fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Polatlı Ted Koleji Anaokulu

Özel Polatlı Ted Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/17:00

Özel Polatlı Ted Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Polatlı Ted Koleji Anaokulu, 3-6 yaş aralığındaki çocuklara, Atatürk İlke ve İnkılapları ışığında demokratik ve laik bir sistemle eğitim vermeyi ilke edinmiştir. Ankara’daki okulun mevcut durumu ve eğitim ihtiyaçları göz önüne alınarak, TED Eğitim Koordinatörlüğü tarafından günlük ve haftalık olarak hazırlanan, Karma bir program yaklaşımı benimsenmektedir. Okulda uygulanan çeşitli program ve modeller; Gymboree, Reggio Emilia, GEMS, PrimaryYers, Quebec Education olarak sıralanabilir. Karakter eğitimi, Proje uygulamaları, Göster-anlat, Benim gazetem, Aile katılım programları gibi eğitim programı ve projeleri geliştirilerek uygulanmaktadır. Eğitim programları uygulanırken, çocukların bireysel özellik ve farklılıkları ve gelişim süreçleri göz önüne alınmaktadır. Öğrencilerin bilişsel gelişmeleri sürekli izlenmektedir. Temel İngilizce eğitimi veren anaokulunda, öncelikle çocuklara İngilizce sevgisi aşılanmaktadır. Dersler dinleme ve konuşma becerilerine odaklı planlanmaktadır. Okulda serbest zaman, Matematik/Manipülatif etkinlikler, Hareket ve oyun, Bilim (fen), Sosyal çalışmalar ve Yaratıcı drama etkinlikleri yürütülmektedir. Dersler alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Özel Polatlı Ted Koleji Anaokulu'nda ailelerin eğitim sürecine katılımları, aylık-haftalık ve program gereği günlük etkinlik program sayfaları ile sağlamaktadır. Okul bilimsel yöntemleri kullanma becerileri ile donanmış, insan haklarına saygılı, okuyan, sorgulayan, araştıran, yaşam boyu öğrenen bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Yorumlar

  • Veli

    oğlumuz eğitim hayatına burada sizinle başladı ve buradan da hayırlısıyla mezun olsun istiyoruz çünkü sizler polatlının en iyilerisiniz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Polatlı Ted Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Şehitlik Mah. Bağlarbaşı Cad. No:43, Polatlı/ankara
0 312 963 0997
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum