fb
Özel Çamlıca Liva Anaokulu

Özel Çamlıca Liva Anaokulu

0216 706 6879
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Okul Saatleri: 07:30/19:00
Psikolojik Danışman: Var

Özel Çamlıca Liva Anaokulu Hakkında

Üsküdar’ da, İstanbul Anadolu yakasının merkezinde yer alan Özel Çamlıca Liva Anaokulu, müstakil binası ve kendine ait bahçesiyle çocukların ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayacak fiziksel imkanlara ve fiziksel koşullara sahiptir. Hem içeride hem de dışarıda oyun parkları ve alanları bulunmaktadır. Oyun parkları ve çocukların kullandıkları tüm materyal ve oyuncaklar, onların sağlığını tehdit etmeyen, antibakteriyel malzemelerden oluşmaktadır. Yer döşemesi ve koltuklar, anti alerjik ve toz tutmayan kumaşlar ile kaplanmıştır. Aynı zamanda bahçe içerisinde tarım ve ekoloji etkinliklerinin yapıldığı özel bir alanı bulunmaktadır. Sabah 07:30-19:00 saatleri arasında hizmet veren Özel Çamlıca Liva Anaokulu 'nda iç ve bahçe kısmında çocukların güvenli bir ortamda bulunmalarını sağlamak için özel güvenlik sistemleri bulunmaktadır. Okulda hizmet veren psikolojik danışman, hem çocukların gelişimlerini gözlemlemekte, hem de velilerin çocuklara doğru yaklaşımlarda bulunmaları için onlarla bilgi paylaşımında bulunmaktadır. Özel Çamlıca Liva Anaokulu 'nun tamamında ve yemekhanesinde hijyen koşullarının maksimum düzeyde oluşturulması ve korunması için özenle çalışılmaktadır. Okulun yemekhanesinde çocukların dengeli ve sağlıklı beslenmesine yönelik hazırlanmış olan menüler hazırlanarak çocuklara sunulmaktadır. Öğlen yemeğinden sonra yaş gurubuna göre özel olarak hazırlanmış olan uyku odalarında çocukların uyku ihtiyaçları karşılanır. İlkokula hazırlık branş dersleri, çocukların öğrenebilmeleri ve ezberlemeden anlamaları için uygulamalı etkinliklerle öğretilmektedir. Okulun yaz okulu uygulaması da bulunmaktadır. 12 ay hizmet veren okulun servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Çocuklara özel standartlarda hazırlanmış olan servislerin içinde onlara yolculuk sırasında refakat eden yardımcı bir öğretmen mutlaka bulunmaktadır. Servis şoförleri, yolcularının çocuk olduğunun bilinciyle araç kullanmaktadırlar. Çocuklara spor etkinliği olarak her gün jimnastik etkinlikleri yaptırılmaktadır. Özel Çamlıca Liva Anaokulu drama ve dans derslerinde çocukların sanatsal faaliyetlerde bulunmalarına destek olunmakla birlikte, çocuklar bu etkinliklerde oldukça güzel vakit geçirmektedirler. Müzik kulübü etkinliklerinde çocuklara ritim duygusu öğretilmektedir. Basit müzik aletlerini çalmayı öğrenen çocuklar burada aynı zamanda hem bireysel hem de gurup olarak şarkılar söylemektedirler. Çocukların yetenekleri ve istekleri doğrultusunda doğru alanlara doğru bir şekilde yönlendirilmeleri için rehberlik hizmeti veren uzman, çocukları takip etmekte ve onların ilgi alanlarına yönlendirilmeleri konusuna rehberlik etmek için çalışmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Havuz
Kapalı Spor Salonu
Sanat Atölyesi
Oyun Alanı
Bahçe
Akıllı Tahta
Sera

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Dans
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları

Yorumlar

 • D. .

  3. YILIMIZ LİVADA ,KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM KURUCUSU VE ÖGRETMENLERİ ÇÖZÜM ODAKLI OLMASI VELİ VE OKUL ARASINDAKİ İLETİŞİMİ SAĞLIKLI KILIYOR .HOBİ BAHCESİ ,OYUN PARKI,UYKU ODASI OLMASI ÇIKMAZ SOKAKTA OLMASI ,SERVİS PERSONELİNİN SABİT OLMASI ,OKUL OLARAK İNSAA EDİLEN BİR BİNA OLMASI ARTILARI .

 • Ç. C.

  Biz oğlumuzu bu okula gönderdik ve çok memnun kaldık. İstanbul gibi bir şehirde çocuklara doğa sevgisi aşılıyorlar. Bu durum branş derslerinden bile daha önemli bizim için ve takdir ediyoruz. Çocuğumuzun okula başladığından bu yana gelişimini izliyor ve ne kadar doğru bir seçim yapmış olduğumuzu görüyoruz.

 • F. D.

  Kızımızı bu okula kaydettirdik yakın bir zamanda öğretmenleri bizi çok sıcak karşıladı ve çocuğumuz çok çabuk alıştı okuluna. Fiziksel imkanları bakımından da çok memnun kaldık, sınıflar geniş ve ferah. Biz çok memnunuz ve burada devam etmeyi düşünüyoruz.

 • A. G.

  Eğitim anlayışından ve tüm çalışanlarından gayet memnunuz. Öğretmenler ilgili diğer çalışanlar da işlerinde tecrübeliler. Okulda hijyen ve güvenlik konusunda hiç sıkıntı yaşamadık şimdiye kadar. İçimiz rahat bir şekilde çocuğumuzu emanet edebiliyoruz.

 • R. K.

  Atatürk ilkelerini benimseyen, çevreyi, doğayı seven bireyler yetiştiriyolar. Bununla ilgili de pek çok etkinlikleri ve gezileri var. Çocuğum okula başladığından beri pek çok şey öğrendi ve sosyalleşti. Öğretmenlerine ilgileri ve her zaman güleryüzlü oldukları için ne kadar teşekkür etsek azdır.

 • N. B.

  Önce dil eğitimi bakımından çok memnun kaldık İngilizce ve İspanyolca eğitimi veriliyor. Alanında uzman öğretmenlerle çalışıyorlar. Kulüp çalışmaları da oldukça çeşitli çocuklar hem kültürel birikim elde ediyor hem de yeteneklerini keşfediyor. Biz son derece memnun kaldık.

"Özel Çamlıca Liva Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Çamlıca Liva Anaokulu İletişim Bilgileri

Bulgurlu Mah. Aygül Sok. No:7 Üsküdar/ İstanbul
0216 706 6879
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Düşler Evi Anaokulu Özel Okul
Özel Düşler Evi Anaokulu

Okulda en önemli nokta 5 gün tecrübeli bir psikolojik danışmanın bulunması.Eğitimi ve profesyonel bakış açısı hemen hiss...

Atlıkarınca Çocuk Evi Özel Okul
Atlıkarınca Çocuk Evi

Bölgede büyüklüğü ve ekipman çeşitliliği ile bize göre rakipsiz olan okulumuz. Biz severek kayıt olduk ve devam ettik kı...

Özel Çengelköy Limon Ağacı Anaokulu Özel Okul
Özel Çengelköy Limon Ağacı Anaokulu

Nitelikli eğitim, güzel yemekler ve çocuklara hiç bitmeyen bir ilgi ve sevgi. Daha ne olsun.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum