fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Muradiye Eryaman Sevgi Anaokulu

Özel Muradiye Eryaman Sevgi Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Muradiye Eryaman Sevgi Anaokulu Hakkında

Özel Muradiye Eryaman Sevgi Anaokulu; öğrencilerinin zihinsel, fiziksel ve bireysel yeteneklerinin gelişimine odaklanmaktadır. Kurum, özenle yapılandırılmış öğrenme ortamlarında sorgulamaya dayalı bir eğitim programı sunmaktadır. Okul, öğrencilerine geniş yelpazede fiziksel imkanlara sahip bir eğitim ortamıyla eğitim vermektedir. Kurumun kapalı spor salonu, futbol sahası, oyun alanı ve spor alanı öğrencilerin fiziksel aktiviteler gerçekleştirmesine imkan tanımaktadır. Böylece küçük yaştaki öğrencilerin fiziksel gelişimlerinin en üst seviyeye çıkması sağlanmaktadır. Okulun sanat atölyesinde öğrencilerin yaratıcılıklarını ortaya koyabilecekleri aktiviteler gerçekleştirilmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin sanatsal yönleri desteklenmekte ve kültürel birikimleri artırılmaktadır. Özel Muradiye Eryaman Sevgi Anaokulu'nda bulunan müzik odasında öğrencilerin erken yaşta müzikle iç içe olması sağlanmaktadır. Bu sayede öğrencilerin ilgi alanları ve yetenekleri ortaya çıkarılmakta ve aldıkları fayda maksimuma çıkarılmaktadır.
Kurum, küçük yaştaki öğrencilere sosyalleşebileceği ortamlar yaratmaya özen göstermektedir. Okulda bulunan oyun grubu uygulamasıyla öğrencilerin erken yaş gelişimleri desteklenmektedir. Özel Muradiye Eryaman Sevgi Anaokulu, bunun yanı sıra öğrencilerin yabancı dil eğitimine de oldukça önem vermektedir. Kurumda öğrencilere yönelik kapsamlı ve uygulamalı şekilde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okulun yabancı dil kulübünde yapılan aktivitelerle de öğrencilerin aldığı eğitim zenginleştirilmektedir. Böylece küçük yaştaki öğrencilerin İngilizceyi ezbere dayalı değil merak ederek, keşfederek ve eğlenerek öğrenmesi hedeflenmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Muradiye Eryaman Sevgi Anaokulu İletişim Bilgileri

Eryaman Mah. 349. Cad. No:2, Etimesgut/ankara
0 312 963 0680
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum