fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ayazma Anaokulu

Özel Ayazma Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:30

Özel Ayazma Anaokulu Hakkında

Özel Ayazma Anaokulu, İstanbul Kartal’da sağlıklı çevre şartları ve lüks villa tarzı güvenli binasında okul öncesi eğitim kurumu olarak hizmete başlamıştır. Hafta içi her gün 7:30 -18:30 saatleri arasında,eğitim vermektedir. Fiziksel olarak yemekhane , havuz , bahçe , uyku odası , parti ve etkinlik alanı, balo salonu, kapalı spor salonu gibi pek çok olanaklara sahiptir. Kurum , çocukların doğru ve kaliteli eğitim almalarını ilke edinip çocuklara özel MEB müfredatına uygun hizmet sunmaktadır. Özel Ayazma Anaokulu, Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, çağdaş, sorumluluklarını bilen bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Okuldaki eğitmenler çocukları yönlendirmek yerine onları öğrenme , ilgi ve odaklarını bulma konularında özgür bırakmaktadır. Bu sayede özgüvenli , özgün fikirlere sahip bir nesil yetiştirmeyi amaçlamaktadır. İstanbul Kartal ve çevre ilçelere okul servisleri olup, bir servis hostesi refakati ile güvenli ulaşım sağlanmaktadır.Çocukların dönem içerisinde ki eğitimlerine ek olarak , yaz okulu eğitimi de vermektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Keçe

- Plastik

- Metal

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Kişiler

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Sınıf Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Hayır

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada 1 kere

Yorumlar (6)

 • Ec

  Temiz, şevkatli, nezih, güvenli bir okul. Öğretmenlerin ve tüm çalışanların çocuklara yaklaşımı gerçekten mükemmel. Branş öğretmenleri de alanlarında gerçekten uzman. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

 • Sosyal etkinlikleri doğum günü kutlamalarından ibaret değil Çocukların gerçekten sosyalleşebileceği ve farkındalığının artacağı, Kendisine güvenebileceği şekilde hazırlanmış. İşlerinin en iyisini yapmaya çalışan ve kendisini her daim geliştiren bir ekibe sahip. Çocuklara daha nasıl faydalı olabiliriz düşüncesi her zaman var. Bu da okula olan güvenimizi arttırıyor ve ticarethane kafasıyla yaklaşmadıklarını gösteriyor.

 • CN

  Çocuğumuza okul ararken yeşil bir bahçesi temiz ve konforlu sınıfları olan bir okul aradık ve Ayazma'yı seçtik. Verilen eğitim kalitesi olsun fiziksel imkanları olsun her şey dört dörtlük. Her zaman yanımızda olan sevgi dolu bir ekibe sahip. Daha ne olsun

 • SB

  Okulda bulunan psikolejik danışman gerçekten işini iyi yapıyor. Eşimle ayrıldığımızdan beri kızım çok içine kapanmıştı ve bugüne kadar dadılarla büyüdü. ilk defa sosyalleşebileceği bir ortama girdi alışma sorunu yaşaycak diye çok korkmuştum. Öğretmenler ve rehberlik hizmeti sayesinde bu sorunu çözdük.

 • Ya

  satranç derslerine çok zaman ayırmaları çok iyi olmuş ders çeşitliliği fazla ve o kadar iyi bir program hazırlanmış ki çocuklar hem sıkılmıyor hem de kaliteli bir eğitim alıyor. Öğretmenleri öğrencilerin hatta velilerin sıkıntılarını kendi sorunlarıymış gibi ilgileniyor. Çok memnunuz.

 • OY

  Geniş bir binası var okulda her türlü imkan mevcut böylece dersler daha nitelikli bir şekilde işleniyor. Kızım ilk okul tecrübesini burada yaşadı okulunu çok seviyordu tşınmak zorunda olduğumuz için okulunu değiştirdik ancak hala Ayazma'yı özler ve yeri hep farklıdır bizde.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ayazma Anaokulu İletişim Bilgileri

Çarşi Mah. Zirve Sok. No:36 Kartal/istanbul
0 216 706 6891
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum