fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Antrium Bilfen Anaokulu

Özel Antrium Bilfen Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/16:00

Özel Antrium Bilfen Anaokulu Hakkında

Özel Antrium Bilfen Anaokulu , İstanbul’da Ümraniye ilçesinde, 1972 yılında eğitim faaliyetlerine başlayan, şu anda bünyesinde 15 lise, 17 ilkokul, 15 ortaokul ve 31 anaokulu bulunan Bilfen Okullarına bağlı olarak kurulmuş özel bir anaokuludur. Okula kayıt için, kayıt formu, 8 adet vesikalı fotoğraf, öğrenci sağlık raporu ve aşı kartı ile nüfus cüzdanı fotokopi istenmektedir. Okulda tam gün ve uzun yarım gün olmak üzere iki program uygulanmaktadır. Okul sabah 08.00 saati ile akşam 18.00 saatleri arasında eğitim vermektedir. Okulda sabah kahvaltıları, öğle yemekleri ve tüm ikramlar okul ile anlaşmalı Biltur Catering tarafından hazırlanmaktadır. Diyetisyenler ve kalite kontrol sorumluları ile kalori hesapları yapılarak oluşturulan menüler, okul doktoru tarafından da onaylanarak öğrencilere servis edilmektedir. Yemek listeleri aylık olarak hazırlanmakta ve okulun internet sitesi üzerinden görüntülenmektedir.. Tam gün öğrencilerine kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi vakti kahvaltısı olmak üzere üç öğün yemek verilmektedir. Öğrencilerin sağlıkla ilgili sorunlarında ilk müdahalelerini yapabilecek hemşire okulda bulunmakta olup okuldaki revir herhangi bir sağlık probleminde şikayetlere cevap verebilecek donanımdadır. Ayrıca haftanın bir günü okul doktoru öğrencilerin genel sağlık kontrolünü yapmaktadır. Öğrenci ulaşımları okula bağlı çalışan KOM-TUR şirketine ait servis araçları sağlanmakta ve çocukların güvenliği açısından hostes ve her öğrenci için emniyet kemeri bulunmakta olup her semtten okula ulaşım sağlanmaktadır. Okul güvenlik amacıyla kameralar aracılığı ile 7 gün 24 saat uygulaması ile kesintisiz olarak izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır ve okul merkezinden yönetilmekte olan GPS Araç Takip Sistemleri ile tüm öğrenci servis araçları, öğrencilerin güvenli şekilde servis araçlarından faydalanmaları için kontrol altında tutulmakta ve takip edilmektedir. Özel Antrium Bilfen Anaokulu'nda müzik eğitimi, sahne sanatları ve dans eğitimi, satranç eğitimi, bilgisayar ve teknoloji eğitimi, beden eğitimi ve yüzme eğitimi, yabancı dil eğitimi verilmektedir. Koruyucu ve Gelişimsel Rehberlik adı altında öğrencilerin gelişimleri takip edilmekte ve ailelerle sürekli bir bilgi alışverişinde bulunulmaktadır.

Yorumlar (4)

 • FA

  Havuzdan bilgisayar odasına her alan çocukların her dersi için kullanılıyor. düzenli akıl ve zeka oyunlarının yanında satranç dersleri de işleniyor bu da çocuklarımızın gelişimine büyük fayda sağlıyor.

 • HK

  Okulun her yönden her derse en ince ayrıntıya kadar vakit ayırıyor olması harika. Bilişim ve fen doğa derslerinin yanında çocuklara serbest oyun saatleri ayrılmış olması onlara keyifli vakit geçirtiyor.

 • HU

  Alanlar ile ilgili kullanıma verdikleri önem çok fazla. Bilgisayar ve müzik etkinlikleri gibi dersleri büyük sınıflarda ve tam donanım ile işliyorlar.

 • Bölgede bir çok kişi ile ve kurumla görüştükten sonra Bilfen'in tecrübesine güvenerek okulumuzu belirledik. geçirdiğimiz 4 ay için oldukça memnunuz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Antrium Bilfen Anaokulu İletişim Bilgileri

Saray Mah. Küçüksu Cad. Harput Sok. No:2, Ümraniye/istanbul
0 216 706 6879
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum