod Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16

Özel Metod Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Metod Koleji Anaokulu, 3 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilerini birer dünya vatandaşı olarak yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum, öğrencileriyle birebir ilgilenmeyi hedeflediğinden sınıf mevcutlarını sınırlı tutmaktadır. Böylece öğretmenlerin küçük yaştaki öğrencileri tanıma ve karakterlerine uygun eğitim verme şansı artmaktadır. Böylece her öğrencinin öğrenme sürecine uygun eğitim alması sağlanmaktadır. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi, küçük yaştaki öğrencilerle düzenli olarak görüşmektedir. Böylece öğrencilerin okula alışma ve ebeveynlerinden ayrılma süreçlerini sağlıklı atlatması amaçlanmaktadır.
Özel Metod Koleji Anaokulu, öğrencilerini geniş fiziksel eğitim ortamı ve çeşitli aktivitelerle eğitim vermektedir. Okulda bulunan uyku odası sayesinde öğrencilerin öğlen uykusundan faydalanmaktadır. Öğrencilerin gelişimleri için önemli olan öğle uykusu küçük yaştaki öğrencilerin okuldan aldıkları faydayı artırmaktadır. Kurumun mutfak ve sanat atölyelerinde öğrencilerin yaratıcılıklarını ortaya çıkarabilecekleri aktiviteler gerçekleştirilmektedir. Böylece öğrencilerin çok yönlü ve yaratıcı bireyler olmaları sağlanmaktadır. Okulun müzik odası ise öğrencilerin eğitimini çeşitlendirmesi açısından önemli bir alan olmaktadır. Bu sayede öğrenciler farklı enstrümanlarla tanışmakta ve ritim duygusu kazanmaktadır. Özel Metod Koleji Anaokulu'nda bulunan yemekhane sayesinde ise öğrenciler düzenli ve sağlıklı beslenmektedir. Okul öncesi dönemde sağlıklı beslenme önemli yer tuttuğundan küçük yaştaki öğrencilerin okuldan aldığı fayda artmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Metod Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Turgut Özal Mah. Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Bul. No:134, Yenimahalle / Ankara
0 312 963 0774
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum