fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Siraç Koleji Anaokulu

Özel Siraç Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Siraç Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Siraç Koleji Anaokulu, 3-6 yaş aralığındaki öğrenciler için eğitim hizmeti vermektedir. Sabah 07.30 itibari ile başlayan eğitim akşam saat 18.30 itibari ile tamamlanmış olur. Dini eğitim konusuna verdiği önem ile dikkat çekmektedir. Kur'an okuma ve ezber dersleri okulda yapılmaktadır. Yabancı dil eğitimi ile de oldukça tercih edilen Özel Siraç Koleji Anaokulu, İngilizce dersi uygulamaktadır. Çocukların kendilerini ifade edebilme, hızlı düşünebilme, hızlı çözüm üretebilme yeteneklerinin gelişmesi için zeka kuramı doğrultusunda çocukların gelişimleri desteklenmektedir. Okul fiziksel ve sosyal yönden çeşitli aktivite imkanları sunmaktadır. Çocukların yeteneklerini keşfedecekleri, sorumluluk bilincinde olacakları, hızlı problem çözme yeteneği kazanacakları bir yer olan kurum, sınıflarını, etkinliklerini ve aktivitelerini çocukların yaş ve gruplarına uygun olarak planlamaktadır. Okul öğrencilerin vicdani, insani duygular kazanması amacıyla bir çok etkinlik yürütmektedir. Okulda öğrencilere yaş gruplarına göre bölünmüş manevi eğitimlere ağırlık verilmektedir.

Yorumlar

 • ME

  Sirac Koleji Ankara'da Keçiören'de 3 tane şubesi vardı. Biz Anaokulu için Etlik Caddesindeki şubeye çocuğumuzu gönderiyorduk. Ancak şimdi 3 şubeyi birleştirip Ovacıkta büyük bir kampüste birleşiyorlar. Daha geniş ve tek elden daha ferah olması bizim için iyi. Zira Akademik eğitimle Islami eğitimi iyi yönetiyorlar. Çocukların eğitiminde aklım kalmıyor. Öğrenci sayısını abartmazlarsa kolej olmanın avantajını sirac koleji ile orada devam ettirebiliriz. Tavsiye ederimKampüs dardı yeni kampüse taşınmaları avantaj olmuş. Sınıfta ki öğrenci sayıları yeni binalarında 20 yi geçmezse kalite bozulmaz.

 • DA

  Sirac Koleji şu an için Ankara da 3 şubesi var. Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul. Okulla beraber hafızlık eğitimi veriyorlar. Arapça, Osmanlıca ve İngilizce Anaokulundan itibaren başlıyor. Hayrat Vakfından manevi eğitim derslerinde destek alıyorlar. İşlerini iyi yapıyorlar. He bir de çocuklara helal gıda sertifikası olmayan hiçbir şey yedirmiyorlar. Eğer dini hassasiyetiniz ve özel okulda çocuğunuzu okutacak paranız varsa doğru adres.Okulun diğer özel okullara göre dezavantajı ise servis kısmı... Bulunduğu bölgede akademik eğitim ile manevi eğitim veren kurum yok denecek kadar az. Haliyle servis olarak çok geniş bir alana yayılamıyorlar... Bu konuda telefonla bilgi alabilirsiniz.

 • MH

  Sirac Koleji Hayrat vakfına bağlı bir kurum. Kurumun vizyonu ve misyonu islam ahlakı temellerinde akademik eğitim veriyor. Keçiören civarında daha iyisi henüz yok bana göreServis ağını daha geniş tutabilirle belki.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Siraç Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Etlik Mah. Yeni Etlik Cad. No: 178 Etlik/keçiören
0 312 963 1528
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum