fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Muradiye Aksoy Anaokulu

Özel Muradiye Aksoy Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel Muradiye Aksoy Anaokulu Hakkında

Özel Muradiye Aksoy Anaokulu, öğrenci merkezli eğitim ve öğretim yöntemleri kullanarak hizmet vermektedir. Kurum, eğitim teknolojilerindeki gelişmeleri kendi eğitim programına uygulayarak yenilikçi kalmaktadır. Okul, 3 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilerle birebir ilgilenmeyi prensip edindiğinden sınıf mevcutlarını sınırlı tutmaktadır. Böylece öğrencilerin potansiyelleri göz ardı edilmemekte ve öğretmenlerin öğrencilerin karakterlerini tanıma fırsatı doğmaktadır. Her çocuğun farklı olduğunu göz önünde bulunduran eğitimciler bu sayede öğrencilere göre özelleştirilmiş eğitim vermektedir. Branşında uzman eğitimcilerin yanı sıra kurumun psikolojik danışmanı da öğrencileri tanımaya yönelik çalışmalar yürütmektedir. Özel Muradiye Aksoy Anaokulu'nun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi, bu doğrultuda öğrencilerle düzenli olarak görüşmektedir. Böylece küçük yaştaki öğrencilerin okula alışma ve ebeveynlerden ayrılma gibi zorlu süreçleri sağlıklı yürütülmektedir. Bunların yanı sıra öğrencilerin pedagojik gelişimleri aileyle iş birliği yapılarak takip edilmekte ve gerektiğinde müdahale edilebilmektedir.
Kurum, öğrencilerinin erken yaşta yabancı dil eğitimiyle tanışmasına özen göstermektedir. Alanında uzman eğitimciler, öğrencilere yoğun ve kapsamlı olarak İngilizce dil eğitimi vermektedir. Özel Muradiye Aksoy Anaokulu'nun yabancı dil kulübü de bu eğitimi aktivitelerle zenginleştirmektedir. Okulda düzenlenen İngilizce drama aktiviteleri sayesinde öğrenciler öğrendikleri bilgileri kullanarak pratik yapmaktadır. Böylece İngilizceyi uygulamalı olarak öğrenen küçük yaştaki öğrencilerin İngilizce dil eğitimi kalıcı hale gelmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Muradiye Aksoy Anaokulu İletişim Bilgileri

Barbaros Mah. Cennet Cad. No:103, Çubuk / Ankara
0 312 963 0938
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum