fb
Özel Siraç Koleji Anaokulu

Özel Siraç Koleji Anaokulu

0 312 963 1528
Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Siraç Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Siraç Koleji Anaokulu, 3-6 yaş aralığındaki öğrenciler için eğitim hizmeti vermektedir. Sabah 07.30 itibari ile başlayan eğitim akşam saat 18.30 itibari ile tamamlanmış olur. Dini eğitim konusuna verdiği önem ile dikkat çekmektedir. Kur'an okuma ve ezber dersleri okulda yapılmaktadır. Yabancı dil eğitimi ile de oldukça tercih edilen Özel Siraç Koleji Anaokulu, İngilizce dersi uygulamaktadır. Çocukların kendilerini ifade edebilme, hızlı düşünebilme, hızlı çözüm üretebilme yeteneklerinin gelişmesi için zeka kuramı doğrultusunda çocukların gelişimleri desteklenmektedir. Okul fiziksel ve sosyal yönden çeşitli aktivite imkanları sunmaktadır. Çocukların yeteneklerini keşfedecekleri, sorumluluk bilincinde olacakları, hızlı problem çözme yeteneği kazanacakları bir yer olan kurum, sınıflarını, etkinliklerini ve aktivitelerini çocukların yaş ve gruplarına uygun olarak planlamaktadır. Okul öğrencilerin vicdani, insani duygular kazanması amacıyla bir çok etkinlik yürütmektedir. Okulda öğrencilere yaş gruplarına göre bölünmüş manevi eğitimlere ağırlık verilmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Laboratuvar
Oyun Alanı
Bahçe

Hizmetler

Rehberlik
Servis
Oyun Grubu
Dini Eğitim

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Yüzme
Beden Eğitimi

Sanatsal

Görsel Sanatlar
El Sanatları
Ebru

Kulüpler

Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi

Yorumlar

  • D. A.

    Sirac Koleji şu an için Ankara da 3 şubesi var. Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul. Okulla beraber hafızlık eğitimi veriyorlar. Arapça, Osmanlıca ve İngilizce Anaokulundan itibaren başlıyor. Hayrat Vakfından manevi eğitim derslerinde destek alıyorlar. İşlerini iyi yapıyorlar. He bir de çocuklara helal gıda sertifikası olmayan hiçbir şey yedirmiyorlar. Eğer dini hassasiyetiniz ve özel okulda çocuğunuzu okutacak paranız varsa doğru adres.Okulun diğer özel okullara göre dezavantajı ise servis kısmı... Bulunduğu bölgede akademik eğitim ile manevi eğitim veren kurum yok denecek kadar az. Haliyle servis olarak çok geniş bir alana yayılamıyorlar... Bu konuda telefonla bilgi alabilirsiniz.

  • M. H.

    Sirac Koleji Hayrat vakfına bağlı bir kurum. Kurumun vizyonu ve misyonu islam ahlakı temellerinde akademik eğitim veriyor. Keçiören civarında daha iyisi henüz yok bana göreServis ağını daha geniş tutabilirle belki.

"Özel Siraç Koleji Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Siraç Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Etlik Mah. Yeni Etlik Cad. No: 178 Etlik/keçiören
0 312 963 1528
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Takımyıldızı Anaokulu Özel Okul
Özel Takımyıldızı Anaokulu

gözünüz arkada kalmadan emanet edebilirsiniz.

Özel İnci Yaka Anaokulu Özel Okul
Özel İnci Yaka Anaokulu

Temiz, özenli ve kaliteli eğitim araçları, güler yüzlü öğretmen ve personeli olan; velilerin gözünün arkada kalmayacağı...

Özel Neon Yuva Anaokulu Özel Okul
Özel Neon Yuva Anaokulu

Kalifiye farklı bir konsepti var, Avrupada bir preschool gibi. Oyunla eğitim adı altında oldukça yoğun ve kaliteli bir e...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum