fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Yenimahalle Hayalim Anaokulu

Özel Yenimahalle Hayalim Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 07:00/13:00
Öğlenci: 13:00/17:30

Özel Yenimahalle Hayalim Anaokulu Hakkında

Ankara ilinin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Yenimahalle Hayalim Anaokulu, 2 ile 6 yaş aralığındaki çocuklara okul öncesi eğitimi vermektedir. Okulun temel hedefi değerlerini bilen, sorumluluk sahibi, insanlarla iyi ilişkiler kurabilen, yetenekli, başarılı, gerekli kazanımları elde etmiş ve saygılı bireyler yetiştirmektir. Kurumda yüzme, tırmanış, beceri, basketbol aktiviteleri yapılmaktadır. Okulda15 kişilik modern sınıflar, laboratuvarlar, etkinlik odaları, uyku odası bulunmaktadır. Çocuklar öğle uykusu saatlerinde uyku odasında dinlenebilir okulun yemekhanesinde öğünlerini tüketebilirler. Öğünler çocukların fiziksel gelişimleri desteklenecek şekilde programlanmıştır. Hem dengeli beslenmeye uygun besinler hem de organik besinler sağlıklı ve hijyenik bir şekilde servis edilmektedir. Özel Yenimahalle Hayalim Anaokulu'nda sınıflarda öğrencilerin çok yönlü gelişimlerini sağlamak üzere etkinlik köşeleri oluşturulmuştur. Kurumda eğlenceli aktiviteler, el sanatları, oyun etkinlikleri yapılmaktadır. Bu tarz etkinliklerle çocukların fiziksel, sanatsal, sosyal, bilişsel ve akademik gelişimleri desteklenmekte ve nitelikli zaman geçirmeleri sağlanmaktadır. Öğrenciler yaş gruplarına göre sınıflarda eğitim almaktadırlar. Öğrenci sayıları kontenjan dahilinde tutulmaktadır. Bu sayede her bir çocuğun kendini rahatça ifade edebileceği bir eğitim ortamı sağlanmakta ve öğrencilerle bire bir ilgilenilmektedir. Özel Yenimahalle Hayalim Anaokulu'nda güler yüzlü, alanında uzman, tecrübe sahibi öğretmen ve idari kadrosu bulunmaktadır. Öğrencilere İngilizce eğitimi müziklerle, şarkılarla, görsel ve işitsel materyallerle verilmektedir. Satranç, drama, bale, dans etkinlikleri ile öğrencilerin çok yönlü gelişimlerine önem verilmektedir. Çoklu zeka programı dikkate alınarak eğitim programları oluşturulmuştur. Bu program her çocuğun farklı zeka ve yetenek türü olduğunu baz alarak farklılaştırılmış yöntemlerle öğretmeyi esas alır. Böylece çocuklar kendilerine en uygun şekilde öğrenmektedirler. Okulda velilerin tercihlerine göre sabahçı, öğlenci veya tam gün eğitim programları uygulanmaktadır. Tam gün eğitim programında çocuklara sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek imkanı sunulmaktadır. Okulun sunmuş olduğu imkanlar arasında rehberlik, servis ve dini eğitim de bulunmaktadır.

Özel Yenimahalle Hayalim Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Klasik Sistem

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Özel Yenimahalle Hayalim Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Yenimahalle Hayalim Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Yenimahalle Hayalim Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:00 - 19:00 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 07:00 - 13:00 saatleri arası eğitim görmektedir. Öğlenci grup 13:00 - 17:30 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Yenimahalle Hayalim Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Yenimahalle Hayalim Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2-6
 • Özel Yenimahalle Hayalim Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Yenimahalle Hayalim Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Yenimahalle Hayalim Anaokulu Yorumları (2)

 • YB

  Yaklaşık bir yıldır çocuğumuz bu kreşte kesinlikle tavsiye ediyorum ilgi alaka ve bilgi açısından gayet donanımlı bir okul. Her türlü konu da yardımcı oluyorlar. Özellikle Funda hanım harika biri :)

 • AD

  3 yıldır çocuğumuz bu kreşte.Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.İlgi ve alakaları mükemmel.Eğitim ve etkinlikleri çok güzel.Çocuğunuzu güvenle gönderebileceğiniz bir kreş

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yenimahalle Hayalim Anaokulu İletişim Bilgileri

Bariştepe Mah. Pi̇ri̇ Cad. No:45/A, Yeni̇mahalle/Ankara
0 312 963 0676
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum