fb
Özel Çamlıca Liva Anaokulu

Özel Çamlıca Liva Anaokulu

0216 706 6879
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Okul Saatleri: 07:30/19:00
Psikolojik Danışman
Sınıf Mevcudu: Belirtilmemiş

Özel Çamlıca Liva Anaokulu Hakkında

Üsküdar’ da, İstanbul Anadolu yakasının merkezinde yer alan Özel Çamlıca Liva Anaokulu, müstakil binası ve kendine ait bahçesiyle çocukların ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayacak fiziksel imkanlara ve fiziksel koşullara sahiptir. Hem içeride hem de dışarıda oyun parkları ve alanları bulunmaktadır. Oyu...

Devamını Oku

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Havuz
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Hayvanat Bahçesi
Sera
3D Odası
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme
Oyun Grubu
Anne-Çocuk Oyun Grubu
Dini Eğitim

Dil Olanakları

Çince
Fransızca
Almanca
İngilizce
İspanyolca
Arapça
İbranice
İtalyanca
Rusça
Ermenice
Japonca

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Yoga
Badminton
Beden Eğitimi
Futbol
Voleybol
Basketbol
Hentbol

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff
Ebru

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Kaya Tırmanışı
Seramik Kulübü
Planetarium - Gök Bilimi
Robotik ve Kodlama
Yabancı Dil Kulübü
İzcilik
Binicilik Kulübü

Yorumlar

 • D. .

  3. YILIMIZ LİVADA ,KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM KURUCUSU VE ÖGRETMENLERİ ÇÖZÜM ODAKLI OLMASI VELİ VE OKUL ARASINDAKİ İLETİŞİMİ SAĞLIKLI KILIYOR .HOBİ BAHCESİ ,OYUN PARKI,UYKU ODASI OLMASI ÇIKMAZ SOKAKTA OLMASI ,SERVİS PERSONELİNİN SABİT OLMASI ,OKUL OLARAK İNSAA EDİLEN BİR BİNA OLMASI ARTILARI .

 • Ç. C.

  Biz oğlumuzu bu okula gönderdik ve çok memnun kaldık. İstanbul gibi bir şehirde çocuklara doğa sevgisi aşılıyorlar. Bu durum branş derslerinden bile daha önemli bizim için ve takdir ediyoruz. Çocuğumuzun okula başladığından bu yana gelişimini izliyor ve ne kadar doğru bir seçim yapmış olduğumuzu görüyoruz.

 • F. D.

  Kızımızı bu okula kaydettirdik yakın bir zamanda öğretmenleri bizi çok sıcak karşıladı ve çocuğumuz çok çabuk alıştı okuluna. Fiziksel imkanları bakımından da çok memnun kaldık, sınıflar geniş ve ferah. Biz çok memnunuz ve burada devam etmeyi düşünüyoruz.

 • A. G.

  Eğitim anlayışından ve tüm çalışanlarından gayet memnunuz. Öğretmenler ilgili diğer çalışanlar da işlerinde tecrübeliler. Okulda hijyen ve güvenlik konusunda hiç sıkıntı yaşamadık şimdiye kadar. İçimiz rahat bir şekilde çocuğumuzu emanet edebiliyoruz.

 • R. K.

  Atatürk ilkelerini benimseyen, çevreyi, doğayı seven bireyler yetiştiriyolar. Bununla ilgili de pek çok etkinlikleri ve gezileri var. Çocuğum okula başladığından beri pek çok şey öğrendi ve sosyalleşti. Öğretmenlerine ilgileri ve her zaman güleryüzlü oldukları için ne kadar teşekkür etsek azdır.

 • N. B.

  Önce dil eğitimi bakımından çok memnun kaldık İngilizce ve İspanyolca eğitimi veriliyor. Alanında uzman öğretmenlerle çalışıyorlar. Kulüp çalışmaları da oldukça çeşitli çocuklar hem kültürel birikim elde ediyor hem de yeteneklerini keşfediyor. Biz son derece memnun kaldık.

"Özel Çamlıca Liva Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Çamlıca Liva Anaokulu İletişim Bilgileri

Bulgurlu Mah. Aygül Sok. No:7 Üsküdar/ İstanbul
0216 706 6879
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85

Özel Çamlıca Liva Anaokulu Hakkında

Üsküdar’ da, İstanbul Anadolu yakasının merkezinde yer alan Özel Çamlıca Liva Anaokulu, müstakil binası ve kendine ait bahçesiyle çocukların ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayacak fiziksel imkanlara ve fiziksel koşullara sahiptir. Hem içeride hem de dışarıda oyun parkları ve alanları bulunmaktadır. Oyun parkları ve çocukların kullandıkları tüm materyal ve oyuncaklar, onların sağlığını tehdit etmeyen, antibakteriyel malzemelerden oluşmaktadır. Yer döşemesi ve koltuklar, anti alerjik ve toz tutmayan kumaşlar ile kaplanmıştır. Aynı zamanda bahçe içerisinde tarım ve ekoloji etkinliklerinin yapıldığı özel bir alanı bulunmaktadır. Sabah 07:30-19:00 saatleri arasında hizmet veren okulun iç ve bahçe kısmında çocukların güvenli bir ortamda bulunmalarını sağlamak için özel güvenlik sistemleri bulunmaktadır. Okulda hizmet veren psikolojik danışman, hem çocukların gelişimlerini gözlemlemekte, hem de velilerin çocuklara doğru yaklaşımlarda bulunmaları için onlarla bilgi paylaşımında bulunmaktadır. Okulun tamamında ve yemekhanesinde hijyen koşullarının maksimum düzeyde oluşturulması ve korunması için özenle çalışılmaktadır. Okulun yemekhanesinde çocukların dengeli ve sağlıklı beslenmesine yönelik hazırlanmış olan menüler hazırlanarak çocuklara sunulmaktadır. Öğlen yemeğinden sonra yaş gurubuna göre özel olarak hazırlanmış olan uyku odalarında çocukların uyku ihtiyaçları karşılanır. İlkokula hazırlık branş dersleri, çocukların öğrenebilmeleri ve ezberlemeden anlamaları için uygulamalı etkinliklerle öğretilmektedir. Okulun yaz okulu uygulaması da bulunmaktadır. 12 ay hizmet veren okulun servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Çocuklara özel standartlarda hazırlanmış olan servislerin içinde onlara yolculuk sırasında refakat eden yardımcı bir öğretmen mutlaka bulunmaktadır. Servis şoförleri, yolcularının çocuk olduğunun bilinciyle araç kullanmaktadırlar. Çocuklara spor etkinliği olarak her gün jimnastik etkinlikleri yaptırılmaktadır. Drama ve dans derslerinde çocukların sanatsal faaliyetlerde bulunmalarına destek olunmakla birlikte, çocuklar bu etkinliklerde oldukça güzel vakit geçirmektedirler. Müzik kulübü etkinliklerinde çocuklara ritim duygusu öğretilmektedir. Basit müzik aletlerini çalmayı öğrenen çocuklar burada aynı zamanda hem bireysel hem de gurup olarak şarkılar söylemektedirler. Çocukların yetenekleri ve istekleri doğrultusunda doğru alanlara doğru bir şekilde yönlendirilmeleri için rehberlik hizmeti veren uzman, çocukları takip etmekte ve onların ilgi alanlarına yönlendirilmeleri konusuna rehberlik etmek için çalışmaktadır.

Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Cimcime Anaokulu Özel Okul
Özel Cimcime Anaokulu

Kızımızı bu okula gönderiyoruz sosyal aktiviteleri bakımından çok memnunuz. Pek çok geziler yapılıyor tiyatro, doğa gezi...

Özel Çengelköy Yıldızlarım Koleji Anaokulu Özel Okul
Özel Çengelköy Yıldızlarım Koleji Anaokulu

Atatürk İlkelerinin ve Türk olmanın gururunun hissederek kavratıldığı, bilimin eğlenceli bir şekilde öğretildiği, spor v...

Atlıkarınca Çocuk Evi Özel Okul
Atlıkarınca Çocuk Evi

Bölgede büyüklüğü ve ekipman çeşitliliği ile bize göre rakipsiz olan okulumuz. Biz severek kayıt olduk ve devam ettik kı...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum