fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Bakırköy - Florya Anaokulları

Bakırköy Florya Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
12 okul bulundu.
Özel Lale Buketi Anaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Lale Buketi Anaokulu verified

Özel Lale Buketi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  0 - 6
Özel Bahçeşehir Koleji Florya Anaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Florya Anaokulu

Çocuklar eğlenerek öğreniyorlar. eğitim sistemlerinin takdir edilmesi gereken kurumlardan.

Özel Florya Amerikan Anaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Florya Amerikan Anaokulu

Çocuğunuzu güvenerek bırababileceğiniz bir adres kesinlikle tavsiye ederim gözümüz arkada kalmadı teşekkür ederim

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Balarısı Montessori Anaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Balarısı Montessori Anaokulu

Eğitimi ve çocuklara kattıkları onlara karşı olan ilgi mükemmel

Özel Florya Canada Okulları Anaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Florya Canada Okulları Anaokulu

Gerek eğitimi gerekse öğretmenleri kalitesi bakımından çok memnun olduğum. çocuğumun okula gitmek için can attığı bir ok...

Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

Bir anaokulunda olması gereken her şey mevcut çocuğumuz eğitim hayatına en iyi şekilde başlasın istedik ve bu okulu seçt...

Özel Florya Erken Başarı Montessori Anaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Florya Erken Başarı Montessori Anaokulu

Buyuk oğlum onlarla büyüdü şimdi 2,5 yaşındaki oğlumda gözüm kapalı onlara emanet. eğitimcileri harika insanlar montesso...

Özel Aydın Kids Anaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Aydın Kids Anaokulu

Özel aydın kids anaokulu, aydın çocuk evi adı ile 27 yıllık eğitim veren kurum yeni okuluyla hizmetiniz. bu tecrübelerin...

Özel İstek Okulları Bilge Kağan Anaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel İstek Okulları Bilge Kağan Anaokulu

Çocuğumuz kaliteli bir eğitim alsın eğitim hayatına bir adım önde başlasın istedik. istek okulları hem dersleriyle hem ö...

Özel Bakırköy Florya Doğa Anaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Bakırköy Florya Doğa Anaokulu

Özel Bakırköy Florya Doğa Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Florya Aydoğdu Okulları Anaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Florya Aydoğdu Okulları Anaokulu

Özel Florya Aydoğdu Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel American International Kids Academy Anaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel American International Kids Academy Anaokulu

Özel American International Kids Academy Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bakırköy - Florya Anaokulları

Bakırköy'ün bir mahallesi olan Şenlikköy, bilinen adıyla Florya son 20 yıldır hızla gelişme göstermekte ve Bakırköy bölgesinde bulunan 15 mahalle arasında geniş bahçeli, ferah sınıflardan oluşan anaokulları ile öne çıkmaktadır. Florya anaokullarının; fiyatlarına, fotoğraflarına, fiziki olanaklarına, okul giriş-çıkış saatlerine, adres bilgilerine ve daha fazla bilgiye listemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Florya özel anaokullarını tercih etmiş ebeveynler tarafından yapılmış veli yorumları okul seçiminde sizlere rehber olabilir. Sizler de okul veli yorumlarını okuyarak anaokullarının güçlü ve zayıf yönlerini öğrenip, çocuğunuz için en uygun okulu kolayca bulabilirsiniz. Bölge Şenlikköy mahallesi olarak adlandırıldığından veliler kendilerine yakın okulları bu isimle aramaktadır. Şenlikköy anaokullarını, Florya kreş ve gündüz bakımevlerini tek bir sayfa üzerinden inceleyebilir, okullar ile ilgili detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


İstanbul Florya Anaokulları daha çok butik okul konseptini benimsemiş ve az öğrenci ile kaliteli eğitim vermek adına kurulmuşlardır. Butik anaokullarında kulüp sayısı fazla olduğundan öğrenciler kendilerini ifade edebilecekleri farklı etkinlikler ve sportif aktivitelerle buluşmakta ve sosyal gelişimlerini nitelikli bir şekilde tamamlamaktadırlar. Bunun dışında Florya bölgesinde bulunan kolejlerinde anaokulu birimlerinin verdiği eğitim hizmeti oldukça özgündür. Öğrencilerinin akademik başarısı için onlara butik anaokullarına nazaran daha çok imkan sunan kolejlerde Şenlikköy mahallesinde bulunan veliler tarafından tercih edilmektedir.


Florya Anaokulları fiyatları diğer mahalleler ile ayı seviyelerde seyretmektedir. Florya Anaokulları listemizden tüm okulların ücret bilgilerine ulaşabilir, özel indirimler ile uygun fiyatlara okullara kayıt olma şansı yakalayabilirsiniz. Bölgede öne çıkan anaokulları ise; Florya Neşe Erberk Anaokulu, Aydın Kids Anaokulu, Florya Erken Başarı Montessori Anaokulu ve Florya Amerikan Anaokulu şeklindedir.


Araştırmaya dayalı, proje bazlı performans görevleri ile bir çocuğun neler yapabildiğinin görüldüğü bir eğitim modeli uygulayan İstanbul Bakırköy Şenlikköy anaokulları eğitim verdikleri çocuklar ile tek tek ilgilenerek gelecekte başarılı olacak çocuklar yetiştirmektedirler. Bu listede bulunan Florya mahallesindeki anaokullarında okuyan çocuklar edindikleri sağlam temel sayesinde başarıyı ömür boyu yaşarlar. Listemizi inceleyerek Bakırköy Şenlikköy mahallesi’nde bulunan okulların profillerini görütüleyip okulları tek tek gezmeden size en yakın anaokullarını listeyebilir, okullar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca anaokullarının konum bilgisi ile adresinize olan uzaklığını görebilir ve sunduğu imkanlar hakkında bilgi olabilirsiniz.


Florya anaokullarını incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisi isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum