fb
Onaylanmış Okul Profili

Özel Mudanya Mutlu Çocuklar Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 17
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/19:00

Özel Mudanya Mutlu Çocuklar Anaokulu Hakkında

Özel Mudanya Mutlu Çocuklar Anaokulu, Yıldırım bölgesinde açık fikirli ve tecrübeli eğitmen kadrosuyla ilkokul öncesi eğitimlerini sürdürmektedir. Okulda sanat atölyesi, bahçe, oyun alanı, gibi fiziksel imkanlar bulunmaktadır. Okul öğrencilere sağladığı bu fiziksel imkanlar ile onların eğitimlerini pekiştirmeyi ve daha akılda kalıcı olmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Özel Mudanya Mutlu Çocuklar Anaokulu'nda akıl ve zeka oyunları, drama, gezi kulübü, origami, proje kulübü, sinema, görsel sanatlar, dekoratif sanatlar, tiyatro, değerler eğitimi, el sanatları, jimnastik, satranç gibi kulüp sanat, spor ve bilim kulüpleri bulunmaktadır. Okul bu kulüp aktiviteleri ile öğrencilerinin fiziksel ve zihinsel gelişimine destek olmayı amaçlamaktadır. 17 kişilik sınıflarda eğitim verilen kurumda öğrenciler için konforlu ve rahat bir ders ortamı oluşturmak amaçlanmıştır.
Özel Mudanya Mutlu Çocuklar Anaokulu'nda öğrenci odaklı, yetenek ve ihtiyaçlar doğrultusunda hazırlanmış eğitim programları uygulanmaktadır. Bu sayede öğrenciler bireysel yeteneklerinin farkına varmaktadır. Öğrencilerin kurum tarafından ihtiyaçları dikkate alınarak daha sağlıklı bir eğitim sürecine girmeleri sağlanmaktadır. Topluma yararlı, kendisine ve çevresine karşı saygılı, özgüvenli, sorumluluk bilinci olan, dürüst bireyler yetiştirmeyi ilke edinmiş olan okul çalışmalarını bu doğrultuda sürdürmektedir. İngilizce yabancı dil eğitimi verilen okulda amaç bu dili ana dil seviyesinde öğrenebilmiş öğrenciler mezun etmektir. Özel Mudanya Mutlu Çocuklar Anaokulu'nda rehberlik, servis ve organik beslenme hizmetleri sunulmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Mudanya Mutlu Çocuklar Anaokulu İletişim Bilgileri

Güzelyalı Siteler Mah. Efeler Cad. İnci Apt. Sitesi No:11, Mudanya/bursa
0 537 495 58** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum