fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Şirinler Anaokulu

Özel Şirinler Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 13
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:30

Özel Şirinler Anaokulu Hakkında

Okulumuz Zeytinburnu veliefendi mahallesinde 2014 Yılında kurulmuştur.
Kurucu Mezuniyeti Aydın Üniversitesi Çocuk Gelişimi mezunudur.

Sınıflarımız 13’er kişiliktir. Pandemi dolayısı ile daha fazla öğrenci kabul etmiyoruz. ana okulumuzda öğrencilerimizin rutin 2 saatte bir ateşleri ölçülür. Eller sık sık yıkanır. Sosyal mesafe kuralları sık sık tekrar edilir. Öğretmenlerimiz bu konuda çok sık eğitim çocuklarımıza verilir. Velilerimiz bu konuda bilgilendirilir.

Genellikle açık havada etkinlikler yapıyoruz. Bahçeden okul içine eller dezenfekte edilmeden ve ateş ölçülmeden girilmez.

İstanbul İlinin Zeytinburnu semtinde bulunan Özel Şirinler Anaokulu, anaokulu öncesi dönem için kurulan özel bir anaokuludur. Okulda çocuklar yaş gruplarına göre ayrılmakta ve buna göre bir eğitim programı uygulanmaktadır.
Okulda yaş grupları olarak 2- 3-4 yaş 4-5 yaş ve 5-6 yaş gurubu çocuklara eğitim ve öğretim verilmektedir.
Okula gidip gelmek için isteyenler özel araçlarıyla çocuklarını getirebilecekleri gibi imkanı olmayanlar servise vererek çocukları okula gönderebilirler.

Çocuklara beden eğitimi, müzik eğitimi gibi etkinliklerin yanı sıra Türkçe dil etkinlikleri gibi eğitimlerde verilmektedir. Tüm bu etkinlerin yanı sıra fen matematik etkinliği de çocuklara verilmektedir. Türkçeyi en iyi şekilde ifade edebilmek adına Türkçe dil eğitiminin yanı sıra yabancı dil olarak ayrıca İngilizce dil eğitimi olarak çocuklara verilmektedir. Bale, müzik, darama okulda verilen sanatsal etkinlikler dersleridir. Kurumumuzda satranç , bale , akıl ve zeka atölyesi, drama , her gün İngilizce eğitimi , fen ve doğa etkinlikleri yapılmaktadır.

Kurum psikoloğumuz sürekli okuldadır. Özel Şirinler Anaokulu 'nda genel müfredat olarak İngilizce dersi, Fen ve matematik etkinliği dersi, Beden eğitimi ve spor, Türkçe dil etkinliği, müzik eğitimi dersleri verilmektedir. Okul öncesi eğitim gurubu için öğrenciler yaş guruplarına göre ayrılmaktadır. Her yaş gurubuna göre olacak şekilde eğitimler verilmektedir. Sınıflar 4-5 yaş ve 5 – 6 yaş öğrencilere yönelik olacak şekilde guruplara ayrılır ve her yaşın özelliğine göre uygun şekilde eğitim verilmektedir.

Özel Şirinler Anaokulu'nda çocukların sadece sınıf içinde değil dışarı ki etkinlikleri içinde okulun bahçesinde park bulunmaktadır. Park alanı çocukların ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliktedir.
Çocukların oyun oynayabilecekleri kapalı ve açık oyun alanları bulunmaktadır İçeride çocuklarınızın ders yapabilecekleri ve yemek yiyebilecekleri sınıflar bulunmaktadır. Bu sınıflar onların özelliklerine uygun şekilde tasarlanmıştır. Çocukların oyun oynayabilecekleri eğitici oyuncakla ve ders müfredatına uygun kitaplar okulda bulunmaktadır.
Tuvalet eğitimlerin kendi başlarına öğrenmeleri için kız ve erkek çocuklar için tuvaletler renkli bir şekilde eğlenceli hale getirilerek çocuklarınızın bu temel ihtiyacını en iyi şekilde öğrenmeleri hedeflenmektedir. Kısaca okul hem sosyal hem fizik hem de ahlaki yönden çocuklarınızın gelişimlerine katkı sağlayacak eğitimsel faaliyetlerle hizmetlerini sürdürmektedir.

ZEYTİNBURNU/VELİEFENDİ/ANAOKULU/KREŞ/YUVA/OKUL ÖNCESİ/DANS/YUVA/ZEYTİNBURNU ANAOKULLARI/PANDEMİ/MONTESERİ/SANTRAÇ/DRAMA/MODER DANS/YARAICILIK/PSİKOLOK

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

- Oyun Temelli Eğitim

- İşbirlikli Öğrenme Modeli

- Yaparak Yaşayarak Öğrenme

- Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

- Metal

- Keçe

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Okul Personeli

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Psikolojik Danışman

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Basketbol Öğretmeni

- Temel Cimnastik Öğretmeni

- Bale ve Dans Öğretmeni

- Robotik Kodlama Eğitmeni

- Drama Eğitmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- 2 Haftada 1 kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Okulun Kendi Aracı

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Robotik Kodlama Materyalleri

- Sudoku

- Lego ve Yapı Blokları

- Çocuk Oyun Parkı

● Özel gereksinim öğrencisi (kaynaştırma öğrencisi) kabul ediyor musunuz?

- Evet

Yorumlar (62)

 • EA

  Anne şefkati altında en deferli varlıgım Fatih ve Melisa Aydın daki emeğiniz için tesekkür ederim

 • SB

  Sizde benim gibi kaygılarla dolu bir anneyseniz gözünüz kapalı güveneceğiniz bir kurum. Öncelikle kurucusu emine hnm, selma öğretmen ve diğer değerli öğretmenlerine ne kadar teşekkür etsem azdır. Haklarını ödeyemem . Kızım bütün ilklerini burda öğrendi. Şimdi ilkokula başlıcak ama her fırsatta oraya gitmek istiyor. Sürekli telefon açmalar

 • Ed

  Öncelikle böyle güzel bu okula cocugumu gönderdigim için cok şanslıyım oglum severek gidiyor ögretmenlerin çalşısanların güler yüzlü olması cocukların üstüne titremeleri kendi evlatları gibi bagırlarına basmaları inanılmaz iyiki tanımısım sizleri etkinlikleri dansları eylenceleri gezileri mükemmel hepinize çok tşkr ederimBence gayet gelişmiş bir okul herşey dört dörtlük varsada böle birşey emine hanım ve ögretmenleri müdürü bunları zaten düşünmüştür

 • Sy

  Bir senedir oğlum gidiyor şirinler anaokuluna çok memnunuz.güler yüzlü sabırlı müdürümüz öğretmenlerimiz iyiki varlar.Bahçemiz küçük onada bu sene çare buldular büyüyecek inşallah :)

 • As

  Başta Emine Hanım olmak üzere görev yapan öğretmenlere minnettarım iyi ki sizleri tanımışız çocuğumu okula değil bir aile ev ortamına bırakıyorum ve selma öğretmeniz siz iyiki varsınız çok seviyoruz sizleri ❤️❤️❤️

 • St

  Samimiyetiyle, eğitimiyle, Emine Hanım ve bütün öğretmenlerimizin özveri ve şefkatiyle sevgi dolu,çocuklarımızı güvenle emanet edebileceğimiz bir okul.İyiki sizi tanımışım Şirinler ailesi

 • İt

  Emine hanımla ilk telefon görüşmemde cok etkilenmiştim ve şimdi diyorum ki iyiki şirinler anaokuluna yazdırmışım cocugumu cok kısa sürede alıstı ve öğretmenlerini cok seviyor tabiki bende cok seviyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ederim iyiki siz

 • MB

  Aile sıcaklığını çok güzel hissettiren bir yuva burası. Ben kızımdaki değişiklikleri gördükçe her gün daha çok memnun oluyorum.

 • Çocuklar için çok büyük şans. Gerçekten aile sıcaklığı. Yerine gidip konuşunca samimiyeti daha da iyi anlaşılıyor. İyiki kızımı kayıt ettirdim. Seneye inşallah bir daha göndereceğim.Herşey süper.

 • ilk önce emine hnm ve ekibine teşekkür ederim. öğretmenimiz selma öğretmene de! benim gibi kaygılı bir anne için bulunmaz bir kapı kızımın ikinci evi oldu. kızım ellerinde büyüdü. herşeyiyle en ince ayrıntısına kadar ilgilendiler. ne yapsam haklarını ödeyemem. işini severek yapan , yorulmak nedir bilmeyen ve sürekli yenilikler yapan kendini geliştiren bir okul . hiç bir teredüttünüz olmadan yavrunuzu emanet edebilirsiniz. işini hakkıyla yapan insanlara cnm feda.

 • Ha

  Başta selma hoca emine hoca olmak üzere bütün hocalarımıza çok teşşekür etmeyi bir borç bilirim biz 1 yıldır şirinler okuluna gidiyoruz benim çocuğum biryılda inanilmaz değişimler yaşadı konuşamayan çocuğum şimdi arkadaşlari gibi konuşuyo bunu hocalarımıza borçluyuz

 • Tr

  İlk gorusmeye gittigim andan itibaren verdikleri izlenim cok hosuma gitmisti isini severek yapan bir ögretmenle karsi karsiya olmak cok güven vericiydi ben ki oglumu babasina emanet ederken bile 40 kez dusunen biri olarak gönul rahatligiyla emine hnm a emanet etmistim oglumun gelisiminde konusmasinda cok büyük etkileri vardir sayelerinde cok sey ogreniyor ve egleniyor ayrica yapilan etkinliklerden okadar cok memnunum ki biz calisan anneler bu etkinliklere cok vakit ayiramiyoruz yemekleri uykulari olsun herseyiyle buyuk bir ozveriyle ilgileniyor etrafimdaki herkese gonul rahatligiyla onerdigim ve bir cocugum daha olsa verecegim tek yerMuhtesem ötesi her yanlariyla ❣️❣️❣️

 • Ro

  Sıcak bir aile ortamını aratmayan, güler yüzlü tatlı dilli öğretmenleri olan, iyi ki yollarımız kesişmiş dediğim, merhametlerinden hiç şüphe duymadığım oğlumu gözüm kapalı emanet ettiğim kurum. Buradan bir kez daha emeklerinden dolayı emine hanıma ve oğlumun biricik öğretmeni selma öğretmene teşekkür ederim. Allah ayağınızı taşa değdirmesin yolunuz bahtınız açık ve daim olsun.Sınıf mevcudu biraz fazla bir öğretmenin ilgi gerektiren bu yaştaki çocuklara aynı anda yetebilmesi zor bu yüzden sınıf mevcudu biraz daha aza indirgenirse çocuklar için daha verimli olacağını düşünüyorum.

 • SA

  Sevgili Emine hanım ve çok kıymetli öğretmenlerimiz 'e sonsuz teşekkürler . Oğlumun ikinci ailesi ikinci yuvası . İyi ki yollarımız iki sene önce kesişti. Tüm ailelerin gözü kapalı gönderebileceği sıcacık bir yuva . Onlar bu işi yürekten yapan ve tüm çocuklarımıza değer veren nadide eğitmenler . Bize her konuda makul yaklaşan okul müdürü yapıcı ve olgun yaklaşımıyla o herkesin Emine öğretmeni . Selma hanım , Besime hanım , Fatma hanım hepsi çok değerli bu işi askla yapan çocuklarımıza en az bizim kadar değer veren insanlar . İyi ki sizleri tanıdık ve iyi ki oğlum sizlerle kalbim çok rahat . Eğitim konusunda yemek konusunda servis ve etkinlik konusunda da işlerini hakkıyla yapıyorlar temizliğe , hijyene , çocuklarımızın tüm ihtiyaçlarini yerine getirme konusunda çok itina gösteriyorlar bu ilçede tek geçerim onları ; farklı kreşler de tecrübe etmiş biri olarak .Hayır

 • AO

  Oğlum 2,5 yaşındayken kreş arayışı içine girdik.. çok sayıda kreş gezdikten sonra, en içten ve en samimi olarak özel şirinler anaokuluna kaydımizi yaptırdık. . Egitim konusunda cok ama cok dikkatli ve iyiler.. kurum icinde birde fazla branş olması, ekstra geziler tertip etmeleri cok ama cok guzel.. Yemekten, giyime kadar çocuğunuzun herseyi ile ilgilenen bir okul.. gonul rahatligiyla evladinizi bırakabilirsiniz..Bilim alanında etkinlikler düzenleniyor fakat ders olarak verilmesi çok daha faydalı olabilir..

 • Fn

  6 yıldır iki çocuğumu da gözüm kapalı emanet ettiğim bir yer öğretmenlerimiz müdürümüz koskoca yıllar içerisinde aile olduğumuz bir okul başta müdürümüz Emine hanım olmak üzere öğretmenlerimiz pedagog'umuz hepsi sağolsun çok aşırı ilgililer biz çok memnunuz Zeytinburnu içerisinde eğer ufak bir çocuk eğitim alacaksa o okul kesinlikle Özel Şirinler Anaokuludur tartışmasızOkulumuz tamamiyle mükemmel

 • Zeytinburnu’nda en alakalı en ilgili okul diyebilirim. Çocuklarla ilgilenmeleri velilerle olan iletişimleri dört dörtlük. Gönül rahatlığıyla gönderebilirsiniz.Yok

 • EY

  İki kızımı da gözüm arkada kalmadan bıraktığım, güleryüzlü sıcak ve ilgili öğretmenleri sayesinde kızlarımın koşarak gitmek istedikleri ikinci evimiz olan bu okulu tercih ettiğimiz için çok mutluyuz. Özellikle okul müdürü Emine Hanım ve Serkan Bey e bize sundukları imkanlardan dolayı çok teşekkür ederiz.

 • AS

  Başta Emine hoca olmakta tüm hocalarımıza ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim iyiki tanıdık sizi sizinle olmaktan çok mutluyuz

 • Sa

  Mükemmel ötesi bir anaokulu kızım anaokuluna başladığında çok küçüktü başta çok tedirdindim ama sonra gördümkü bir aile gibi sarıp sarmaladılar gözüm bir gün bile arkada kalmadı sizden ayrılmayı hiç istemedik okul dönemi gelince artık ayrılmamız gerekiyordu 4 yıl hiç gözüm arkada kalmadı zor günlerimde bile hep bir çözüm buldular çok teşekkür ediyoruz şirinler ailesi minnettarız sizlere yine çocuğum olsa yine siz derim.

 • NS

  Herzaman dile getirdiğim bir konu var 10 çocuğum olsa 10 çocuğumuda bu okula yollarım.3 yıl boyunca çalışmış olmama rağmen oğlumun bir ev ortamında olduğunu biliyorumHer anlamda 10 numara

 • Ei

  Her konuda mükemmel bir okul gerçektenHer konuda zaten en iyisini yapmaya çalışan bir kurum

 • Şd

  Çok memnunum.ilgili bir kurum.kizim için çok faydali bir okul

 • Ös

  Okul yöneticilerinden basta emine hanim olmak üzre çalışan öğretmenlerimiz başarılar dilerim..Okul basarili okul gelişim açısın iyi durum tabiki daha ıyi yerlerde gormek isteriz

 • Görüşmeye ilk gittiğimde iyi ki gitmişim dediğim ve samimiyetle karşılandığınm müdürümüz ve ailedenmis gibi yabancı olmayan öğretmenlerimiz iyiki varlar. Kızım çok severek gidiyor. Her gün hadi okula gidelim diyor. Seneye tekrar okulumuza devam edeceğiz. Çok teşekkür ediyoruz Zeytinburnu Şirinler anaokulu iyiki varsınız ❤️

 • Ak

  1 senedir oğlumu yollyorum okul öğretmenler müdürümüz sahibi dünya tatlisi besimemiz sulemiz ailem gbiler iyiki sirinler ♥️Herşey gayet iyi

 • Fa

  Okul , öğretmenleri çok mükemmel insanlar okula her gittiğinde güler yüzle karşılıyolar.Okul kendini geliştirmiş durumda şuan öyle bi eksik taraf görmüyorum.

 • HK

  Zeytinburnunda gercekten basarılı bir kurum diyebilirim gerek egitim gerek ilgileri olsun gözüm arkada kalmadan bırakabiliyorum cocugum iyiki varsınız.

 • Ns

  Her bir öğretmeni bambaşka güzel anlayıslı sevimli cok memnunum ve cok ilgililer iyiki varlar

 • EK

  Çok iyi bir okul oğlum çok memnun okulundan iyi ki sizi tercih etmişim başta emine hanım olmak üzre öğretmenlerimiz çok sıcak kanlı güler yüzlü başarılarınızın devamını diliyorum...

 • SY

  Çalışanları ile çok güzel bir kurum herkese tavsiye ederimMasa da yapılan etkinlikler de en fazla 4 öğrenci yer almali

 • HH

  Okulun ilgilenmesi ve sınıftaki öğrenci sayısı gayet ideal biz çok sevdikOkul biraz daha büyütülebilir ☺️

 • SE

  Çalişanlari ile ve aktıvıte egıtımlerı ıle harıka bır kreştır ☀️☀️☀️☀️Yok

 • Tk

  En değerli varlıklarımız olan evlatlarımız için harika bi yer öğretmenleri birbirinden mükemmel her zaman söylerim iyi ki yolumuz şirinler okuluyla ve değerli öğretmenleriyle kesişmiş eğitimleri ilgi alakaları çok güzel iyi ki şirinler ❤

 • ŞV

  Öğretmen kadrosu ve ilgisi okuldaki alternatif dersler robotik kodlama değerler eğitimi ingilizce gibi bir çok dersin olması harika bir şey kurumdan çok memnunuz

 • Şa

  Çok güleryüzlü içten ve samimi bir aile ortamı . Anne ve baba olarak çok şanslı hissediyoruz. Hem eğitim hem de çocuğumuzun kişisel tüm gelisimiyle ilgileniyor ve gereken ciddiyeti gösteriyorlar...Çok ciddi araştırmalardan sonra iyi ki Şirinler ..

 • Tk

  Düşündüğünüz her koşul için iyi bir yuva. Çalışanlarını güler yüzlü ve samimi

 • Tk

  Hiç bir zaman hiç bir konu da ne ben nede çocuğum hiç 1 sorun yaşamadı güleryüzlü öğretmenlerimiz var

 • YM

  Benim oğlum 2 aydır şirinler anaokuluna gidiyor emine öğretmen ve besime ögretmen bize çok yardimci oldu oğlumu krese alistirdik hep birlikte iyiki sirinler anaokulu iyiki varsiniz

 • EK

  4 sene boyunca gözüm arkada kalmadan emanet ettiğim bir yuvaydı. Şuan oğlum ilkokul 3 sınıfa gidiyor ama hala evimizde Emin’e öğretmenim diyor başka bişey demiyor.Sıcacık ,ilgili ve gerçekten kendi çocukları gibi sahiplenip her an yanımızdaydılar.Emeklerini ve haklarını ödeyemem .Mutlu ,sıcacık,huzur dolu bir ortam gönül rahatlığı ile çocuklar emanet edilebilir.

 • PK

  Bir anaokulunda bulunması gerekn tüm özelliklere sahip en basta sevgi ve guven ortami mevcut calisanlr cok iyi ilgili ve anlayisli banada cok yardimci oldular hepsinden Allah razı olsun iyiki oğlumu verdim cok memnun kaldım sabırlari ve ilgileri icin cok teşekkür ediyorum gönül rahatlığıyla verebilirsiniz çocuğunuzu...

 • PK

  Bir anaokulunda bulunması gerekn tüm özelliklere sahip en basta sevgi ve guven ortami mevcut calisanlr cok iyi ilgili ve anlayisli banada cok yardimci oldular hepsinden Allah razı olsun iyiki oğlumu verdim cok memnun kaldım sabırlari ve ilgileri icin cok teşekkür ediyorum gönül rahatlığıyla verebilirsiniz çocuğunuzu...

 • Sy

  Benim kızım ılk defa bu okula gitti başta çok endişeliydim ama emine hanım ve dıger ogretmenlerımız o kadar ilgiliki bır hafta içinde endişem gıttı kuzum çok mutlu gıdıp geliyor siddetle tavsıye ederım Şirinler ana okulu

 • Ns

  Suana kadar aldığım en dogru kararlardan biri o kadar cok memnunumki hocalardan herseyinden iyi şirinler anaokulu besimee hocamızıda emine hocamızıda cok seviyoruz

 • Dc

  Bnm oglum okulu sevmeyen bi cocukdu.. Ama smdi sirinler anaokulu sayaesinde eve gelmek istemiyor o derece... oglumda cok memnun bnde cok memnunum... ogretmnlerinin guler yuzlu olmadi ogrettiklerinin cok faydali olmasi cocuklarimizin kndi cocuklari gibi sevmeleri hem egiitici hemde faydali bilgiler vermeleri cok guzell ......Herhngi bi olumsuz bi yani yok ben cok memnunum....

 • NG

  Özel şirinler anaokulu Eylülüm ile size geldiğim ilk günü dün gibi hatırlıyorum çok çaresizdim o günkü gülen yüzleriniz bizlere şevkatle yaklaştınız doğru yerde olduğumu gösterdiniz eylül size geldiğinde 3 yaşındaydı yavrum etrafa çaresizce bakıyordu yıllar su gibi geçti eylülüm ilkokula başladı bu 3 yıl içinde sizden çok şey oğrendi okuma yazma saygı hoşgörü ve daha fazlası özel şirinler anaokuluna minnettarız evladım bugün kendine güvenerek adımlarını yere sağlam basarak okuluna girdi siz değerli öğretmenlerimiz sayesinde Yönetim : Emine hanım Serdar bey Öğretmenlerimiz : Ayşe hanım Selma hanım Fatma hanım Ve aklımıza gelmeyen emekleri geçen bütün öğretmenlerimize teşekkür ederiz İYİKİ VARSINIZ ÖZEL ŞİRİNLER ANAOKULUHerşeyiyle mükemmel

 • Yu

  Okula başladığımız ilk günden itibaren çocuğuma ve biz velilere göstermiş oldukları ilgi alaka içtenlik ve samimiyetlerinden çocuklarımıza vermiş oldukları güzel eğitimden dolayı tüm öğretmenlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum ve hepsini çok seviyorum (benim küçük şirin ailem)

 • Ds

  Tek kelimeyle harika ve çok güvenilir ben oğlumu 4 yıl hiç tereddüte kalmadan gönül rahatlığıyla bıraktım eğitim eğlenceli etkinliklerle çocukları okula hazırlıyorlar benim oğlum seve seve hep gitti ve bu beni çok mutlu ediyor gönül rahatlığıyla emanet edilecek tek adres benim için öğletmenleri de harika çok memnunum

 • Ben eşimle ayrıldıgımız dönemde oglum 3 yaşındaydı babasını göremiyordu ve gerçekten piskolojisi ice bozulmuştu. Benm işe girmem lazım oglumuda anaokuluna. Cook şükür şirinler mükemmel bir okul ki calışanları ögretmenleri ve yetkilileri rüzgarın hassas oldugu dönemde hep ilgilerini şevkatlerini eksik etmediler ozaman ilk günler zorla götürürsen oglumu şimdi akşam oluyor okuldan ayıramıyorum. Herkeze tavsiye ederim. İyiliklerle dolu bi okul gözünüz kapalı verebilirsinizHiç bir olumsuzlukla karşılaşmadım. Çünkü gereginden fazla işlerine önem gösteriyorlar cocukları coook seviyorlar ve deger veriyorlar

 • Yu

  Okula başladığımız ilk günden itibaren çocuğuma ve biz velilere göstermiş oldukları ilgi alaka samimiyet ve içtenlik beni bu okula bağlayan en büyük unsurlardan birisi çocuğuma vermiş oldukları güzel eğitimden dolayı tüm öğretmenlerimize ve ikinci evimiz olan bu güzel sıcak şirinleranaokuluna çok teşekkür ediyorum (küçük şirin ailem)

 • Ds

  4 yıl oğlum şirinler anaokulunda eğitim gördü bıraktığımda küçücüktü 2 yaşındaydı okadar güzel ilgi alaka gördükki ben çok memnun kaldım çalışan bir anne olarak hiç bir zaman gözüm arkada kalmadı öğretmenler okadar güler yüzlü okadar ilgiliki bire bir gözümle şahit oldum oğlum bir çok eğitimini burda aldı bu sene ilkokula başladı ve seve seve gidiyor çünkü başlangıç temel çok önemli çocuk konusunda çok hassas bir anne olarak herkez gönül rahatlığıyla yollayabilir tesekkkür ederim

 • şk

  benim 2 kızımda sirinler anaokukunda öncelikle 2 kizimin ogtetmenide cok profosyonel verdikleri eğitimden dolayi kendilerine cok tesekkur ediyorumve aksam bana kizlarimin ikiside üstleri tertemiz ve düzenli geldikleri icin ayrica okul müdürü emine hanıma da cok teşekkür ederim gözüm arkada kalmadan birakabildigim biryer sirinler anaokulunu bulana kadar neredeyse zeytinburnunda degistirmedigim kres kalmadi diyebilirim gerçekten bunun icin teşekkürler sirinler ailesi

 • Ky

  Öğretmenler ve kurum sahibi çok ilgili sıcak kanlı ve güler yüzlü emeğiniz için teşekkür ederiz.

 • SE

  Öğretmenlerinin ve müdiresinin samimiyetlerı ilgi ve alakaları ve egıtımlerı mükemmel okul da bakımı ve temizliği çok güzel biz memnunun herkesede tavsıye ederımKesinlikle yok!

 • N

  tek kelime ile güvenebileceğiniz tek yer diyebilirim,hayatımda kendimden başka oğlumu bırakabileceğim bir yer yok derdim, ama Allah bir anda karşıma Emine hanımı çıkardı onun o güzel sıcak güvenilir okulunu çıkardı, iş yerim beylikdüzünde, evim zeytinburnunda sırf bu okul için evimi taşımıyorum biz Bal ailesi olarak sizleri çok seviyoruz çok güveniyoruz iyi ki varsınız ..

 • Ag

  Aktiviteleri çok iyi temiz , çalışan öğretmenlerimiz çocuklarımız çok ilgili

 • Ae

  Zeytinburnun harika bir anaokulu ‘Donanimli ve guvenilir cocugunuzu guvenle birakabilirsiniz tum anne ve babalara tavsiye edebilirim .’

 • MY

  Memnun kaldığımız bir okul temizlik bakımında da eğitim bakımından da herşeye dikkat ediliyor

 • SG

  Guleryuzlu ogretmenleri, temiz bir duzene sahip sıcak bir yuvadır.Çocuklarınız icin son derece guvenli ve eglencelidir.

 • MS

  Geniş etkinlik yelpazesi ile bizim tercih sebebimiz oldu. temiz, sevgi dolu öğretici bir ortam bizim için yeterliydi. fazlasını gördük. teşekkür ederzz.

 • AK

  Çocugumuzun okula isteyerek gitmesi bizi çok mutlu ediyor. bu da sizin sayenizde. orada arkadaşlarıyla öğretmenleri sayesinde paylaşmayı da öğreniyor ve bir çok şey. Teşekkürler Şirinler Ailesi.

 • Güzel sıcak bir ortamları var. İdaresi de bir okadar ilgili ve cana yakınlar. Kızımızın güzel vakit geçirdiği öğretici ve eglenceli bir yuva.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Şirinler Anaokulu İletişim Bilgileri

Veliefendi Mah. Hakşinas Sok No:13 34085 Zeytinburnu/istanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum